Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás? Terhesség? Ki...

Beágyazódás? Terhesség? Ki nem várja junius 6 körül? Izguljunk együtt!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Baba Projekt van készülőben ...mar 6 hónapja próbálkozunk ,ez idő alatt volt egy missed Ab.Nem kaparassal végződött , hanem a tablettás módszerrel , igy szinte azonnal lehetett ujra próbálkozni .Utana 28 napra mar rogton meg is jött ,azóta is rendszeres .23.-án volt ovum.Eddig semmit nem éreztem ,azon kívül hogy a 3.nap után mellbimbo érzékenység jelentkezett ...mostanra el nehezedett az egesz mell, es eres lett.Tegnap delutan vettem észre szurkakat a bal petefeszkemben ,es a méhemnel is , ami elég éles , sugároz egesz a hüvelyemig...sőt van olyan hogy lent a szemeremcsontom Szurkal .Ilyen nekem nem szokott lenni.5-6 ra nem várom ! Aki ugyan igy van mint én , nem varja mostanában , esetleg tünetei vannak ...izguljunk együtt ...írjatok !

Lehetőleg becenévvel, monigrammal hogy meg tudjuk különböztetni egymást .remelem többen leszünk ....



2016. máj. 30. 08:27
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/982 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok. Nalam semmi jele annak, hogy sikeres volt a honap, se a mellem se a hasam semmi. Annyi talan, hogy reggel ehesen es kimerulten ebredtem, de ez mensi elott is elofordulhat. Uh en szerintem kivarom a 35ik napot a teszt ugyeben, mert nincs tul jo megerzesem. Nektek nagyon szoritok :)
2016. jún. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/982 anonim ***** válasza:
100%
B. Voltam... bocsiii :)
2016. jún. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/982 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!Nálam még semmi jel nincs,bár 10-e még messze van.Kisfiammal a nemvárt előtt kb egy héttel kezdett nagyon fájni a cicim,azonkívül semmi tünetem nem volt.Nem várt előtt 2 nappal már halvány pozit teszteltem.Úgyhogy ha most is elkezd fájni a cicim,ellövök egy tesztet.Én anno a Tescoban vettem x-epil tesztet,most is azt veszek szerintem.

Szurkolok mindenkinek,aki a napokban tesztel! :)

moniq

2016. jún. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/982 A kérdező kommentje:

Nekem is x-epil van .Van még egy osztrak tesztem.femtest a neve, 5-ös az van a papirjan , de meg sem merem probalni.4 nappal elöbb igen ...de 6 -al nem .Akarnilyen erzekeny is .A pofara esestôl azert félek.

Nekem a hadfájás megszünt.tegnapelôtt este volt erős meg tegnap párszor , mindegy hogy àlltam vagy ültem ...ki tudja .6.-ig kiderûl ! Elôre nem merek mar örülni meg talalgatni mindegy is mit erzek.

2016. jún. 1. 13:18
 85/982 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok. 28 vagyok. Január óta próbálkozunk és most juni 6 ra nem várom. Első baba lenne, nagyon szeretnénk már. :)

"E"

2016. jún. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/982 anonim ***** válasza:
100%

Kedves "E"!

Nagyon szorítok nektek :) remelem sikeres hónapot zar itt minden babara vagyo par.

B.

2016. jún. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/982 A kérdező kommentje:
"E" meglátod sikerülni fog !!
2016. jún. 1. 14:14
 88/982 A kérdező kommentje:
Most en ugy jártam hogy a köldököm alatt olyan élesen es hirtelen szúrt kettőt gyorsan egymás után a hasamba hogy akaratlanul felsikoltottam a fájdalomtól .Ilyen volt valakinek ? Nekem ilyen még nem volt soha . ...
2016. jún. 1. 15:15
 89/982 A kérdező kommentje:
RN szerintem a pecsételő vérzés nagyon jó jel.nekem olyan nem volt , de sokan írtak máshol ilyet , es abból állt. Baba lett !! Szorítok !
2016. jún. 1. 15:18
 90/982 anonim ***** válasza:

Hát lányok én most kicsit el vagyok kenődve. A 8. dpon vagyok és mensiszerűen, elég erősen görcsöl a hasam... A múlt hónapban is volt ilyen pont ilyenkor, aztán másnap volt kicsi barnás folyásom. Még örültem is hogy na végre, ez biztosan beágyazódás lesz, aztán a végén persze megjött. Számítok rá hogy holnap megint jön a barnázás... :(( Lehet hogy progihiányom van???

Lyna

2016. jún. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!