Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kisanyukák, mit tegyek anyukám...

Kisanyukák, mit tegyek anyukámmal?

Figyelt kérdés

Kicsit fura kérdés,és érzés is egyben. Kb 1 éve kezdödhetett az egész,a szüléssel. 3am voltunk otthon,apukém,apósom és én.Már görcseim voltak,de épp férjem munka miatt távol volt,és 1 hónappal hamarabb indult meg a szülés mint azt vártuk,igazábó ugy volt kiszámítva,mire hazaér együtt megyünk szülni.Ez nem igy lett. A kórházban apukám és apósom mellett szültem,végig ott votlak velem,örültem is neki,mivel nem magam maradtam.Édesanyám esti müszakos volt egy öregek othonában,és nem tudta kicserélni semmikép.


A baj itt kezdödött,amikor megtudta,hogy apósom is bent volt velem. Nagyon elkezdett nekem majd apukámnak is hisztizni,hogy miért szültem egy idegen elött,hogy meztelenül látott stb stb...Nagy balhét csapott.


És csak folytatodott az egész,nem engedte,söt abszolót nem engedi pl hogy férjem szülei elött etessem a picit,sem melltartóban nem lehetek,semmi. Volt hogy lehordott minden utolsónak,hogy hogy képelem,hogy más férfi lát engem ugy a férjemen kívül. Ez miatt a csaladi viszály is kitört,már megpróbáltam 100 szor anyukámmal beszélni is.Eredménytelen. Etetés számomra a család elöt van csak,és ök is acsalád része.Esetleg valaki aki hasonlót már tapasztalt,kérem ,nagyon szépen kérem,hogy irja meg mit tett,tenne,vagy ötletet. Köszönöm.



2017. dec. 15. 00:09
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
92%
Nekem ez nagyon bizarr. Apám előtt sem tudnám elképzelni, hogy szüljek, de apósom előtt meg végképp. Hol volt a férjed, róla semmi szó nem esik a történetben. Nekem a szoptatás is fura, hogy lazán kipakolod a melled az egész rokonság előtt, de nem vagyunk egyformák.
2017. dec. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
79%
11. vagyok, bocsánat, elkerülte figyelmem, hogy a férjed nem volt otthon. De akkor is nagyon furcsa az egész.
2017. dec. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%
No de mi az, hogy etetés mindig a család előtt van csak? Nem jön a tej, ha nem bámulják össznépileg? Senki sem dolgozik, hanem nálatok ül egész nap, hogy nézhessék ahogy eszik a gyerek? Engem ugyan nem zavar miként szültél, de azért ha após is nagyszülő, akkor sincs helye a szülőszobán, apádnak se nagyon. Fura egy szerzet vagy az biztos. Én egyedül a férjem és ha nálunk volt édesanyám, akkor előtte szoptattam, minden más esetben elvonultam a babával a hálóba. Anyukád se százas azért, ha ebből családi viszályt csinál, de ezek szerint volt kitől örökölnöd az abnormális hozzáállást.
2017. dec. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
79%

Emgem nem zavar, ha valaki nyilvános helyen szoptat és nem akar a babával bevonulni egy wc-be pl. Meg lehet oldani kultúráltan. De arra szerintem semmi szükség, hogy a nappali közepén, az ebédlőasztalnál kapja elő bárki a mellét. A többi szobában kényelmesebben is meg lehet oldani, akicsi figyelmét sem terelik el.

Nem kell kulcsrazárt ajtók mögé vonulni, de jóérzésű emberek nem fognak rádrontani, ha tudják hogy eszik a kicsi.

2017. dec. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat. Nagyon megoszlo,inkább ellenem vannak. Sajnos az egész így jött ki,magam nem akartam szülni ezért voltak benne velem. Másképp volt tervezve,remélem ezt megertitek. A kapcsolat nagyon jó férjem szüleivel,soha nem volt gond. A szoptatás nem csak a család előtt történik,valaki ezt írta. Természetesen ha 7en vagyunk a szobában nem kapom a mellem elő . De volt olyan hogy pl csak ketten voltunk aposommal,anyukám pedig jött át hozzánk,S meglátta nagyon kiakadt. Hozzáteszem jelenleg még aposommal lakunk a házukba,mivel nekik sokkal nagyon a ház,és mi építkezés közepén tartunk. Férjem semmit nem szóll az egészhez,nincs is mit ,anyukám miatt nagyon rosszul érzem magam férjem szülei előtt amit művel .
2017. dec. 15. 10:47
 16/37 babyboom567 ***** válasza:
86%

Kedves Kérdező!

1.Ha én lennék az ANYÓSOD és nálunk laknátok míg épül a házatok, akkor előbb megkérnélek,hogy ne szoptass nyilvánosan, attól függetlenül hogy jó a kapcsolatunk.

2.A férjemnek(apósodnak) is mondanám,hogy semmi köze a szoptatáshoz,vonuljon el ő akkor,ha már benned nincs elég szégyenérzet.

3.Igaza van anyádnak,nem helyes(illetlenség,bár a te dolgod) amit csinálsz.

4.Férjed helyében is ki lennék akadva ha apám előtt csinálnád ezt,főleg,hogy nem egy garzonban éltek,tehát van másik szoba elvonulni.

Különben felnőtt nő vagy,ott szoptatsz ahol akarsz,csak van amit nem illik.

Vannak helyzetek amik felülírják az illemet,de EZ NEM AZ.

2017. dec. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
51%

Te sokkal nyitottabb vagy az átlagnál. Nem csoda, ha anyukádnak nem tetszik. Hogy ezt, hogyan adja a tudtodra, megint egy másik dolog.

Ha ti így jól érzitek magatokat apósodéknál, a ti dolgotok. Anyukádban lehet hogy van egy kis irígység is, amiért kevesebbet lehet veletek. Talán ezt valahogy orvosolhatod. Külön programokkal, valami olyan dologgal amit csak ő csinál az unokájával.

2017. dec. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
71%
Após biztos örül neki, hogy egy fiatal csaj stírölhet.
2017. dec. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
89%
Hát ilyen nincs....ezt egyszerűen nem hiszem el, annyira szürreális az egész. Te szülsz, meg melltartóban mászkálsz apósod előtt, és ki is rakod a melled, ha "szükséges" etetés címszó alatt??? És még te kérded, hogy anyukáddal mit tegyél?! Saját magaddal kéne csinálni valamit, mert nem normális, amit művelsz. Első körben fogadd meg anyukád tanácsait. Amúgy nagyon kíváncsi lennék, hogy anyósod és a férjed mit szól mindehhez...Ha mosolyogva "tűrik", akkor velük is baj van, nem is kicsi...Egyelőre a leírásod alapján az egyetlen normális ember a családban anyukád.
2017. dec. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%

Na jó ez már tényleg fura. Kettesben vagytok apósoddal, mire te neki állsz előtte szoptatni? :D És nem érted mi ezzel a baj?

Fura vagy, hallod.

2017. dec. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!