Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit csinaljak ha lehet hogy...

Mit csinaljak ha lehet hogy terhes vagyok? (14)

Figyelt kérdés

Egyalltalan nem biztos sot nagyon remelem hogy nem az de egy honapja lefekudtunk a baratommal. Ugy volt hogy át megyek hozza filmet nezunk stb... de ez lett a vege es meg ovszert sem hasznaktunk. Nagyon felelotlennek erzem magam. Egy honapja azon gorcsolok hogy jojjon meg es 3 napja kesik. Tudom hogy ez nem sok de nem hiszem hogy pont most kesne...

A baratomnak meg nem szoltam 5 nap mulva jon haza remelem addig megjon. De ha megse segitsetek mit csinaljak kerlek!!

Tudom h sokan azt fogjak irni h ok meg ennyi idosen babaztak es hasonlok de valtozott a vilag es nekem sajnos nagyon sok velem egy idos vagy nalam fiatalabb ismerosom, baratnom van aki mar nem szuz.

Legyszi segitsetek az abortuszon kivul van mas lehetosegem?



2017. aug. 6. 06:28
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
83%

Régen se sokan vártak 18 éves korig, csak mi még használtunk gumit.


Ha terhes vagy, akkor már semmi más nem marad, csak az abortusz. Nincs se csodaszer, se időgép, ez bizony az a műfaj, ahol ha egyszer hibázol, akkor ez kihat az egész életedre. Pont ezért nem javaslom senkinek, hogy ennyire fiatalon szexeljen! Hidd el, hogy nem azt a kis élvezetet irigylik tőled az "öregek"!


Szerintem akár terhes vagy, akár nem, tedd félre pár évig ezt a "szex" nevű dolgot, nem vagy még elég érett hozzá. Tudni kell uralkodni magadon és nemet mondani, mert te esel teherbe.

2017. aug. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

És sokan csodálkoznak miért nem engedi a szülő az együttalvást a gyerekeknek. Remélem az én gyerekem nem lesz ilyen felelőtlen és buta mert nagyot csalódnék benne.


Még ma vegyél egy tesztet, 3 nap késés után már kimutatja.

2017. aug. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
43%

A kérdező segítséget kér, nyilván minden követ most a bajban megakar mozgatni. Miért kell bántani itt? Milyen célt értek el vele, amikor vádoljatok? Vajon itt mindenki fedhetetlen? Akik válaszolnak, sohasem kerültetek ilyen helyzetbe?

Mindig húzott gumit a fiútok? Azt hiszitek, ha szidtok valakit a kényelmes fotelből, akkor különbek vagytok. Én nem támogatom a felelőtlenséget, de bántással nem értek el semmi jót, éppen inkább az ellenkezőjét. Anyukátok nem tanított meg titeket, hogy ha nem tudtok segíteni, legalább ne árts?

2017. aug. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
77%

Szia! Menj el egy drogériába, ott pár száz forintért vehetsz egy tesztet. Ha egy hónapja történt, akkor jó lenne minél előbb.

Írj privátba, ha szeretnél és beszélgetünk.

2017. aug. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
73%

13as, képzeld igen, mindig húzott gumit, vagy pedig én szedtem gyógyszert. Olyan sosem volt hogy bárminemű védekezés nélkül essünk egymásnak mint valami ösztönlények, utána meg sírjunk hogy ugye nem leszek terhes?


Itt senki nem bántotta, csak a tényeket közöltük miszerint buta, felelőtlen gyerek, akinek nagyon nem kellene szexelnie mivel nincs tisztában a veszélyeivel.

2017. aug. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
23%

Itt mindenkit támadnak bántanak, ha véletlen így jár... Ilyenkor aztán marha könnyű mások feje felett pálcát törni nem igaz???

Írtam privátot! hasonló helyzetben voltam, szerencsére én megúsztam, de rólam is leszedték itt a keresztvizet.

2017. aug. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
61%
Ezt a szüleiddel kell megbeszélned, mivel igen csak gyerek vagy még (Szexelned se kellene) így a döntés az övék és nem a tiéd. Nincs önálló kereseted nem tudsz felnevelni egy gyereket, tekintve hogy még te magad is az vagy. Remélem nem vagy terhes, de ha mégis akkor a döntés nem a te kezedben van, ebben a helyzetben hallgass a szüleidre a javadat akarják. Ilyen idősen gyereket szülni felelőtlen ostoba dolog, mint fizikailag mint lelkileg nem vagy felkészülve rá hogy kihord. Ha valóban gyereket vársz az egyetlen ésszerű megoldás az abortusz!
2017. aug. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
45%
Na megérkezett az első abortuszhívő..még az se biztos hogy terhes de te már az abortuszt propagálod..nem ez volt a kérdés
2017. aug. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
69%
Ha annyira hülyék vagytok, hogy nem védekeztek, akkor terhes lehetsz. Jó, hogy nem fogod a barátaidra, "mert már ők sem szüzek".
2017. aug. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
50%
Nem vagyok abortusz hívő,de egy 14 èves gyereknek nem is kellene szülnie.
2017. aug. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!