Időn túli pozi?

Figyelt kérdés
3 napja késik a menstruációm. tegnap reggel készítettem egy tesztet,mivel negatívat láttam beraktam a szekrénybe.de ma reggel kíváncsiságból rápillantottam.meglepődtem mikor megjelent a 2. kis halvány vékony rózsaszín csíkocska. igaz erősen kell nézni de érvénytelennek számít? csak mert utána olvastam és elég sokan jártak már így,és baba lett belőle!
2016. febr. 10. 10:34
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
Ez a teszt elég érzékeny, 3 napos késésnél már idön belül kell jeleznie,és nekem a csík is vékonykának tűnik. Időn túl nem jó megnézni a tesztet mert aokazor fals eredményt mutat. Nem elkeseríteni akarlak, 2 nap múlva ismételj,akkor biztosabb az eredmény.
2016. febr. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
0%
Miért kellene már mutatnia 3 napos késésnél??? Tudod mennyi az ALAP hcg ilyenkor???? 4-10 ml...egy 10-es teszt még ki sem mutatná szinte! Agyrém h mki okoskodik azt szart se tud.
2016. febr. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
Amit az egyik válaszoló linkelt, az színtelen csík. Viszont a kérdezőjén én is rózsaszínnek látom. A HCG pedig egyéni mértékében növekszik. Nekem két nap késés után nagyon erős két csíkom volt, barátnőmnek 3 nap késés után is nagyon halvány.
2016. febr. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
Es ez a facelle 25os is ráadásul.
2016. febr. 10. 14:41
 15/40 mandiga ***** válasza:

A facelle sokkal érzékenyebb, a legérzékenyebb tesztek közé tartozik. Nagyon sokat teszteltem már vele, sok pozinak vélt tesztemre mondták, hogy pozitív. Szerintem az enyémet nem látjátok jól, úgyhogy feltöltöttem így is. Nem szűrke, és nekem azonnal megjelent, tehát száradási csík sem lehet.


[link]


[link]

2016. febr. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:
Pár nap mulva ugyis kiderul! Nem volt meg olyan hogy ne legyen sehogy sem... ;)
2016. febr. 10. 15:12
 17/40 A kérdező kommentje:
Aki kíváncsi reggeli tesztem negativ lett(25ös erösségű szintén) de a ma reggeli hőm 37.1 a tegnapi 37. Menstruáció jeleket nem veszek észre.csak annyi,hogy fáj a derekam
2016. febr. 11. 11:46
 18/40 anonim ***** válasza:
#5-ös vagyok. Sajnálom, de ne add fel! :)
2016. febr. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:
helyzet jelentés még mindíg semmi es szintén negatív teszt. 37.2 a hő tehát 4 napja már magas. 36naposak a ciklusaim. es ebbe a "hónapba" már a 41.napon járok. lehetett az hogy későn fogant? Vagy ez egy hatalmas nagy szerencse lenne?!
2016. febr. 13. 07:44
 20/40 anonim ***** válasza:
Pfff... hát drukkolok, hogy mégis baba legyen. Lehet hogy ciklus végén volt ovu...de sajnos az is lehet hogy vmiért késik.
2016. febr. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!