Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menszi utolsó napján lehetek-e...

Menszi utolsó napján lehetek-e terhes?

Figyelt kérdés
Ált. 4 napig szokott meglenni mikor a párommal szeretkezem 4.napon(tegnap) elment bennem kétszer egymás után. Aktus után volt kizuhanyzás. Mennyi az esélyem hogy terhes lettem?

2017. ápr. 17. 13:54
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
86%

Nem oktatlak, ez egy anonim oldal, éppen ezért nyugodtan lehetsz őszinte is, ha már védekezés nélkül élsz nemi életet és valaki megmondja, hogy igen, lehetsz az és amit tettél, hogy mindezt megelőzd, semmit nem ért, akkor vállald fel, hogy igen, ez van, de köszi a válaszokat, megfogadom és tényleg védekezem, ha nem akarok terhes lenni.

Engem csak ez zavart a dologban, hogy miért kell valakinek megjátszania magát egy anonim oldalon?

De persze, ha te valóban babát akarsz, akkor hajrá, védekezés nélkül jó esélyetek van rá.:)

2017. ápr. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
98%

De még mennyire!

Már vehetd is a tesztet a gyógyszertárban, ha tudni szeretnéd.

(fogékonyság kérdése( és a zuhany már sz..t sem ér.))

2017. ápr. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék most tényleg senkitől kritikákat..Èn csak kiváncsi voltam ki az akivel megesett vagy esetleg valaki többször csinálta és semmi.
2017. ápr. 17. 15:10
 14/40 anonim ***** válasza:
36%
A bunkó válaszolóknak csak gratulálni tudok!
2017. ápr. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:
17:15 Ők is csak a véleményüket mondták csak kicsit személyeskedtek is 😹
2017. ápr. 17. 18:17
 16/40 anonim ***** válasza:
67%
Ez nem személyeskedés, csak értelmeztünk pár mondatot, amiben olyat láttunk, amivel kérdező teljesen ellentmondásba keveredtél. Ez nem személyeskedés, csak ha egyszer megválaszolok egy kérdést, akkor azt úgy fogom megtenni, hogy értelmezem azt, amit a kérdező leírt. És itt egyből kibukott, hogy teljesen ellentmondtál magadnak. De ha te ezt személyeskedésnek veszed, hát vedd annak.
2017. ápr. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:
Amint az imént is elmondtam nem létfontosságú a baba de ha jönne nem zavarna ha mégis annyira zavarna feltudtam volna íratni a dokimmal egy 72órás tablettát :)
2017. ápr. 17. 18:25
 18/40 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz terhes simán, én most vagyok 6 hetes és ahogy számolgattuk a dokival a mensi utolsó napján (4. napon, mert nekem is addig tart) sikerült a baba. Kisebb rá az esély, de nem lehetetlen.
2017. ápr. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:
09:04 Gratulálok!:)
2017. ápr. 18. 10:28
 20/40 anonim ***** válasza:
57%
Kedves kérdező, szerintem ne foglalkozz a sok nyomorul élettelennel akik képtelenek felfogni a szánalmas unalmas életükkel hogy senki semmi kioktatást kér, hanem választ a kérdésükre. Ott kötnek beléd ahol csak tudnak meg egy fiatal kismamaba is bele tudtak azzal az indokkkal hogy "miért van elkeseredve hanem jön össze a baba" 😂 Nevetségesek itt egyesek és neaggyisten' ha valaki már évek óta próbálkozik és nem jön neki össze neked meg összejönne "véletlen" akkor gyorsan ír egy kommentet hogy belédkössön mert neked lehet gyereked neki meg évek óta nem. Sok ilyen van ne foglalkozz vele! Kiváncsi vagyok az eredményre, további sok sikert :) kedves "beszologatok" meg menjetek szexeljetek a párotokkal HÁTHA, Ja és akinek nem inge... na puszi
2017. ápr. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!