Időn túli pozi?

Figyelt kérdés
3 napja késik a menstruációm. tegnap reggel készítettem egy tesztet,mivel negatívat láttam beraktam a szekrénybe.de ma reggel kíváncsiságból rápillantottam.meglepődtem mikor megjelent a 2. kis halvány vékony rózsaszín csíkocska. igaz erősen kell nézni de érvénytelennek számít? csak mert utána olvastam és elég sokan jártak már így,és baba lett belőle!
2016. febr. 10. 10:34
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
Ismételd meg holnap reggel a tesztet! Nem tudni, hogy csak száradási csík vagy időn túli pozitív. Lehet hogy baba, de az is hogy nem. Ne éld bele nagyon magad, de én drukkolok! :)
2016. febr. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 mandiga ***** válasza:

Ez is lehet, meg az is. időn túli pozi is jelezhet babát, de jelezhet szellemcsíkot is sajnos.

Feltennéd a képét esetleg?

2016. febr. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:

eléggé halványocska...:(


[link]

2016. febr. 10. 10:38
 4/40 mandiga ***** válasza:

Facelle. Nekem sajnos nagyon sokszor ilyen és nincs baba. Ahogy megcsinálom a tesztet, már látom is nagyon halvány vonalat. Ma is, és nem baba sajnos. :(


[link]

2016. febr. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:

1-es vagyok! Nem tudom, lehet, hogy a kép minősége vagy a fényviszonyok miatt, de én a kérdező tesztjén a csíkot színesnek, míg a másikon szürkének látom..

Kérdező, ismételd meg holnap az a biztos! :) Vagy még akár ma is egy érzékenyebbel.

2016. febr. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
Valóban halvány, de szerintem pozitív
2016. febr. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! aranyosak vagytok! nem élem bele magam semmibe,de azért reménykedem :)
2016. febr. 10. 11:04
 8/40 anonim ***** válasza:
1-es! Itt mint mondottam megy a drukk! Majd írd meg, hogy mi lett a másik teszttel! :)
2016. febr. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
Szerintem is rózsaszín :) Drukkolok!!! :)
2016. febr. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
Én is osztom az #5. válaszadó véleményét!! :) Rózsaszínnek tűnik! Drukkolok!!
2016. febr. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!