Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás? Terhesség? Ki...

Beágyazódás? Terhesség? Ki nem várja junius 6 körül? Izguljunk együtt!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Baba Projekt van készülőben ...mar 6 hónapja próbálkozunk ,ez idő alatt volt egy missed Ab.Nem kaparassal végződött , hanem a tablettás módszerrel , igy szinte azonnal lehetett ujra próbálkozni .Utana 28 napra mar rogton meg is jött ,azóta is rendszeres .23.-án volt ovum.Eddig semmit nem éreztem ,azon kívül hogy a 3.nap után mellbimbo érzékenység jelentkezett ...mostanra el nehezedett az egesz mell, es eres lett.Tegnap delutan vettem észre szurkakat a bal petefeszkemben ,es a méhemnel is , ami elég éles , sugároz egesz a hüvelyemig...sőt van olyan hogy lent a szemeremcsontom Szurkal .Ilyen nekem nem szokott lenni.5-6 ra nem várom ! Aki ugyan igy van mint én , nem varja mostanában , esetleg tünetei vannak ...izguljunk együtt ...írjatok !

Lehetőleg becenévvel, monigrammal hogy meg tudjuk különböztetni egymást .remelem többen leszünk ....



2016. máj. 30. 08:27
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/982 anonim ***** válasza:
100%
Ovutól számított 14. napon kell/nem kell megjönnie elvileg. "Sz"
2016. jún. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/982 A kérdező kommentje:
Sziasztok!hogy vagytok? Van valakinel újsag ? Nalam abba maradt egyenlőre a hasfájás,szúrka, cici is mintha nyugodtabb lenne , csak elől a bimbó ég , érzékeny ...Nem tudom jo e vagy nem ...végülis 6.-ara nem várom .Na meglátjuk 😀
2016. jún. 1. 07:52
 73/982 anonim ***** válasza:
Sajnos hangszálgyulladásom van valószínűleg mert nincs hangom egyáltalán, a megfázásból ez maradt vissza. Szerintetek ha kapok rá antibiotikumot az gátolhatja hogy a babóca beágyazódjon? 30-án volt peteérésem.
2016. jún. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/982 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! :)

Helyzetjelentés: 4.dpo, hőm lassan araszol felfele. Bimbók tegnap óta érzékenyek, kicsit szédülök, szerintem ez a progeszteron pótlás mellékhatása. Viszont tegnap összebújtunk és rettenetesen szúrt a jobb petefészkem környéke.

2016. jún. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/982 anonim ***** válasza:
100%
Jo reggelt :) mara egy kicsit mintha megfaztam bolna, meg hangulatingadozasom van, de hat ez a mensitol is lehet, mivel szombatra nem varom. Tegnap ehes voltqm egyfolytaban,de ez is lehet a mensitol :) de mar csak par nap es minden kiderul :)
2016. jún. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/982 A kérdező kommentje:

evica nem gondolom hogy gátolná..nekem is volt nemrég .hangom sem volt , de torok fajas is társult hozza !

pinkygreen szurkolok neked .meg mindenkinek 😀

2016. jún. 1. 08:33
 77/982 anonim ***** válasza:

Evica, szerintem mondd el az orvosnak, hogy babaprojektben vagy. Sok olyan antibiotikum van, ami terhességben is adható.

Nálam még mindig semmi. Kicsit bővebb folyásom van, ezért gyakran nézegetem, megjött-e. Vasárnap kellene. A hasfájás még van. Mellem nem feszült, de a mellbimbóm érzékenyebb. A mellfeszülés nálam egyértelműen a mensi jele. A múltkori terhességemnél sem volt.

Tegnaptól palástfű teát is iszom. Ennél többet nem tehetek :)

Szombaton tesztelek. Eddig pénteken akartam, de tolom, mert félek az eredménytől :)

Á

2016. jún. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/982 A kérdező kommentje:
À én is félek .mindig letörva negativ .fôle a missed ab óta .
2016. jún. 1. 10:46
 79/982 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Tegnap óta nagyon érzekenyek a melleim, fájnak, alig bírok tőlük aludni. Este pedig volt egy icipici rozsaszines pecsetelo verzesem, ami kb 4-5csepp volt és mostanra el is múlt, úgy hogy nagyon reménykedek és alig várom a szombatot, hogy tesztelhessek :))
2016. jún. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/982 anonim ***** válasza:
RN voltam
2016. jún. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!