Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás? Terhesség? Ki...

Beágyazódás? Terhesség? Ki nem várja junius 6 körül? Izguljunk együtt!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Baba Projekt van készülőben ...mar 6 hónapja próbálkozunk ,ez idő alatt volt egy missed Ab.Nem kaparassal végződött , hanem a tablettás módszerrel , igy szinte azonnal lehetett ujra próbálkozni .Utana 28 napra mar rogton meg is jött ,azóta is rendszeres .23.-án volt ovum.Eddig semmit nem éreztem ,azon kívül hogy a 3.nap után mellbimbo érzékenység jelentkezett ...mostanra el nehezedett az egesz mell, es eres lett.Tegnap delutan vettem észre szurkakat a bal petefeszkemben ,es a méhemnel is , ami elég éles , sugároz egesz a hüvelyemig...sőt van olyan hogy lent a szemeremcsontom Szurkal .Ilyen nekem nem szokott lenni.5-6 ra nem várom ! Aki ugyan igy van mint én , nem varja mostanában , esetleg tünetei vannak ...izguljunk együtt ...írjatok !

Lehetőleg becenévvel, monigrammal hogy meg tudjuk különböztetni egymást .remelem többen leszünk ....



2016. máj. 30. 08:27
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/982 A kérdező kommentje:
Sokan vagytok újak is itt ! Örülök neki ! Izguljunk együtt ! Osszatok meg velünk bátran a tapasztalatokat 😀
2016. máj. 31. 14:22
 52/982 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem vart napjan legkorabban? Így, hogy nem tudom a ciklus hosszat pontosan mikor? B. :) turelem :) ez ami ilyenkor nem igazan megy :)
2016. máj. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/982 anonim ***** válasza:

Akkor vedd a leghosszabb ciklust, ha biztosra akarsz menni. Ha türelmetlen vagy, akkor egy "átlagot", max tesztelgetsz párszor :))

Kérdező, a hasfájás nekem is megvan, mensi előtt nem szokott lenni. Nem is annyira fájdalom ez, inkább érzem a méhem. Pihenek, mert nagyon félek, a vetélésem miatt, a korom miatt is (42). Biztos, hogy elindult valami, remélem, sikerül ügyesen beágyzódnia. Ha ő is elvetél, többet nem próbálkozunk :(.

Akinek volt vetélése, missed ab-ja, terveztek szedni most valamit? Progi gyógyszert, vagy palástfű teát? Én most a tea mellett vagyok, mert az a saját progi termelést támogatja, nem kívülről visz be hormonokat.

Izgulok értetek! Amint tesztel valaki, azonnal tegye fel a képet! :)) Szuper lenne sok-sok pozi tesztet látni. Én a hétvégén tesztelek (szombat, ha kibírom addig:)).

Á

2016. máj. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/982 A kérdező kommentje:
Kedves" A " en méhpempőt eszem , missed ab (nem rég volt) elott is ettem .Terhes vitamint , Folsavat 2 hónapja szedem . Nagyon fáj nekem is a hasam , es ugy érzem mint te hogy valami beindult ...érzem hogy valami más .Remeljuk a legjobbakat 😀
2016. máj. 31. 15:30
 55/982 A kérdező kommentje:

Ki mivel tesztel elôször? Nekem 25-ös x-Epil teszt van itthon.Azt vettem Otthon a Tescoban , betankoltam belole .itt Ausztriaban nagyon draga a teszt .sima is 6 euronal kezdodik , korai teszt 15 nél ...es igy tovabb ...Clearblue stb meg még több !

En pénteken tervezek elôször tesztelni...ha kibirom!!

2016. máj. 31. 15:55
 56/982 anonim ***** válasza:
100%

Ezt már én is kérdezni akartam, hogy milyen tesztet érdemes venni. Én most egész délután szédültem, és egyfolytában éhes vagyok, hiába ebédeltem, fél óra múlva megint éhes voltam. Ez lehet tünet? Vagy egyszerűen bélpoklos vagyok? :D

Bébé

2016. máj. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/982 anonim ***** válasza:
100%
Én one step vaterás terhességi meg ovulációs tesztekkel vagyok most tele, szóval azzal fogok tesztelni, remélhetőleg sikeresen :) itt körülöttem van 7 kismama és közülük 3 tesztelt pont ilyennel és mutatott jót mutatott nekik :) szurkolok mindenkinek :) egyébként nekünk is első bébi lenne :)
2016. máj. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/982 anonim ***** válasza:
100%
Pénteken ki hanyadik ciklusnapon lesz? Ki tesztel pénteken? En a 28. Napon leszek...erdemes?
2016. máj. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/982 A kérdező kommentje:
En penteken tesztelek először ...ha kibîrom ! 6.-ára nem várom ,az hétfő lenne ! Előző terhességem is 4 nappal elobb mutatta ,hátha akkor most is 😁
2016. máj. 31. 17:32
 60/982 A kérdező kommentje:
28 ciklus napon talán neked is ok .Gondolom attól is függ hány napos a ciklusod.nekem mindig 28 volt .most missed ab után volt 27 ,es 29 is! Kicsit össze keveredett 🤔
2016. máj. 31. 17:34
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!