Időn túli pozi?

Figyelt kérdés
3 napja késik a menstruációm. tegnap reggel készítettem egy tesztet,mivel negatívat láttam beraktam a szekrénybe.de ma reggel kíváncsiságból rápillantottam.meglepődtem mikor megjelent a 2. kis halvány vékony rózsaszín csíkocska. igaz erősen kell nézni de érvénytelennek számít? csak mert utána olvastam és elég sokan jártak már így,és baba lett belőle!
2016. febr. 10. 10:34
1 2 3 4
 31/40 mandiga ***** válasza:

Kedves kérdező. Ma vagyok a 64. napon, és még mindig semmi. A sok halvány teszt sem jó, mert biztos, hogy nem baba miatt van. Ma is halványat teszteltem csak facellével.

Nálam valami más van a dologban. Doki kell, az talán megmondja. Késői ovunál nem tudhatod, hogy mikor sikerült a baba, és mikor tesztelhetsz pozit, pláne, ha hőt sem vezetsz, habár van, hogy azon sem lehet kiigazodni, mint az enyémen.

Tesztelj még, én is azt mondom.

2016. febr. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:
Vezetek hőt pár napja 37 es afelett van! Holnap tesztelek
2016. febr. 16. 09:49
 33/40 A kérdező kommentje:

Szerintem ezt már nem kell sokáig nézegetni! :D



[link]

2016. febr. 17. 06:10
 34/40 anonim ***** válasza:
Szép! Gratulálok! 😊
2016. febr. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :) El sem hiszem!:)

Tegnap este megkért a párom hogy olyan jó lenne ha reggel friss facsart narancsal lepném meg...meg úgy minden reggel! 6kor csinaltam a tesztet és nem hittem el! Elkezdtem hát pucolni és közbe kezdtem "felfogni" a dolgokat persze könnybe lábadt szemekkel... Majd mikor már centrifugáztam a gyümit gondoltam vhogy csak tudatára juttatom mert nem birok magammal! Majd bevittem az àgyba hogy meglepjem! Annyit mondtam hogy igya meg fenékig gyorsan gyorsan és egy meglepi lesz! mikor az utolso kortynál tartott meg sem mozdult... es akkor rám nézett es meg sem tudott szólalni! A pohár aljára felírtam alkoholos filcel hogy APA LESZEL! :D

Gondoltam megosztom veletek :)

2016. febr. 17. 07:27
 36/40 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Nagyon szépen mondtad tudattad vele, még a szemem is könnybe lábadt! :)
2016. febr. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
Ja, #1 voltam! :)
2016. febr. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!! :) És milyen ötletesen mondtad el! :) Sok boldogságot! :)
2016. febr. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Gratulálok,ez szép 2 csíkos :) Aranyos a reggeli sztori,ilyen narancslevet szerintem még senki nem kapott :D #11
2016. febr. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Tündérek vagytok! ;) De a párom azóta sem hiszi el :)
2016. febr. 17. 19:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!