Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 15 éves vagyok, ugye nem...

15 éves vagyok, ugye nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
1 hónapja késik a menszeszem, kb. 1 hónapja vesztettem el a szüzességem, a barátom beszélt rá és én belementem, nem vettem be gyógyszert és a szex után mondta hogy elfelejtett óvszert használni, és én nem vettem be esemény utáni tablettát, orvoshoz nem merek elmenni a szüleim miatt. Tesztet se merek venni, hogy ne nézzenek rám megvetően az emberek, és senkinek sem merem elmondani, szerintetek lehetek terhes? Hányingerem is van, de lehet hogy csak rosszat ettem (tegnap hánytam is). Ti mit tennétek a helyemben?

2015. szept. 12. 19:42
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
Köszi mindenki válaszát, holnap megyek anyával tesztet venni, beszéltem vele, es veszekedett velem de mostmar nagyjaból elsimítottuk a vitát, majd írok
2015. szept. 13. 12:41
 22/38 anonim ***** válasza:

Azt hiszem ez volt a legokosabb döntés, hogy édesanyádnak szóltál.

Majd ird meg mi volt, szoritok, hogy minden rendben legyen.

2015. szept. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
Nagyon jól tetted hogy beszéltél vele. Nagyon jól döntöttél.Reméljük nem lesz semmi gond..De Írj majd...
2015. szept. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
N
2015. szept. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
48%
Ne haragudj, de azt lehet érezni, hogy gumival hatol be a fiú, vagy anélkül...teljesen más a csupasz nemi szerv érintése, mint a gumié.
2015. szept. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
53%
Első alkalom volt, honnan tudta volna milyen érzés? (Az már más kérdés hogy megnézhette volna)
2015. szept. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
anyukád helyében a srácot minimum agyoncsapnám...ebből azért remélem tanultál,drukkolok h ne legyél terhes,és ezek után remélem iratsz fel magadnak fogamzásgátlót.
2015. szept. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 Clark Kent.. válasza:

"anyukád helyében a srácot minimum agyoncsapnám...ebből azért remélem tanultál,drukkolok h ne legyél terhes,és ezek után remélem iratsz fel magadnak fogamzásgátlót."


-->Miért is? Te normális vagy? :-) A szexhez 2 ember volt, nehogy már csak a srác legyen a ludas. Ha a Kérdezőnek annyi esze volt, hogy így járt, akkor megérdemli a helyzetet, amibe került.

2015. szept. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Szerintem helyesen cselekedtel,hogy megbeszelted ezt AZ anyukaddal.szoritok neked,hogy ne legyen gond,de ezutan lehetoleg tanultal AZ esetbol es maskor odafigyelsz a vedekezesre.majd ird meg mi lett a teszt eredmenye.
2015. szept. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
azért mert a srác is gondolkodhatott volna felelősségteljesebben,és utána meg nem lelépni kell mikor megdöntött egy csajt..
2015. szept. 14. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!