Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kisanyukák, mit tegyek anyukám...

Kisanyukák, mit tegyek anyukámmal?

Figyelt kérdés

Kicsit fura kérdés,és érzés is egyben. Kb 1 éve kezdödhetett az egész,a szüléssel. 3am voltunk otthon,apukém,apósom és én.Már görcseim voltak,de épp férjem munka miatt távol volt,és 1 hónappal hamarabb indult meg a szülés mint azt vártuk,igazábó ugy volt kiszámítva,mire hazaér együtt megyünk szülni.Ez nem igy lett. A kórházban apukám és apósom mellett szültem,végig ott votlak velem,örültem is neki,mivel nem magam maradtam.Édesanyám esti müszakos volt egy öregek othonában,és nem tudta kicserélni semmikép.


A baj itt kezdödött,amikor megtudta,hogy apósom is bent volt velem. Nagyon elkezdett nekem majd apukámnak is hisztizni,hogy miért szültem egy idegen elött,hogy meztelenül látott stb stb...Nagy balhét csapott.


És csak folytatodott az egész,nem engedte,söt abszolót nem engedi pl hogy férjem szülei elött etessem a picit,sem melltartóban nem lehetek,semmi. Volt hogy lehordott minden utolsónak,hogy hogy képelem,hogy más férfi lát engem ugy a férjemen kívül. Ez miatt a csaladi viszály is kitört,már megpróbáltam 100 szor anyukámmal beszélni is.Eredménytelen. Etetés számomra a család elöt van csak,és ök is acsalád része.Esetleg valaki aki hasonlót már tapasztalt,kérem ,nagyon szépen kérem,hogy irja meg mit tett,tenne,vagy ötletet. Köszönöm.



2017. dec. 15. 00:09
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
25%

Nem értem miért van mindenki kiakadva. Miért ne lehetne bent egy férfi szüléskor? A szülés egy természetes dolog. Ha a kérdezőnek szüksége volt valakire, aki bent van vele a szülőszobában, miért ne lehetne az apja?

Ha nekik az értékrendjükbe ez belefér, akkor miért ne? van aki a barátnőjével, tesójával, anyjával szül. Van aki el se tudja képzelni hogy az anyja bent legyen, vagy a férje. Miért kell ebből ekkora ügyet csinálni..

Miért ne szoptathatna a családja előtt? Ha őt nem zavarja, a többieket sem zavarja akkor mi a probléma? Nem azon van a hangsúly, hogy mutogatja a mellét, hanem táplálja a kisbabát. A családja előtt, négy fal között.

Biztos vagyok benne, hogy az apósa sem azért ment be a szülőszobába, hogy megnézhesse magának, hanem mert éppen az unokája született meg. Amikor a kérdező szoptat akkor az unokáját eteti.

Hogyha a férjedet, apósodat, anyósodat nem zavarja a szoptatás, melltartóban mászkálás stb... akkor annyit tudsz tenni anyukáddal, hogy határozottan megmondod, hogy márpedig te úgy csinálod a dolgokat, ahogy neked jó.

2017. dec. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igaza van anyukádnak, hogy az a hagyományos értékrend, hogy az ember nem mutogatja magát após-anyós előtt. Hívhatod őket is a családodnak, de azért messze nem ugyanaz, mint a te szüleid. Ők a szó szerint vett család.


Én sem tudnám elképzelni, hogy apósom akár szoptatni is lásson, nemhogy szülés közben. Hacsak véletlenül nem orvos, és kényszerhelyzet van. Még apámat se, de erről még el tudom képzelni, hogy másnak normális.


Egyébként nem értem, miért nem tud kimenni apósod a szobából mikor szoptatsz? Minek van bent? Beszélgettek? Feltétlenül szükséges abban a 15 percben is dumcsizni, nem lehet szünetet tartani? Gondolom a szoptatásnál csak nem félsz egyedül, mint a szülésnél...


Mondjuk nekem alapból fura, hogy apósod egyáltalán bevállalta, hogy bemegy a szüléshez. De mindegy. Ezek szerint ilyen is van.

2017. dec. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező teged molesztáltak gyerekkorodban? De valami tikked van az biztos.
2017. dec. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
22%
Most komolyan nem tök mindegy, hogy kinél ki van bent a szülőszobán? Mindenkinek a magánügye, semmi közötök hozzá ráadásul. De a rosszindulat az megy. Büszkék lehettek magatokra, sikerült megint nagyon alkotni. "taps taps"
2017. dec. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
26%

Mindegy. De attol még beteges.morbid.

Lehet a gyerek is apostol van..

2017. dec. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%
Etetes csak a csalad elott van. Miert? Ez minden vagyad, hogy bamuljanak? Te nem vagy 100-as.
2017. dec. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
71%

Hàt ez, fújjj...

Meg itt van a debil kèrdezők vèdőszentje is! Mindig van egy, aki a legidiótább kèrdezőt is pátyolgatja!


Nem apósod csiálta azt a gyereket vêletlenül? Az èn apósom orvos, de tuti nem akart volna bejönni velem a szülőszobába, ès mindig elvonult, ha valamelyik menye szoptatott!

2017. dec. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!