Időn túli pozi?

Figyelt kérdés
3 napja késik a menstruációm. tegnap reggel készítettem egy tesztet,mivel negatívat láttam beraktam a szekrénybe.de ma reggel kíváncsiságból rápillantottam.meglepődtem mikor megjelent a 2. kis halvány vékony rózsaszín csíkocska. igaz erősen kell nézni de érvénytelennek számít? csak mert utána olvastam és elég sokan jártak már így,és baba lett belőle!
2016. febr. 10. 10:34
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
Inofolicot szedek 5hónapja."pcos" vagyok.(1cisztam volt az utolso vizsgálaton de már szívódott fel) 3 nődoki látott már az utóbbi pár hónapba.mindegyik az inofolicot ajánlotta és a hormon eredményeim is jók.eddig 6hétre jött meg aztán beált 5hetente.de most tényleg idegesít hogy semmi nem történik:( jaaa es 1óra elteltével megint megjelent egy nagyon halvány 2.csík és az is csak "sötetebb" fényviszonyoknál látszódik
2016. febr. 13. 08:44
 22/40 A kérdező kommentje:

Telón mintha "jobban" látszódna


[link]

2016. febr. 13. 09:02
 23/40 mandiga ***** válasza:

Persze, hogy lehetett késői peteérésed. Nekem is sokat késik, 61. napomon járok. Valamit halványan látok, szerintem holnap holnapután tesztelj, ha baba akkor erősödnie kell.

Én is teszteltem tegnap, tegnapelött egens tesztkazettával, halvány lett mindkettő, de így is félek, hogy ezek a tesztek is becsapnak. Tudom milyen roszz ilyen kétségek közt lenni, én is ezen megyek át most ismét. De valahol még mindig reménykedek, hátha.

2016. febr. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:
61.napod? Tenyleg? Hany naposak a ciklusaid? De legalabb halvany pozi tesztjeid vannak.
2016. febr. 13. 12:46
 25/40 A kérdező kommentje:

szerintetek? Reménykedjek még?


[link]

2016. febr. 15. 06:27
 26/40 anonim ***** válasza:
Haloványka de ott van. Viszont nekem ezzel a teszttel volt csík mikor nem volt baba. Sajnos most már semmi sem tudok. Ha jól szamolom 1 hete késik? Lehet el kellene menned dokihoz, hátha lát vmit.
2016. febr. 15. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:
1hete kellett volna megjönnie. De 36naposak a ciklusaim. És még ovu tesztel 01.29 01.31.-én volt peteérésem. 02.01 és 02.03 kor voltunk együtt a párommal
2016. febr. 15. 06:55
 28/40 anonim ***** válasza:
Nos,ha ezt előbb leírod akkor a válaszok is mások lennének :) Ha később volt a pé-d akkor mostanában van/volt a beágyazódás,ezért lehetett negatív a teszted még pár napja. Az utolsó teszteden látok nagyon halvány 2.csíkot,de 2-3 nap múlva ismételj,akkor már erősebb lesz. Késői peteéréssel és február eleji együttlétekkel reálisak az eddigi eredményeid :) Hajrá #11
2016. febr. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
Nagyon halványan ezen is látszik. Én a helyedben vennék egy facellt. Ha az első teszted tényleg halvány pozi,akkor már erősebb lesz ugyanolyan fajta teszten. Azt mondják, a hiába egyforma érzékenységűnek írják a facellt az x epillel, a facell érzékenyebb! De ez nálam is bevált,mert a facell halvány csíkos volt mensi elött 3-4 nappal, az x epil még a nemvárt 2.napján sem volt valami erős. Drukkolok!
2016. febr. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
És ráadásul a facell délutáni vizeletből volt, míg az x-epil reggeliből.
2016. febr. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!