Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menszi utolsó napján lehetek-e...

Menszi utolsó napján lehetek-e terhes?

Figyelt kérdés
Ált. 4 napig szokott meglenni mikor a párommal szeretkezem 4.napon(tegnap) elment bennem kétszer egymás után. Aktus után volt kizuhanyzás. Mennyi az esélyem hogy terhes lettem?

2017. ápr. 17. 13:54
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
Igazándiból azért emeltem ki a kérdést, mert olyan mintha meg kéne hogy, jöjjön...De lehet hogy pém van és azt érzem?!
2017. ápr. 27. 18:18
 32/40 anonim ***** válasza:

Szia!

Hány naposak a ciklusaid?

2017. ápr. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:
29 napos általában.
2017. ápr. 28. 13:01
 34/40 anonim ***** válasza:

Ma vagy 15 napon

Akkor ma van pl-d szerintem

2017. ápr. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

Igaziból a kizuhanyzás még bentebb is sodorhatja a spermát, szóval fogamzásgátlás szempontjából nem az igazi, hanem még inkább segíthette is a teherbeesést. Nem sok esélye van mondjuk ekkor.


Amúgy nem tudom mit kell itt fikázni a kérdezőt, én pl. míg nem akartam gyereket fogamzásgátlót szedtem, de mindig kimosakodtam, nem a terhesség ellen, hanem pusztán azért, mert nagyon jó a szaglásom és sajnos hányingerem van a sperma szagától. Ezért extrán utáltam, hogy utána egy csomó ideig folyik ki belőlem, és ha pl. órákkal később elmentem wc-re lehúztam a bugyimat egy kicsi folt szaga is elég volt ahhoz, hogy megérezzem azonnal és felforduljon a gyomrom. Ez van, nem tudok mit csinálni vele, ilyen pl. a kristálycukor szaga is nekem.

2017. ápr. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:
Tegnap este mégis csak teszteltem a Predictor Early-vel, ami negatív lett...Az biztos, hogy életem leghosszabb 13 napja volt :)
2017. ápr. 29. 20:06
 37/40 anonim ***** válasza:
Akkor nem vagy terhes.
2017. ápr. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Hát majd akkor mondjuk ki, hogy nem vagy terhes, ha megjön. Én 3-tól 5 napos késésig többször teszteltem negatívakat az egyik márkával, még reggeliből is, nemhogy estiből, míg végül meguntam és másik fajtát vettem, mert minden tünetem megvolt és meg se jött, a másik fajta meg pozitív lett. Most meg 10 hetes vagyok.
2017. ápr. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:
Nagyon fura tüneteim vannak a hányinger állando és a vizelési inger nem tudom...:(
2017. ápr. 30. 11:36
 40/40 A kérdező kommentje:
És ma fellépett sárgás-rózsaszínes folyás de csak pár csepp...Lehet más bajom van ?
2017. máj. 2. 09:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!