Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 15 éves vagyok, ugye nem...

15 éves vagyok, ugye nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
1 hónapja késik a menszeszem, kb. 1 hónapja vesztettem el a szüzességem, a barátom beszélt rá és én belementem, nem vettem be gyógyszert és a szex után mondta hogy elfelejtett óvszert használni, és én nem vettem be esemény utáni tablettát, orvoshoz nem merek elmenni a szüleim miatt. Tesztet se merek venni, hogy ne nézzenek rám megvetően az emberek, és senkinek sem merem elmondani, szerintetek lehetek terhes? Hányingerem is van, de lehet hogy csak rosszat ettem (tegnap hánytam is). Ti mit tennétek a helyemben?

2015. szept. 12. 19:42
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
85%
nem mersz tesztet venni nehogy megvetően nézzenek rád? Szerinted egy gyerekkel az oldaladon nem úgy néznének rád? Szexelni nem voltál gyáva? Ha nem mersz tesztet venni, kérj meg egy normálisabb barátnődet hogy vegyen helyetted. Esélyes a terhesség. Kérdések: Mikor jött meg először? Mikor van peteérésed pontosan?
2015. szept. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 Clark Kent.. válasza:
88%

Szerintem igen, lehetsz terhes.


Ha nem mersz elmenni tesztet venni, akkor honnan fogod tudni biztosra, hogy az vagy-e? Megvárod, míg elkezd kerekedni a hasad?


Mindenesetre remélem, hogy ez a kérdés intő jel minden kamasz számára, hogy a szex nem játék, keserű következménye is lehet. Azt hiszem, ezt a Kérdezőnek a saját bőrén kell most megtapasztalnia.

2015. szept. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
75%

9-es vagyok, azért kellett lepontozni, mert megkérdeztem, megtartja-e?


tudjátok, nem mindenkinél alapvető dolog az abortusz, jól meg kell fontolni, nem egy nőt ismerek, akik fiatalon teherbe estek, kikaparták őket, azóta sincs gyerekük, túl a 40-en, de nem azért mert nem akartak, hanem mert már nem lehetett


persze, 15 évesen a szülők nyakára gyereket vállalni felelőtlenség, de ott az örökbeadás is vagy akármilyen hihetetlenül hangzik, a gyerek felnevelése


a szülők anyagi helyzetétől, mentalitásától is függ, hajlandóak-e segítséget nyújtani


de persze ne szaladjunk ennyire előre, lehet, hogy nem is vagy terhes (reméljük a legjobbakat!

2015. szept. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
20%
Utolsó, akiket ismersz, a 80-90es években "kaparták". Persze hibák mindig lesznek, de azóta azért fejlődött az orvostudomány.
2015. szept. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:

Valaki csak van, akit be mersz avatni a dolgaidba, akit tud segiteni, és vele is elmehetsz tesztet venni, vagy kérj meg valakit.

De ne várj vele túl sokat, ez nem játék. Attól mert homokba dugod a fejed, még nem lehet semmisé tenni a dolgokat. Tessék kideriteni, hogy terhes vagy-e. Lehetőleg minél előbb. Ilyen késésnél már kimutatja a teszt délután is. (bár azért ilyen korban még rendszertelen a menstruáció, más miatt is késhet, de az ördög nem alszik)

2015. szept. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
,,orvoshoz nem merek elmenni a szüleim miatt" ezt nem értem, elmehetsz a szüleid nélkül orvoshoz, nem kell tudniuk. Vagy tesztelj, vagy orvos, de ha tovább húzod az időt és lehet, hogy feleslegesen stresszelsz, még bebeszéled magadnak a tüneteket... vagy rosszabb esetben addig vársz, amíg késő lesz. A minimum, hogy a pasi elkísér tesztet venni, vagy orvoshoz.
2015. szept. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem csak kamu,nem hinném,hogy létezik ilyen hülye ember(már bocsi)

Ha mégis,akkor nagyon esélyes,hogy terhes vagy.Hétfőn irány terhességi tesztet venni,aztán nőgyógyász.Mivel fiatal vagy még jár támogatás az abortuszra,de ha tovább húzod,akkor meg kell szülnöd a gyereket.

2015. szept. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
Tesztelj és ird meg mi lett
2015. szept. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:

vegyél tesztet,nagy eséllyel terhes vagy.

most félsz tesztet venni,dokihoz menni,de mi lesz pár honap mulva nagy pocakkal?

2015. szept. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
Szerintem szólj anyukádnak, mindenképp beszélned kell vele. Még akkor is ha félsz a reakciójától. Ha terhes vagy mindenképp kell vele beszélned,mivel kiskorú vagy. Ha pedig nem vagy az akkor meg beszéljétek át a fogamzásgátlás minden módszerét. A sárcot meg küld el a p.csába....
2015. szept. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!