Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás? Terhesség? Ki...

Beágyazódás? Terhesség? Ki nem várja junius 6 körül? Izguljunk együtt!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Baba Projekt van készülőben ...mar 6 hónapja próbálkozunk ,ez idő alatt volt egy missed Ab.Nem kaparassal végződött , hanem a tablettás módszerrel , igy szinte azonnal lehetett ujra próbálkozni .Utana 28 napra mar rogton meg is jött ,azóta is rendszeres .23.-án volt ovum.Eddig semmit nem éreztem ,azon kívül hogy a 3.nap után mellbimbo érzékenység jelentkezett ...mostanra el nehezedett az egesz mell, es eres lett.Tegnap delutan vettem észre szurkakat a bal petefeszkemben ,es a méhemnel is , ami elég éles , sugároz egesz a hüvelyemig...sőt van olyan hogy lent a szemeremcsontom Szurkal .Ilyen nekem nem szokott lenni.5-6 ra nem várom ! Aki ugyan igy van mint én , nem varja mostanában , esetleg tünetei vannak ...izguljunk együtt ...írjatok !

Lehetőleg becenévvel, monigrammal hogy meg tudjuk különböztetni egymást .remelem többen leszünk ....



2016. máj. 30. 08:27
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/982 anonim ***** válasza:
Volt 27 es 34 is :(
2016. máj. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/982 anonim ***** válasza:

Nekem medi-lab 10-es van itthon, meg Gabriell. A medi-labbal készülök tesztelni, vasárnapra nem várom, talán szombatig kibírom :))

Én sem élek Magyarországon, mi Belgiumban lakunk. Itt 10 eu körül indulnak a tesztek. Azok elég jók, a múltkor, a vetélésem előtt a nemvárt napján gyönyörű pozitív volt.

Ma elkezdtem a palástfű teát inni, segíti a beágyazódást. Azt otthonról hoztam, nem tudom, hogy van franciául a palástfű :))

Á

2016. máj. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/982 anonim ***** válasza:
100%

kérdező neked mikor volt ovud?

és a többiektol is kérdezem akik itt vannak?

Köszönöm válaszaitokat.😊

Mzs

2016. máj. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/982 A kérdező kommentje:
23.-án volt ovu .
2016. máj. 31. 18:20
 65/982 anonim ***** válasza:

21-én. Ügyködtünk rendesen előtte is, utána is, úgyhogy nagyon reménykedem.

Á

2016. máj. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/982 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom pontosan, a ciklusom ossze-vissza van sajna, de azert mindenfele eshetosegre felkeszultunk a 27 es a 34 npos ciklusra levetitve szamolgattam. Bar amikor meg ugy ereztem h talan most van pém, akkor mar a 34 naposba sem fert bele, uh lehet h kesobb van nekem.
2016. máj. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/982 anonim ***** válasza:
100%
23-án volt ovum nekem is (elvileg). "Sz" Sok sikertelen hónap után már nem nagyon merek reménykedni. Sőőőt, néha úgy érzem, hogy elegem van ebből az egészből. Következő ciklustól ösztrogén spray-t kapok, ha most nem sikerül, remélem az már meghozza a várva várt eredményt. :)
2016. máj. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/982 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm szépen a válaszokat. azért kérdeztem mert nem tudom mikor teszteljek. mindig 12. dik napon volt ovum most meg a 17-dik napján. szóval nem tudom hogy annyit fog e késni a nemvart napja amennyivel később volt ovum. szerintetek? ha sikerül ebben a hónapban akkor tuti később lesz mivel a beágyazódáshoz kell 10. 12 nap. Ha nem akkor ugyan úgy 25 napra jön a menszi. második clostis honapom. ki hogy van? És ki mikor tesztel?
2016. máj. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/982 anonim ***** válasza:
100%
Szia, Lyan vagyok. A closti peteérést serkentő gyógyszer. Ha 28 napos ciklussal számolok, akkor június 5re nem várom, de a peteérésem két napot csúszott, így szerintem június 7. a nem várt napja. Ma vagyok a 7. dpo-n és fájogat a hasam alja. Nem veszem különösebben pozitív jelnek, mert a múlt hónapban is éreztem és akkor megjött. Vasárnap lehet hogy majd próbálkozni fogok egy teszttel... :)))
2016. máj. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/982 anonim válasza:
100%
Sziasztok ! Nekunk ez a 6.honap h probalkozunk elso babank lenne .en 10.ere nem varom ..pénteken volt ovum most viszont olyan erzesem van h meg akar jonni...
2016. máj. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!