Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kisanyukák, mit tegyek anyukám...

Kisanyukák, mit tegyek anyukámmal?

Figyelt kérdés

Kicsit fura kérdés,és érzés is egyben. Kb 1 éve kezdödhetett az egész,a szüléssel. 3am voltunk otthon,apukém,apósom és én.Már görcseim voltak,de épp férjem munka miatt távol volt,és 1 hónappal hamarabb indult meg a szülés mint azt vártuk,igazábó ugy volt kiszámítva,mire hazaér együtt megyünk szülni.Ez nem igy lett. A kórházban apukám és apósom mellett szültem,végig ott votlak velem,örültem is neki,mivel nem magam maradtam.Édesanyám esti müszakos volt egy öregek othonában,és nem tudta kicserélni semmikép.


A baj itt kezdödött,amikor megtudta,hogy apósom is bent volt velem. Nagyon elkezdett nekem majd apukámnak is hisztizni,hogy miért szültem egy idegen elött,hogy meztelenül látott stb stb...Nagy balhét csapott.


És csak folytatodott az egész,nem engedte,söt abszolót nem engedi pl hogy férjem szülei elött etessem a picit,sem melltartóban nem lehetek,semmi. Volt hogy lehordott minden utolsónak,hogy hogy képelem,hogy más férfi lát engem ugy a férjemen kívül. Ez miatt a csaladi viszály is kitört,már megpróbáltam 100 szor anyukámmal beszélni is.Eredménytelen. Etetés számomra a család elöt van csak,és ök is acsalád része.Esetleg valaki aki hasonlót már tapasztalt,kérem ,nagyon szépen kérem,hogy irja meg mit tett,tenne,vagy ötletet. Köszönöm.



2017. dec. 15. 00:09
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
8%
A kérdező se teljesen normális de azért az se százas aki szerint szégyen érzet kéne a szoptatás miatt.
2017. dec. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
egy 65 éves férfiröl beszélünk. Kérem . Neki is van felesége. Anyós sem szól semmit,nincs miért,hoszen a gyerekük felesége vagyok
2017. dec. 15. 12:04
 23/37 anonim ***** válasza:
87%
Senki sem vakul meg attól, hogy felesége lesz. 50 évesen lehet nem elégedne meg annyival, hogy csendben csorgatja a nyálát. Így meg legalább anyósodat sem "piszkálja". Végülis mindenki jól jár...
2017. dec. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
71%
Ahogy a 23as irja.
2017. dec. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
86%

Nekem ott kezdődik, hogy már az is bizarr, hogy apukád volt bent a szülésen, de hogy még apósod is, és hogy még a kórházban sem mondták, hogy ez nem egy piknik és ne bambuljon ott a fél rokonság, az már több is mint bizarr.

Aztan hogy a férjedet nem zavarja, hogy az apja végignézte a szülést, meg hogy kettesben vagy az apjával és előkapod a melledet. Meg az anyósodat sem. Ez is bizarr.

És a kérdésed, hogy mit csinálj az egyetlen köztetek lévő normális emberrel. Hmm.

Furák vagytok.

2017. dec. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 babyboom567 ***** válasza:
100%

Nem a szoptatás miatt legyen szégyenérzete, hanem hogy kettesben az apósával simán előveszi a mellét és ez szerinte NORMÁLIS,mert jóban vannak,nincs semmi probléma.

Én is szopattam 1x nagybátyám előtt,MERT NEM VOLT MÁS LEHETŐSÉG,és nem a szoptatást szégyelltem,hanem azt,hogy LÁTJA A MELLEM.

2017. dec. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
89%

Aki ebből azt veszi le hogy a szoptatás szégyen, annak gratulálok....nem azzal van a baj.

Az meg tök mindegy hány éves és van e felesége. Egy férfi, aki nem a férjed. Miért nézi rendszeresen végig ahogy eteted a babát? Meg a szülést is totálba.

2017. dec. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
27es örültem kicsit a irásodnak. Nem gondoltam volna hogy ez jön ki az egészböl. Van egy fiatal férjem,akitöl gyermekem született,és megcsalom az apósommal,akink felesége van és nyugdijas. Egyértelmü
2017. dec. 15. 13:01
 29/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondoljuk hogy megcsalod, de fura. A szomszéd bácsival tök jóban vagyunk, 72 éves van felesége. Most csöngessek be és mutassam meg a mellem?
2017. dec. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%

Én férfirokon előtt nem szoptatnék. Anyám előtt oké, ha úgy adódik, férjem előtt meg persze, de más rokon előtt, háááát... Nem tudom, nekem ez olyan intim dolog.


Sógornőmnek van most pici babája, ő nálam kevésbé szégyellősebb, mert női körben simán előkapja a cicit, ha kell, de pl. a saját öccse előtt sem szoptat, meg az apja előtt sem, nemhogy apósnál...


A szülést én sem értem, hogy hogy alakult így, eleve nem is nagyon szoktak beengedni ennyi rokont, de utólag ezzel már nincs mit kezdeni. Azért én a minimális szemérmességet megtartanám otthon, akkor tuti anyuka is lenyugodna.

2017. dec. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!