Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha egy 15 éves tinilány...

Ha egy 15 éves tinilány kérdezi, hogy megszakításból lehet e terhes, azt írjátok igen, de ha egy felnőtt ember, akkor azt hogy nem. Ez miért van?

Figyelt kérdés
2016. dec. 7. 12:49
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
75%
Erdekes tud lenni.:) 17#vagyok
2016. dec. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
74%
Szia. A kérdésedre a valasz.. Tudod megint mas ha valaki pl 25 évesen azt mondja hogy basszus..terhes lettem ..megszakitassal vedekeztem.. Majd eldönti a 25 éves fejével hogy megszuli vagy abortuszra megy.. Ez vagy gyerekvallalas(ha megtartják).. Vagy egy hét hiányzás melóból, suliból (ha abortuszt valaszt)..de egy tizenéves... Könyörgöm .. Tanulatlanul ha ott hagyja a sulit egy gyerek miatt sosem tudja igazan pótolni.. Ha elveteti örökre emlékszik majd az abortuszra es meg nem született gyermekére.... Óhatatlanul is jobban felt a válaszoló egy tinit az ilyenektől mint egy felnőttet..es mint korabban elottem említették..egy felnottnek tisztaban kell lennie azzal hogy ha nem védekezik óvszerrel vagy gyógyszerrel bizony bizony terhes lehet... Szerinted kedves kerdezo mindegy az hogy egy 15 gyereklany esik teherbe majd anyuciektol felve lehet el se megy abortuszra mert tájékozatlan.. Vagy egy pl 30 éves felnott ember? Egy biztos te ne használd a megszakitast védekezésként mert ha pont te esel teherbe akkor nem a gyk lesz a felelős érte! Es egy ilyen dolog nem játék nem is vicces.. Gondold el hogy állnál a szüleid elé.. Megér annyit?. Na ezt probald mérlegelni. 😉
2016. dec. 8. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
73%
Nem olvastam végig, de legjobb tudásom szerint próbálok válaszolni. 15 éves lánynak 15-17 éves a barátja, ne mondja azt senki, hogy egy tini fiú annyira ismeri a testét, hogy baleset nélkül kiveszi. Plusz ha ennyire érdekel a kérdés, keress statisztikákat, hogy ezzel a módszerrel általában milyen korosztály esik teherbe.
2016. dec. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!