Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek jogosan akadtam ki?

Szerintetek jogosan akadtam ki?

Figyelt kérdés
14 hónapja próbálkozunk. Ez az első clostis hónapom amit a párom is tud. Vasárnap este együtt voltunk de mondtam neki hogy kedden is együtt kellene lenni mert szerdán van ovum. ( úgy is lett) kedden este lefeküdt mellém az âgyba és azt mondta h még dolga van a neten. ( ruhákat nézegetett) 8-10 ig vártam hogy befejezze de bealudtam.1-ig netezett így elmaradt az együttlét.Azóta nem is beszélek vele mert én mindent megteszek a babáért ilyen bogyókat is szedek, ő meg vásárolgat a neten a legesélyesebb napon?
2016. márc. 10. 08:57
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
62%
Ez a gond hogy kérdezted tőle... nálunk jól bevált dolog, hogy ellibegek előtte meztelen... letérdelek elé és már nincs is kedve máshoz! Nem parancsolgatni meg kérdezni... semmi spontenaitás elég kiábrándító ha beszélni kell róla h szexelünk ma szivi?
2016. márc. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem nem jogos a kiakadásod.

Ha nekem azt mondanék, hogy hétfőn este szexelnem kell, meg csütörtökön délután, nem igazán tetszene.

Nem parancsszóra kellene csinálnotok, megértem a párod, hogy így nem tetszik neki.

Én úgy gondolom,h nem kellene előre megmondani, h szerda este 20:00-kor d.gunk, hanem csak csábítsd el, ahogy itt többen is írják.

Ha ennyire görcsölsz a dolgon és ennyire beosztod, h ekkor meg akkor KELL csinálni, nem lesz jó vége.

2016. márc. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:
Miért kell nekem mindig elcsábítani ő miért nem tud kezdeményezni? A nőnek ez ugyanúgy izgató mint a férfiaknak.
2016. márc. 10. 09:19
 14/42 anonim ***** válasza:
41%
Mert te vagy rágörcsölve a baba témára és te nem az élvezetért akarsz szexelni vele hanem a slermáiért! Ezt levágja ő is... biztos szarul is esik neki!
2016. márc. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
21%
*spermáiért
2016. márc. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
81%

"Miért kell nekem mindig elcsábítani ő miért nem tud kezdeményezni? A nőnek ez ugyanúgy izgató mint a férfiaknak."


Ebben semmi izgató nincs, hogy MOST KELL!

2016. márc. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
43%
Érdekesek a válaszok. 14 hónap sikertelenség után kíváncsi lennék hányan tudnának fesztelenül szeretkezni. Én már az első sikeretlen hónap után arra gondoltam, hogy lehet, hogy valami baj van velünk, a másodikban pedig én is nyilván a középidőben szerettem volna próbálkozni. Szerintem jogosan sértődtél meg, de ne rágódj ezen ennyit, engedd el a mérged. Ha szerdán volt az ovud, akkor még így is simán sikerülhetett, mert a spermák jó hosszú ideig életképesek. De ha mégsem akkor se vágd a párod fejéhez, hogy miatta nem jött össze ebben a hónapban. Neki is biztosan rossz érzés a sikertelenség. Erre az egészre nem az a megoldás, hogy most jól megsértődtök egymással, beszélgessetek, és következő hónapban majd összejön.
2016. márc. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
34%
Itt az a gond, hogy mondjuk ő 2 nap múlva kívánta volna meg a szexet, te meg bedurciztál volna hogy most már hagyjon békén mert lecsúsztatok a peteérésről. Nem azért akartál volna összebújni vele mert egymásra vagytok hangolódva hanem azért mert pont az a nap azz esélyes! Nálunk sokszor van olyan, hogy minden nap együrt vagyunk, mert kívánjuk egymást, a következő héten meg csak 2-3alkalommal. Változó ez is, nagyon sokmindentől függ, és nem lehet csak úgy bármikor szexelni.
2016. márc. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó! :)
2016. márc. 10. 09:29
 20/42 anonim ***** válasza:
63%

Hát nemtudom,mert ha én odaállok elé fehérneműben és beleülök az ölébe,otthagy csapot papot...Egy nő eléri az ilyen jellegű célját,HA AKARJA!


Kicsit pihenj mert az erőltetéssel megölitek a kapcsolatot!

2016. márc. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!