Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek jogosan akadtam ki?

Szerintetek jogosan akadtam ki?

Figyelt kérdés
14 hónapja próbálkozunk. Ez az első clostis hónapom amit a párom is tud. Vasárnap este együtt voltunk de mondtam neki hogy kedden is együtt kellene lenni mert szerdán van ovum. ( úgy is lett) kedden este lefeküdt mellém az âgyba és azt mondta h még dolga van a neten. ( ruhákat nézegetett) 8-10 ig vártam hogy befejezze de bealudtam.1-ig netezett így elmaradt az együttlét.Azóta nem is beszélek vele mert én mindent megteszek a babáért ilyen bogyókat is szedek, ő meg vásárolgat a neten a legesélyesebb napon?
2016. márc. 10. 08:57
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:
Csak az a gond hogy egyébként is ritkân vagyunk együtt.Heti 1x
2016. márc. 10. 09:34
 22/42 anonim ***** válasza:
74%
Nézd, én megértelek. Ám ha ez annyira fontos, akkor trükkösnek kell lenni, nem megsértődni. Ha mákod van, a Te férjed is a hasán tartja a laptopját, mint az enyém, mikor az ágyban netezik, ha nem, legfeljebb feljebb tolod. Nem gondolom, hogy túl sok időt kellene a paplan alatt izzadnom, amíg félre nem tolja azt a fánya szerkezetet és rámveti magát, még csak csipkés fehérnemű sem kell ehhez. Márpedig ha nem maratoni 3 órás hancúrt rendeztek éppen(oké, miért ne, de tételezzük fel, ez egy megfáradtabb hétköznap este), akkor nyugodtan mazsolázhatja utána tovább a ruhákat a neten, persze csak ha be nem alszik közvetlen utána, de ha mégis, nyilván nem fogja reggel a szemedre vetni, amiért nem tudott az előző este egy újabb farmert megrendelni... A szex elsősorban örömforrás mindkét félnek. Értem én ezt a helyzetet is, de ha elvész a spontaneitás, akkor oda az intimitás is és ez a férfiaknak sokkal nehezebb falat amúgyis, mint egy nőnek. Előre egyeztetett, óramű pontossággal elvárt együttlétektől előbb-utóbb potencia zavarai lehetnek és akkor aztán végképp nem fog ez már semmi örömet okozni.
2016. márc. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
64%

Hát ez gond...

Mivel a nő ilyen... görcsölős,akkor már ne akaszd rá a párodra is mert egyedül nehéz lesz felnevelni egy gyereket ha rámegy a kapcsolatotok.


Akkor már várd finom gyertyafényes vacsival,szexi rucival..stb.. Azért legyetek együtt mert kívánjátok egymást,ne azért mert na most van pém.


Újra csaj azt tudom mondani,hogy ez az erœltetett menet kiöli az összes vágyat belőle egy idővel.

2016. márc. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
25%
Utolsó 2 hozzászólóval teljesen egyetértek! Kérdező! Ne duzzogj hanem légy nő!
2016. márc. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
57%

Tehát mindenki h.lye, aki esetleg úgy gondolja,hogy nem parancsra kell szexelni, hanem kedvet csinálni hozzá...

Hát! Azért vannak olyanok, akik több éves próbálkozás után is el tudják egymást csábítani. Sőt, nem kell ahhoz próbálkozni, nálunk 10 év együttlét után sem volt még olyan szex,hogy na akkor most gyere!

2016. márc. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
59%
Így van! De érkezett 20 válasz, abból egy adott neki igazat, de gondolom most megnyugodott hogy jogosan háborodott fel. Mindenkit lepontoz aki nem így látja. Mi 12 éve vagyunk házasok, 3. Babánkat várjuk, az elsőre 12 hónapot vártunk! A dokim azt mondta egy szeptemberi hónapban, hogy ha még abban az évben nem esek teherbe akkor kezdjük a kivizsgálást. De nem kellett mert következő hónapban összejött a baba. De nem stresszeltem az uram hogy gyere már d..ni mert kell. A második 5 hónapra jött össze, most pedig eslő hónapban. Sosem szekáltam azért h teljesítsen. 19+4hkm
2016. márc. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
32%
Gondolom ez a sok okos lepontozós hozzászóló mind járt már hasonló cipőben, hogy ennyire tudja, hogy mit kéne csinálni, hihetetlen.. nulla megértés, gratulálok!
2016. márc. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
37%

ami nekem szemet szőrt, hogy "az első clostis hónapom amit a párom is tud"

miért? előtte suttyomban szedted? vagy mi van?

Ha szerdán volt ovud, mniért nem voltatok szerdán együtt?


ha a páromnak van is dolga a neten, olyan nincs, hogy nem tudom onnan 15 percre elcsalni :o márpedig ha closti van, 2naponta szex van :) ezt ő is tudja :D

2016. márc. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
20%
*szúrt*
2016. márc. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
80%

Kedves kérdező! mi is végig mentünk ezen :(

és be kellett látnom, hogy csak 1 dolog segít ezen a problémán: ha én kezdeményezek!

pedig hányszor kértem, kívántam, reméltem, hogy Ő teszi meg az első lépést.... iszonyat rosszul esett, hogy nem kezdeményez. Kevésnek éreztem magam. Önbecsülésem nulla lett...

De mikor rájöttem, hogy elveszíthetem, valami megváltozott bennem.

Egyik napról a másikra "elvettem, amit akartam" :)

és láss csodát! sose ellenkezett...

Gondold át ezt! ha én meg tudtam csinálni, Te is képes vagy rá, mert nálam félénkebb ember nem sok van.... :)

sok sikert!

ui. mi is szeretnénk babát!

2016. márc. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!