Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hiába próbálkozom?

Hiába próbálkozom?

Figyelt kérdés
3 hónapja próbálkozunk a párommal gyerek nemzés miatt, de eddig teljesen sikertelenül. Most utoljára nagyon elfogyott a türelmem már :( ezért a mensi 9. napjától a 21.ig minden nap csináltam egy ovulációs tesztet, mindegyik negatív lett...!!! Lehet hogy nem ovulálok?? A középidős fájást érzem... 9.től a 14.ik napig kétnaponta együttlét, ebből gyerek nem lett! Kérlek adjatok tanácsot, információkat bármit szívesen veszek hasonló ügyben :( köszönöm!

2018. júl. 13. 19:18
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
83%
Hát ez pedig hiszti! Nem is gyenge! Ne haragudj de min is vagy annyira kiakadva?!?! 3 hónapja próbálkoztok... előtte szedtél/használtál fogamzásgátlót? Mert ha igen hónapokba, fél évbe is telhet mire a szervezeted helyreáll és újraindul a szoporítő rendszer. Amúgy ha minden rendben mindkettőtökkel viszont így rágörcsöltök és csak “gyermeknemzés céljából” vagytok együtt az is árt! Szóval álj le ezzel a görcsöléssel, jelentkez be egy dokihoz ultrahangra( hogy megnézze vannak e tüszők a petefészekben). Amúgy 3 hónap után magán úton sem kezdenek meddőségi vizsgálatot!
2018. júl. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim válasza:
100%

Mi már 2 éve próbálkozunk még gyógyszerekkel is, semmi nem történt. Még peteérés sem. Ha tudod, akkor miért kérdezel itt? Szerintem már rég eldöntötted, hogy dokihoz mész.

Valószínűleg szurit fogsz kapni és minden rendben lesz.

Most mi is ezen az úton járunk.

2018. júl. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
82%
Itt senki nem volt bunko es alpari. Inkabb te kezdesz atmenni valami hasonloba...
2018. júl. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:

Én első 2 gyerekem elsőre megfogantak, így reménytelien nekiálltunk a 3. babának. Már betétet sem vettem annyira azt hittem elsőre sikerül ő is :) aztán megjött.. És következő hónapban is.. Majd azután és azután is... December óta próbálkoztunk és csak most sikerült összehoznunk :)

Semmi gond nem volt, csak most nem jött elsőre, persze én is azért értetlenkedtem. Sőt kicsit már bosszantott a dolog, hogy mi van már és elhiszem, hogy neked még rosszabb hiszen első babád lenne. Mégis azt mondom nem kell aggódni, elkeseredni főleg ennyi idő után (tudod a jó munkához idő kell :D). Nagy valószínűsêggel nincs itt baj, és lesz baba hamarosan. Nagyon drukkolok, tudom milyen rossz most neked!

2018. júl. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 A kérdező kommentje:
utolsó hozzászóló! Köszönöm ! örülök hogy vannak itt még normális emberek is. Remélem éven belül siker :) És örülök, hogy összejött nektek! :)
2018. júl. 14. 18:04
 26/55 anonim ***** válasza:
82%

Hat ha ez téged megnyugtat akkor menj és vizsgaltasd ki magad. Nem veszitesz vele semmit “csak” pénzt. Közben tudtok próbálkozni is. Na de egyet gondolj már végig, egy ereje teljében levő 30 év alatti fiatal egészséges párnak aki éppen jókor (az ovulacio napján) van együtt is mindössze 30% esélye van. Akkor ha a statisztikát nézzük, nekik is kell minimum 3-4 hónap hogy összejöjjön. Mit vársz akkor magatoktol, nem is vagytok fiatalok. Egy kis türelem....

Ez tipikus példa a mostani generációra, el terveznek mindent szépen sorban, diploma, karrier, saját ház, autó, nyaralás és amikor eszükbe jut akkor baba projekt és el is várják, hogy bumm mint az összes többi, ez is a tervezett időpontban rogton sikerüljön. Sajna ez nem így megy :-/

És a tobbiek tanácsát is érdemes meg fogadnod, ne gorcsolj ennyire mert meg a végén egy jó kis pszichés blokk miatt nem fog összejönni!

2018. júl. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 A kérdező kommentje:
Utolsó hozza szóló! Nem veszíthetek semmit csak pénzt? Hogy írhatsz ilyeneket...? Te milyen ember vagy? És miért kezdesz ki engem ? Feltételezem , hogy idősebb vagy a korosztalyomnal, azért szidod most már őket is...! Ennek mi értelme?! Nem kertem osztast! Ha negyed évig egy db ovilacios teszted sem lenne szerintem megijednel te is! Köszi hogy szetcseszted a kérdésem masfelel pedig. Remelem örömet okoz neked hogy itt oszthatod az idegen embereket!
2018. júl. 15. 07:19
 28/55 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt írod, bármilyen tanácsot elfogadsz, nekem lenne még:

Kicsit nyugodj le. Az tényleg semmi jóra nem vezet, ha ennyire stresszes vagy. A babához is rengeteg türelem kell majd.

Hőmérőzéssel egy hónap alatt ki tudod deríteni, hogy van-e ovulációd vagy sem. Ha nincs, akkor természetesen orvoshoz fordulsz, aki gyógyszeres segítséggel nagy valószínűséggel csinál neked peteérést.

Ha aggódsz a párod kora miatt akkor egy egyszerű sperma vizsgálattal mindenre fény derül.

Szerintem ez a maximum, amit 1 év próbálkozás alatt el lehet végeztetni.

2018. júl. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló, köszönöm. Igen valószínűleg ez fog jönni most.
2018. júl. 15. 08:24
 30/55 anonim ***** válasza:
100%

Már ne haragudj, te ki osztott téged?!

Miért vagy ennyire idegbajos,miért veszel mindent sértésnek?!

Azt, h nem vesztesz semmit csak pénzt, úgy értettem hogy ha egészségesek vagytok és elrohansz magam klinikára akkor valóban nem vesztesz mást csak pénzt, nem?

És abban talán nincs igazam, hogy varázsütésre akarsz gyereket? 3 hónapról beszélünk könyörgöm! Ok, megijedtél, de attól nem lesz jobb, hogy ennyire begörcsölsz. Ha meg ennyire biztos vagy abban, hogy nem vagy egészséges akkor minek a kérdés?! 32 éves vagyok amúgy, nem vagyok öreg. Kicsit nyugodj már le!

2018. júl. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!