Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hiába próbálkozom?

Hiába próbálkozom?

Figyelt kérdés
3 hónapja próbálkozunk a párommal gyerek nemzés miatt, de eddig teljesen sikertelenül. Most utoljára nagyon elfogyott a türelmem már :( ezért a mensi 9. napjától a 21.ig minden nap csináltam egy ovulációs tesztet, mindegyik negatív lett...!!! Lehet hogy nem ovulálok?? A középidős fájást érzem... 9.től a 14.ik napig kétnaponta együttlét, ebből gyerek nem lett! Kérlek adjatok tanácsot, információkat bármit szívesen veszek hasonló ügyben :( köszönöm!

2018. júl. 13. 19:18
1 2 3 4 5 6
 11/55 A kérdező kommentje:
Na jó de most egy évig izguljak, hogy aztán kijelentsék meddő vagyok ezért vagy azért? Magán út lesz belőle... vizsgálatok stb... én ezt biztos nem játszom :( vagy egy az egyben lemondok róla és elváálook :O
2018. júl. 13. 20:13
 12/55 anonim ***** válasza:
88%
Nem néztünk semmilyen ovulációt, semmit, csak szexeltünk, pedig 35 évesen estem teherbe, az azért nem mondható korainak. Egyszerűen csak elfogadtam, hogy a legtöbb baba nem az első hónapban fogan meg. Magán úton persze előbb is kivizsgáltathatod magatokat, de lehet, hogy felesleges pénzkidobás lesz.
2018. júl. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
87%
Mas evek utan sem nyafog ennyit... 3 honap! Gondolkodj es szallj magadba.
2018. júl. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon kevés ideje próbálkoztak még.Ket egészséges embernek rendszeres nemi élet mellett átlag egy évig tart összehozni egy babát.Nem mindenki esik teherbe az első hónapban.Nalunk is olyan a női ag, hogy mindenkinek első probalkozos hónapban sikerült,nekem még páromnak meg másfél év alatt.

Ha 30 alatt vagytok 1 év után vizsgálnak ki benneteket.Bar egy hormon panelt szerintem simán kérhetsz a nogyogyaszodtol.

30 felett fél év alatt rátok néznek.

Nem bántasbol,de gyakorold a türelmet,mert egy baba ellátásához is folyamatosan szükséged lesz rá.Mindent nem lehet erővel elrendezni.

2018. júl. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
86%
6 év után fogant meg az első gyerekünk, de sosem csaptam ilyen hisztit. Elválsz? Mi az, hogy elválsz? A gyerek jó kapcsolatba kell, hogy szülessen. Ennyire tartod a férjed? ...
2018. júl. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
100%

14-es vagyok.


40-55 napos ciklusokkal -amire nőgyógyász, endokrinológus is azt mondta lehet peteeresem sincs-vartam 36evesen másfél évet mert hittem, hogy lesz természetes úton.A párom se fiatalabb nálam.38 éves elmúltam mikor szültem.Rossz volt hónapról-honapra reménykedni igen.De ha már 3 hónap után így cirkuszoltam volna nem én hanem a párom adja be a válókeresetet..és igaza is lett volna.Hisztizel mint egy tinilány... Idegenekkel,akik semmi bantot,sértő nem írtak.

2018. júl. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
80%

" gyerek nemzés miatt "


Nembirom.

2018. júl. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
85%

Más nők,akik több évig nem tudnak teherbe esni nem csapnak ilyen hisztit,mint te 3hónap után!Plusz ha ilyen temperamentumú vagy,jobb ha nem lesz gyereked addig míg nem vagy képes lenyugodni!Ha lesz baba és sírni fog,akkor itt fogsz nyavajogni hogy 3 hónapja nem aludtad ki magad és hogy nem bírod,mit csinálj vele???

Na és az hogy elválsz....azert mert nem sikerült teherbe ejtenie a párodnak?Szépreményű nő lehetsz....

Nekem több mint egy éve nem sikerül a baba,és vizsgálatok után nyugton vagyok a seggemen!!!!

2018. júl. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 A kérdező kommentje:
Akkor nyugodj bekeben! A normális válaszokat adóknak köszönöm a hozza szolasokat, megcsillant nemi remény. Nekem a párom 49 éves , emiatt is főként az izgalom. A bunkó ostoba viselkedni nemtudo alpáriaknak jót nem tudok kívánni, rosszat pedig én nem mondok senkinek főleg nem fogok ismeretlenül fröcsögni egy noname oldaln , de nektek sok sikert hozza a továbbiakban is! Ha más nem itt tudtok osztani embereket :D ! (Bocs az ekezetekert telefonrol voltam most)
2018. júl. 14. 09:06
 20/55 anonim ***** válasza:
100%

A férfiak termékenysége sokkal tovább tart mint a nőké.A nők 40-45 között már lassan kicsúsznak az időből.Egy férfi meg akár 50-60 év között is tud gyereket nemzeni.Nézz körül csak a hírességek között.De nekem nem kell messze mennem a szomszéd pár 40éves a csaj, 55 a pasi és majdnem velem egy időbe szült..

Ha a párodat frusztrálod, azt érzi kényszerhelyzetben van teljesítenie kell akkor egy idő után fel se fog állni neki.Komolyan és akkor úgy már tényleg nehéz lesz a babaprojekt megvalósítása.

2018. júl. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!