Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit csinaljak ha lehet hogy...

Mit csinaljak ha lehet hogy terhes vagyok? (14)

Figyelt kérdés

Egyalltalan nem biztos sot nagyon remelem hogy nem az de egy honapja lefekudtunk a baratommal. Ugy volt hogy át megyek hozza filmet nezunk stb... de ez lett a vege es meg ovszert sem hasznaktunk. Nagyon felelotlennek erzem magam. Egy honapja azon gorcsolok hogy jojjon meg es 3 napja kesik. Tudom hogy ez nem sok de nem hiszem hogy pont most kesne...

A baratomnak meg nem szoltam 5 nap mulva jon haza remelem addig megjon. De ha megse segitsetek mit csinaljak kerlek!!

Tudom h sokan azt fogjak irni h ok meg ennyi idosen babaztak es hasonlok de valtozott a vilag es nekem sajnos nagyon sok velem egy idos vagy nalam fiatalabb ismerosom, baratnom van aki mar nem szuz.

Legyszi segitsetek az abortuszon kivul van mas lehetosegem?



2017. aug. 6. 06:28
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
egy 14 éves gyereknek szexelnie se kellene...
2017. aug. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
80%
Ha már szexel, "mert milyen menő"(lelkileg és szellemileg végképp nem elég érett), akkor védekezzen!!! De nem, á, dehogy, utána inkább sír, hogy "úristen, lehetek terhes". Borzasztóan rossz érzés az, hogy egy kislánynak ilyen helyzetben összejönne a baba. Persze, aki tervezi, szeretné, megfelelő lelki és anyagi hátteret tudna biztosítani neki, annak meg nem lehet. Ő meg elmegy abortuszra, mert a kisfiú nem akarta felhúzni a gumit.
2017. aug. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
78%

#13-as:

A kérdezővel mindössze a tényeket közöltük!

És egyébként mit várt,hogy megdicsérjük,amiért 14 éves kislányként

lefekszik a barátjával védekezés nélkül???

2017. aug. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
na mi a helyzet kérdező?
2017. aug. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Jó volt a film legalább? Vettél tesztet? Mit mutat?
2017. aug. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Kamu kérdés. Itt a szünet. Ti meg beugrattatok a kérdésnek. Jo pofa...van ideje. Biztos nincs semmi csinálni valója otthon...
2017. aug. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Nem kéne ezzel szórakoznia. De várom, hogy elkezdődjön újra a tanítás....
2017. aug. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Igen sajnos kamu... és én még meg is sajnáltam... írtam neki privit... gratula...
2017. aug. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
31%
Az a baj, hogy elsőre nem is tűnik kamunak, mert annyi ilyen tini csaj van. Ha ettől érzi jobban magát, hát hajrá. Ha majd tényleg bekapja a legyet, akkor majd kiírja a kérdés alá: "öhm, bocsi, most tényleg teherbe estem, segítenétek?" De akkor már csak a röhögő fejeket fogja kapni.
2017. aug. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon szeretne már ő is a "többiekkel" egy szinten lenni, percenként használni, a párom szót, és a suliban dicsekedni hogy bezzeg ő már nemi életet él!!
2017. aug. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!