Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha egy 15 éves tinilány...

Ha egy 15 éves tinilány kérdezi, hogy megszakításból lehet e terhes, azt írjátok igen, de ha egy felnőtt ember, akkor azt hogy nem. Ez miért van?

Figyelt kérdés
2016. dec. 7. 12:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
64%
Attol mi nem vagyunk megkeseredettek hogy te hulye vagy.
2016. dec. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
dehogynem :) egy boldog, kiegyensúlyozott ember nem borul ki egy kérdéstől, még ha az szerinte hülyeség is. Maximum nem válaszol rá. Ellenben akinek nincs élete, boldogtalan, kapva kap az alkalmon, hogy belerúghasson valakibe. Ez az oldal sem olyan már, mint régen. :(
2016. dec. 7. 13:13
 13/23 anonim ***** válasza:
76%

Nyilván másképp fogalmaznak, más az üzenet. Egy 15 évesnek ugyanis jó szívvel nem írod azt, h persze, csináld csak úgy, kicsi rá az esély, mert ő ezt felhívásnak fogja érezni a keringőre. Jobb, ha 100%-ig (tudom, olyan nincs) módszerrel védekezik, mert ha teherbe esik, akkor meg majd jön ide sírva,h de hát azt mondták, h kicsi rá az esély.


A felnőtt nő, akinél nem lenne baj, ha jön a baba, de megszakítják, azért más, mert ő már valahol vágyik rá, sokan reménykednek, de azzal meg ugye tisztában kell lenni, h a megszakítással lehet ugyan terhes az ember, de nem olyan valószínűséggel, mint éles akcióban. De persze lehet, csak ne vegyen minden hónapban szegény feleslegesen tergességi tesztet. Hozzáteszem, én ezt a lehet baba, de megszakítjuk módszert nem értem, hát akor vagy lehet, vagy nem, mindegy, ők tudják.

2016. dec. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
44%
Én csak a tinit láttam, és azt írtam neki, hogy attól függ, hol tart a ciklusában. Ha a 10-18 napon, akkor van rá esély. Mert tényleg van. A többi napon viszont valószínűleg meg fogja úszni. De persze semmire nincs garancia. Aki mást mond, hazudik.
2016. dec. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
70%
*lehet, akkor
2016. dec. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
70%
Aki felnőttnek nemet ír ugyan azt Írja a tininek is és fordítva. Én bárki kérdezi azt írom hogy lehet van rá két bizonyítékok is. :D
2016. dec. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
78%

En tegnap ezzel kiserleteztem egy jot. Tinikent felraktam egy kerdest az esetemrol.. hu tuti terhes vagy csak valamiert meg nem mutatja a teszt.

Elotte ket nappal az igazi esetemben.. es biztos ciszta, csak kesik, stb..stb... :D hihetetlen ...:D majd doki 14en megmondja.:D

2016. dec. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
83%

Azért, mert olyan nők is vannak itt, akiknek a párjuk még nem szeretne gyereket és ők abban reménykednek, hogy megszakitással teherbe fognak esni, nekik az lesz a válasz, hogy sokkal kisebb eséllyel lesz terhes így, mintha belemenne a sperma. És ez igaz is.

Ha viszont valaki már úgy indít 15 évesen, hogy neki a megszakítás lesz a védekezés, az gondolkozzon már el azon, hogy egy gumi, vagy tabletta sokkal biztonságosabb lenne, egyébként ezek sem 100 százalékosak, csak sokkal jobbak, mint a megszakítás, ráadásul a gumi nagy előnye, hogy sok nemi betegség ellen is véd.

2016. dec. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
48%
Draga viragszal! Hulye kerdesre csak hulye valaszt lehet adni. Mi nem tehetunk arrol,hogy te hulyeseget kerdezel. Mindig van esely a teherbeeseshez. Nyilvan,a fiatalabbnak tobb ,mint az idosebbnek. De aki nem akar gyereket,az vedekezzen mar konyorgom.
2016. dec. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
17-es 😂😂 ilyet én is csináltam anno még 2009ben itt :)
2016. dec. 7. 20:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!