Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki nem várja március 26-ra?

Van aki nem várja március 26-ra?

Figyelt kérdés
Règóta próbálkoztok? Hanyadik baba lenne?
2018. márc. 20. 12:38
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/172 anonim ***** válasza:

Én szintén 29re nem várom.

Most hagytam abba a bogyót. Van egy lányunk (augusztuban lesz 3 éves)

Nem lovalom magam bele egyenlőre. Az első gyerkőc is 11 hónap után jött össze. De azért persze reménykedem

2018. márc. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/172 A kérdező kommentje:

6os mióta próbálkoztok?? Lehet egy kivizsgálást megérne...Fel a fejjel!

Nekem elég tompán menszisen fáj a hasam...sztem meg fog majd jönni...

2018. márc. 21. 07:39
 13/172 anonim ***** válasza:

Kérdező nincs ettől még veszve semmi! :) Fájhat így a beágyazódás, kezdődő terhesség miatt is. Drukkolok nagyon

2-es 29-ei voltam.

2018. márc. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/172 anonim válasza:
Nekem is 26-án kellene.de van egy olyan érzésem hogy jonni fog pedig jo időben voltunk egyutt. Es masodik lenne.elso babánk 4 hónap utan jott.most 6eves lesz.
2018. márc. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/172 anonim ***** válasza:
Na, lányok, ne legyetek ilyen negatívak! Sok példa van arra, hogy a második baba gyorsabban összejön, többen kistesóval próbálkoztok, simán sikerülhet:) én bízom benne, hogy sikerült, tudom, hogy jókor voltunk együtt, minden adott :) csak pozitívan :)
2018. márc. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/172 anonim ***** válasza:

Ja, 1-es voltam.


6-os, te pedig tesztelj, jobb tudni, hogy mi a helyzet. Drukkolok!

2018. márc. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/172 anonim ***** válasza:

1-es (te vagy a másik 29-ei :) ) tudod mikor volt ovud?

És persze a többiektől is kérdezem! Figyelitek a ciklusotokat? :)

2018. márc. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/172 anonim ***** válasza:

Hát ha jól vettem ki a jelekből, akkor szerintem múlt szerda éjjel/csütörtök reggel. Szerdán volt nagyon bő, ovura jellemző folyásom, csütörtöktől meg nem éreztem már azt a tompa feszítést a petefészkemnél, azóta száraz is vagyok nagyjából. Hétfőn és szerdán voltunk együtt, szóval elvileg jó volt az időzítés.

De én csak ennyire figyelem, nem hőmérőzök, ebből gondolom azt is, hogy 29-én lenne esedékes a mensi. Igazság szerint januárban még fogamzásgátlót szedtem, aztán egy ciklust direkt kihagytunk, így csak az az egy volt, amihez tudok viszonyítani, az 27 napos volt.

1-es

2018. márc. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/172 A kérdező kommentje:

Èn mindig tudom pontosan h mikor van ovum...a testem jelez pontosan😊 fájok is és nagyon nyúlós tojásfehérjés folyásom van előtte nap.

No majd látjuk mi lesz...

Igazából ovu elott 2,5-3nappal voltunk együtt...úgyhogy így sztem kevesebb az esélye.

Èreztek vmit? Tudom h még korai lenne bármit is erezni...de én pl a fiamnál nagyon megereztem a beágyazódást. Épp egy házibuliban voltunk és mondtam a páromnak h én nem iszok mert tuti most ágyazódik be. Akkor biztos voltam benne h terhes vagyok. 😊 de persze minden terhesség mas

2018. márc. 21. 12:57
 20/172 anonim ***** válasza:
Csajok ötös vagyok nekem pozitív a tesztem egy órája csináltam nem birtam ki mert négy napja rosszul vagyok
2018. márc. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!