Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menszi utolsó napján lehetek-e...

Menszi utolsó napján lehetek-e terhes?

Figyelt kérdés
Ált. 4 napig szokott meglenni mikor a párommal szeretkezem 4.napon(tegnap) elment bennem kétszer egymás után. Aktus után volt kizuhanyzás. Mennyi az esélyem hogy terhes lettem?

2017. ápr. 17. 13:54
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
#20 Nagyon aranyos vagy végre valaki megért ! :D Az eredményeket mindenképpen irni fogom addig még kell várni egy-két hetet :)
2017. ápr. 20. 10:32
 22/40 anonim ***** válasza:
50%
Nehany (sok)no itt a gyk-n ugy velekedik a teherbeesesrol,es a gyerekvallalasrol mint en,amikor egy uj cipo vasarlasan gondolkodok. "Tok folosleges,de azert nem baj ha van meg egy" a kerdezo is igy van a teherbeesessel. "Tesz ellene"hogy kimossa magat hatha,:D de azert nem baj ha "becsuszna".
2017. ápr. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
50%

Marmint,(a gyengebbem kedveert atfogalmazom h erthetobb legyek)

Uj cipo: "nem eletbe vago hogy legyen,de azert nem baj ha van.:D

Kerdezo a terhesseg,es egy gyerek nem olyan mint egy targy. Ezt jobb ha tudod.:D

2017. ápr. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:
Utolso kommentelőnek üzenném hogyha igazán tenni alartam volna ellene mint már leírtam, vettem volna egy 72órásat..Mi a párommal nem ugy vesszük a gyereket mint te egy cipőt ugy gondoljuk hogyha jönnie kell jönni fog!:)
2017. ápr. 20. 15:51
 25/40 anonim ***** válasza:
Utolsó: nagyon régen pörög ez a téma, hogy kimosakodás vs gyerek. Egyszerűen túlreagálod. Valószínűleg annyi az egész, hogy aktus után lezuhanyzott a kérdező, és igen, az ember ott is megmossa magát... főleg miután... érted. Nem azért mosdik ott az ember, hogy ne legyen terhes, hanem hogy tiszta legyen. Ennyire egyszerű. és utána felmerül a kérdés, hogy vajon ez befolyásolhatja-e a terhesség esélyét. Ebben semmi negatív nincs, legalábbis számomra. Nem tudom tovább magyarázni, meg nem is kell szerintem.
2017. ápr. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
Miert lett kiemelve ez az esztelen kerdes?Nem kiemelni kell,hanem csinaljal tesztet es az megmondja majd hogy az vagy e vagy sem. Mar kimutatja.
2017. ápr. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
Azota eltelt 10nap,ilyenkor altalaban halvanyan mar mutatja,es igen a halvany ket csik is azt jelenti hogy terhes vagy.
2017. ápr. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:
Nem teszteltem, még várok egy kicsit:)
2017. ápr. 27. 15:44
 29/40 anonim ***** válasza:
Azota nem jott meg??
2017. ápr. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:
8.án kéne, addig várok a tesztel :)
2017. ápr. 27. 17:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!