Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek jogosan akadtam ki?

Szerintetek jogosan akadtam ki?

Figyelt kérdés
14 hónapja próbálkozunk. Ez az első clostis hónapom amit a párom is tud. Vasárnap este együtt voltunk de mondtam neki hogy kedden is együtt kellene lenni mert szerdán van ovum. ( úgy is lett) kedden este lefeküdt mellém az âgyba és azt mondta h még dolga van a neten. ( ruhákat nézegetett) 8-10 ig vártam hogy befejezze de bealudtam.1-ig netezett így elmaradt az együttlét.Azóta nem is beszélek vele mert én mindent megteszek a babáért ilyen bogyókat is szedek, ő meg vásárolgat a neten a legesélyesebb napon?
2016. márc. 10. 08:57
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
44%

Én megértelek, Kérdező. A babát közösen tervezitek, közösen kell érte tennetek. Gondolom, Neked se a legideálisabb naptárra szexelni. Kíváncsi lennék, a válaszadók mit írnának, ha a párodnak kéne hormongyógyszert szednie, és Neked nem lenne kedved a dologhoz az adott napon, akkor vajon kinek kéne kezdeményezni?

De a duzzogás nem jó megoldás, akkor se ha igazad van, és akkor se ha nincs. Üljetek le, beszélgessetek, mondd el a sérelmeidet, lehetőleg higgadtan, és Ő is mondja el a véleményét, meg az esetleges sérelmeit.

2016. márc. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:
Én senkit nem pontoztam se le sem pedig fel!!!!!
2016. márc. 10. 10:11
 33/42 anonim ***** válasza:
51%

Egyett kell értenem majdnem mind hozzászólóval és hogy a kérdésedre is válaszoljak,igen túlreagálod!

Nagynéném tapasztalatát eltudom mondani. Görcsösen figyelte az ovukat a 2.gyereknél,de konkrétan csak akkor voltak együtt (mint ti is). 4.évben a férj megunta és olyan szinten ellaposodott a kapcsolatuk,hogy mindenkinek úgy tűnt hogy elválnak. A nagynéném észbekapott és elengedte (nehezen) ezt a ráfeszülős dolgot! Helyreállt a kapcsolatuk. Azóta eltelt 8 év és van egy 6 éves lányuk is aki spontán fogant.


Csak azért írtam le,mert nagyon sok kapcsolat abba megy tönkre amit te csinálsz! Az erőltetésbe. Hogy már nincs szerelmeskedés,hanem egy gyors szex,amit lehet nem élveztek,csak azon jár a fejed h mikor lövelli be az összes spermáját! 2,5 évet próbálkoztunk a férjemmel de egyetlen egyszer sem mondtam neki,hogy most gyere mert peteérésem van.


Èn mint nő,nyílván tudtam és úgy alakítottam,hogy mindkettőnknek jó legyen. Szerelemmel közeledtem és nem úgy mint egy hárpia,hogy "de gyere már bmeg...".

Több hozzászólóval egyetértek,hogy ha egy nő akarja,akkor van szex.


Nem bántani akarlak de ennek nem lesz jó vége hidd el :( legközelebb itt írsz ki kérdést,hogy a párom elhagyott!

A heti 1 szex biztos sokminden miatt alakulhat így,de én a leírtak alapján arra gondolok,hogy már elkezdődött az ellaposodás. Ha teherbeedel,ez 0-ra fog csökkenni,mert már nem lesz fontos a szex,mivel megkaptad amit akartál.

Hosszabb távon nem fog működni ez. Vagy lehet h majd működik csak titokban megcsal.

2016. márc. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
65%
Egyébként máskor sem szokott kezdeményezni? Mert az szerintem rendben van, hogy kezdeményez néha ő, te pedig amikor "kell".
2016. márc. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
60%

Saját tapasztalatomat tudom leírni... nehezen jött össze a terhesség, minden spontaneitás megszűnt a kapcsolatomban, naptár szerint volt szex, és bizony nem vettem észre, hogy mennyire elhidegültünk egymástól valójában.

Ennek aztán később meglett a böjtje. Úgy született meg a gyermekünk, hogy már nem voltunk nő és férfi, hanem anya és apa. Évek teltek el így, és mire észbekaptam, már nem volt visszaút, nem tudtuk helyrehozni.

Azóta már elváltunk, és új kapcsolatban vagyok. Na itt már gondosan ügyelek arra, hogy megmaradjak nőnek, és szerencsére a párom sem az a fajta, akinek könyörögni kell a szexért, elég, ha csak hozzábújok.

Nem állítom, hogy megbántam a történteket, mert van egy csodálatos gyermekem, de a mostani eszemmel abban a kapcsolatban bizony nem vállalnék gyereket, ahol már kvázi lakótársakként éltünk együtt, és parancsszóra ment a gyerekgyártás. Mert a gyereket nem csak összehozni kell, hanem egy harmonikus családi háttér sem árt hozzá...

2016. márc. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
67%
Nem jogos a kiakadás és teljesen megértem a férjed hiszen én is férfi vagyok. Iszonyú nehéz parancsszóra csinálni.
2016. márc. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
30%
Mekkora hülyeséget írtál 31-es! Nyílván ha a párja hormongyógyszert szedne,akkor is nőnek lenne peteérése! Ja vagy úgy gondolod,hogyha a férfi is tudna szülni? :D
2016. márc. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
58%
Bocs, 37-es eddig azt hittem, működő sperma és peteérés együttesen kell. Persze hogy akkor is a nőnek van peteérése, de akkor is időre kéne szexelni, mindkettőjüknek.
2016. márc. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
67%

Én csak egyetlen dologra reagálnék kérdező.. "Miért kell mindig nekem kezdeményeznem?"


Nem, nem kell. A peteérésedet viszont alapvetően te ismered, te tudod mikor van.

Ha már elegem van abból, hogy folyton én kezdeményezek, akkor hagyom és megvárom míg ő jön.. Na de ha éppen együtt kellene lennünk és ezt tudom, akkor nem várok erre, hogy aztán majd durcizzak, hanem én csábítom el. Majd a következő alkalmat meghagyom neki, mert akkor már mindegy lesz, hogy hétfőn vagy kedden lenne velem.


Elhiszem, hogy rossz a sikertelenség, de ez a "most kell" szeretkeznünk taktika megöl mindent. Épp elég, hogy benned ott van egy ilyen kényszer, ne ragaszd át a másikra. Neki nem kell róla tudnia, hogy az együtt töltött alkalmakból melyik volt a "kötelező".

2016. márc. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
78%
Megértelek,mert amikor mi a clostys hónapokban voltunk a férjem ugyanúgy tudta hogy ezt meg kell tenni az ügy érdekében,nem hagyott magamra a nyomorommal,mert ő is ugyanúgy szerette volna a babát mint én.persze hosszú távon ez nem megy senkinek.De akkor abban a 3 hónapban nem történt ilyen.Együtt kell menni a gondokon is át,nem csak a jóba.Ezt nevezik párkapcsolatnak.
2016. márc. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!