Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás? Terhesség? Ki...

Beágyazódás? Terhesség? Ki nem várja junius 6 körül? Izguljunk együtt!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Baba Projekt van készülőben ...mar 6 hónapja próbálkozunk ,ez idő alatt volt egy missed Ab.Nem kaparassal végződött , hanem a tablettás módszerrel , igy szinte azonnal lehetett ujra próbálkozni .Utana 28 napra mar rogton meg is jött ,azóta is rendszeres .23.-án volt ovum.Eddig semmit nem éreztem ,azon kívül hogy a 3.nap után mellbimbo érzékenység jelentkezett ...mostanra el nehezedett az egesz mell, es eres lett.Tegnap delutan vettem észre szurkakat a bal petefeszkemben ,es a méhemnel is , ami elég éles , sugároz egesz a hüvelyemig...sőt van olyan hogy lent a szemeremcsontom Szurkal .Ilyen nekem nem szokott lenni.5-6 ra nem várom ! Aki ugyan igy van mint én , nem varja mostanában , esetleg tünetei vannak ...izguljunk együtt ...írjatok !

Lehetőleg becenévvel, monigrammal hogy meg tudjuk különböztetni egymást .remelem többen leszünk ....



2016. máj. 30. 08:27
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/982 A kérdező kommentje:
Nem érzem meg ha jön-t akartam írni
2016. máj. 31. 12:59
 42/982 anonim ***** válasza:
Nekem a mellem jelzett először, nemntudom mennyi idős terhes lehettem, de lathatoan bedurrantak a melleim. Az orvos ra egy hetre aut irta a papiromra h petezsak szeru kepzodmeny, uh biztos nagyon az elejen tesztelhettem pozit. Akkor 19 voltam, most 23 :) jajj annyira jo lenne... szoritok mindenkinek ;) B.
2016. máj. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/982 anonim ***** válasza:
Most egy kicsit ilyen enyhen felfaztam erzes van a hasmban, nem tudom h ez lehet-e jele barminek is... B
2016. máj. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/982 A kérdező kommentje:
Hát reméljük B lehet ! Ha a petefeszkem nem szurkalna az alhasi fájdalom melle ,azt mondanám olyan holyaggyulladas szerűt fájdalom ...tehát a felfazas szerű stimmel ...lehet szerencsénk lesz ! Legyen 😀
2016. máj. 31. 13:14
 45/982 anonim ***** válasza:
Ugy legyen :) ma annyi pocakost latok itt munka kozben :)
2016. máj. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/982 A kérdező kommentje:

Igen es ha olyan alt az ember akkor automatikusan bele gondol milyen Jo érzés lenne!

Dehát miert ne jönne össze ! Ti sem olyan rég probalkoztok...Te meg még hozzam képest fiatal is vagy 😀. Lesz babó meglátod ! Jöjjön össze mindnyájunknak

2016. máj. 31. 13:22
 47/982 anonim ***** válasza:
Ha lesz maradunk beszamol uh kepekkel, ha nem akkor folytatjuk a kozos varakozast :)
2016. máj. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/982 anonim ***** válasza:
Szerintetek korai még a teszt, ha 7én volt meg a mensim es 27-34 nap kozott ingadozik a ciklusom?
2016. máj. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/982 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én júni 10-re nem várom.Peteérést 27-én éreztem,22-én és 25-én voltunk együtt.Kislányra hajtunk. :) Kisfiam most volt 7-én 1,5 éves,jó lenne ha összejönne a kistesó.Bár ez az első próbálkozós hónapunk.Fiam 4 hónapot váratott magára.Én 29 éves vagyok.


Szorítok mindenkinek! :)

moniq

2016. máj. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/982 A kérdező kommentje:
Nekem maj 9-en volt meg.Előzo terhességet menzi elott 4 nappal mutatta ki 10 es teszt halványan .Szerintem elobb nem érdemes tesztelned ! Van aki nem várt napján kap először pozit .Van aki csak utana .Attol függ mikor termel a szervezet elegendő hcg t .koran ne tesztelj mert csak csalódni fogsz '! Legyél türelmes ! Nekem is nehéz am ! 😀
2016. máj. 31. 14:21
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!