Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menszi utolsó napján lehetek-e...

Menszi utolsó napján lehetek-e terhes?

Figyelt kérdés
Ált. 4 napig szokott meglenni mikor a párommal szeretkezem 4.napon(tegnap) elment bennem kétszer egymás után. Aktus után volt kizuhanyzás. Mennyi az esélyem hogy terhes lettem?

2017. ápr. 17. 13:54
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
89%

50-50%

A ciklus bármely napján teherbe eshetsz, a kizuhanyzás egy dolog, de ha belegondolsz, hogy még óvszer vagy tabletta mellett is megtörténhet... akkor a kizuhanyzás annyi, mint halottnak a csók.

2017. ápr. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
80%

Kevés az esélye, de nem Te lennél az első aki így esett teherbe. Miért hiszitek azt, hogy a menzesz védettséget ad? Ha védekezés nélkül szexelsz (mindegy mikor), akkor teherbe eshetsz, főleg hogy 2x el is élvezett benned. Gratulálok!

Arról nem is beszélve, hogy ilyenkor dupla annyi az esélye, hogy benyalsz valamilyen fertőzést, bacit, mivel ilyenkor hajlamosabb a szervezet ezeket elkapni.


A kizuhanyzás, pedig röhejes (😅), már ne is haragudj. Ami elakart oda jutni, ahova kell az már réges rég eljutott oda, hidd el. Teljesen értelmetlen. Őszintén nagyon remélem, hogy nem estél teherbe.

2017. ápr. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Nem viccből nem védekezünk...Nem lenne gond ha jönne a baba. Csak kiváncsiságból édeklődöm de köszönöm a válaszokat! :)
2017. ápr. 17. 14:17
 4/40 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom, hogy te lehetsz-e, de nekem sikerült. :)

Csak akkor tudtunk együtt lenni, utána kiküldetésre ment a férjem. Két hét múlva pozitív lett a teszt.

2017. ápr. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Jó lenne ha én is úgy járnék mint te...utolsó kommentelő 😍🗡
2017. ápr. 17. 14:35
 6/40 anonim ***** válasza:
97%

"Nem viccből nem védekezünk...Nem lenne gond ha jönne a baba."

Ha ez igaz lenne, akkor nem írtad volna fent a magyarázatodban, hogy aktus után volt kizuhanyzás! Mert annyira nem lenne gond a terhesség, akkor nem csináltad volna. De persze nem értél el vele semmit, mivel azt nem tudod kimosni. Ugyanis oda, ahová a spermiumok eljutnak, onnan te nem tudod kimosni. Sőt, még jót is teszel, még inkább eljuttatod őket oda, ahová kell.

És mint látod egy előző válaszolónál is, meg még számtalan emberné is volt már ilyen, igen, lehetsz terhes!

2017. ápr. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
14:37nek üzenném hogy igen megtörtént a kimosás nem létfontosságu a kisbaba de ha jönne nem bánnánk :)
2017. ápr. 17. 14:48
 8/40 anonim ***** válasza:
86%

Magyarázkodhatsz nyugodtan, de nem véletlenül kérdezted...Ha annyira nem lenne gond a gyerek, akkor nem mostad volna ki...Akkor úgy lettél volna vele, ha becsúszik, hát had' jöjjön. De nem ezt tetted.

Most meg mikor kaptál 1-2 olyan választ, akkor nyilván úgy tettél, mintha tényleg annyira akarnál babát...

2017. ápr. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
14:52 De elhiheted hogy nem azért raktam fel a kérdést hogy most te oktass, a másik senkire nem tartozik hogy, én mit szeretnék itt a kérdés az volt hogy becsuszhatott vagy sem :)
2017. ápr. 17. 14:54
 10/40 anonim ***** válasza:
100%
Utolsóval teljesen egyetértek,én is ezt írtam volna. Azt írod,hogy milyen jó lenne ha úgy járnál mint az egyik válaszoló,akkor mi a fenéért mosod ki magad?
2017. ápr. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!