Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hiába próbálkozom?

Hiába próbálkozom?

Figyelt kérdés
3 hónapja próbálkozunk a párommal gyerek nemzés miatt, de eddig teljesen sikertelenül. Most utoljára nagyon elfogyott a türelmem már :( ezért a mensi 9. napjától a 21.ig minden nap csináltam egy ovulációs tesztet, mindegyik negatív lett...!!! Lehet hogy nem ovulálok?? A középidős fájást érzem... 9.től a 14.ik napig kétnaponta együttlét, ebből gyerek nem lett! Kérlek adjatok tanácsot, információkat bármit szívesen veszek hasonló ügyben :( köszönöm!

2018. júl. 13. 19:18
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
100%
🤣🤣🤣🤣🤣🤣
2018. júl. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
78%
3 év után erre a hisztire nem írok semmit inkább...nem beszéve azokról,akik még ennél is több évet várnak rá.Én 3 év után is kulturáltabban reagálom le a helyzetet,már bocs.
2018. júl. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
77%

Ne szulj. Vagytok elegen a putriban.

Hallatlan ahogy itt megnyilvanulsz!

2018. júl. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
85%

Van pofád azt írni hogy én vagyok a nagyon beteg ember?Idejössz rinyálni hogy nem esel teherbe 3honap után,és én vagyok a méltatlan mert kifejtem a véleményemet?

Veled hatalmas gondolok vannak és tényleg mindenki jobban jár ha nem szülsz erre a világra!A normális gondolkodás sem az erősséged,akkor a gyereknevelés hogyan is lehetne az?!

És én sem fejtenem ki jobban a véleményemet,mert még így is kultúráltabban fogalmaztam mint neked bármely hozzászólásod volt!

Szállj magadba egy kicsit,mert elásni úgysem tudod jobban magad!😂😂😂😂

2018. júl. 16. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem még egy jó pszichológust is keress fel! Aúgy próbáltak biztatni téged ezekkel a, szerinted negatív és alpári, válaszokkal! Mit gondoltál, majd azt írják, hogy "jaaaj te már vén vagy, jaja menj el, vizsgaljanak ki es menj haza sirni mert sosem lesz gyereked"?! Most ahogy így elképzellek a válaszaid alapján, olyan vagy mint akinek csak a család sulykolta az agyába, hogy kell egy gyerek mert kifutsz az időből, te pedig tudat alatt nem is akarod, mert minden áron azt akarod csak bizonyítani, hogy NEM LEHET GYEREKED!

Ha sikerül esetleg akkor nem lesz majd jobb érzés a babádra nézve arra gondolni, hogy igenis szerelemből lett, nem pedig amiatt mert válással fenyegetőztél?!

Illetve, attól hogy azt írod, hogy MÁR NEGYED ÉVE próbálkoztok, nem fog többnek tűnni 3 hónap.

2018. júl. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem akar ő gyereket és éppen az a típusú ember, aki világ életében mindent megkapott elsőre, semmiért nem küzdött különösebben. Aztán most elborult az agya, mert ez egy tőle független dolog, amit nem kaphat/vehet/szerezhet meg vagy erőszakolhat ki. Azért a fejére kiváncsi lennék, amikor elmegy kivizsgáltatni magat és közlik vele, h egészséges.
2018. júl. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 A kérdező kommentje:
örülök hogy jól elvagytok :D Good luck!
2018. júl. 18. 19:14
 48/55 A kérdező kommentje:
Terhes vok, 3 hónap után! Én akarok vmit az megvan! Mindent megtettem érte! És meglett! Üdvözlet a rosszindulatúaknak!
2018. szept. 9. 07:28
 49/55 anonim ***** válasza:

Akkor mostmár igazán nyugton lehetsz!

Örülj a terhességnek és ne agyalj hülyeségeken.

És még egy fontos dolog,ne szokj hozza hogy mindig sikerül minden amit a fejedbe veszel,mert csalódásként fog érni ha valami mégsem jön össze😉

2018. szept. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 A kérdező kommentje:
Nálam olyan nincs 😜
2018. szept. 9. 22:16
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!