Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hiába próbálkozom?

Hiába próbálkozom?

Figyelt kérdés
3 hónapja próbálkozunk a párommal gyerek nemzés miatt, de eddig teljesen sikertelenül. Most utoljára nagyon elfogyott a türelmem már :( ezért a mensi 9. napjától a 21.ig minden nap csináltam egy ovulációs tesztet, mindegyik negatív lett...!!! Lehet hogy nem ovulálok?? A középidős fájást érzem... 9.től a 14.ik napig kétnaponta együttlét, ebből gyerek nem lett! Kérlek adjatok tanácsot, információkat bármit szívesen veszek hasonló ügyben :( köszönöm!

2018. júl. 13. 19:18
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
100%

18# vagyok


Szóval bármilyen tanácsot szívesen veszel,de ha valaki ír neked olyat ami neked nem tetszik,akkor azt rögtön támadásnak veszed?Nem olyat írtunk hogy húzzál a p..ba az ilyen kérdéssel,hanem mások is mint én,leirtuk neked hogy első körben nyugodj le és ne hisztizz hiszen még csak 3honapja próbálkoztok!Ha ennyire bizonytalan vagy a testetekkel és egészségetekkel kapcsolatban,menjetek orvoshoz,de ha megmondod a dokinak hogy 3honapja próbálkoztok,nem sok mindent fog veletek kezdeni!Esszerűbb első körben az andrológiai vizsgálat,ha attól félsz hogy a pároddal van gond a kora miatt!Nekem a férjem 50éves és olyan spermium száma van hogy bármelyik fiatal megirigyelhetné!Ha ez megvan,vizsgáltasd magad is!

Nálam az csapta ki a biztosítékot hogy elválsz ha nem sikerül a gyerek!Akárhogy is nézzük,ez önző dolog!Nem magatoknak akarsz szülni,hanem magadnak?


És a véleményem továbbra sem változott,miszerint első körben nyugodj le és ne kattogj ennyire a baba témán,mert ez is lehet az oka hogy nem esel teherbe!


28N

2018. júl. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 A kérdező kommentje:
Tüszőrepesztö injekció után másnap negatív ovulacios teszt ! Utolsó nagyon okos nôgyogyasz, pszichológus erre is van egy okos válaszod ????? :( mert nekem igen! Valószínűleg 0 azaz nulla peteéresem van!
2018. júl. 15. 12:15
 33/55 anonim ***** válasza:
81%

Honnan veszed a bátorságot, h ilyen stílusban írsz?

Honnan tudjuk, h volt tuszorepeszto injekciod, semmit nem írtál ezekről.

Uristen, borzaszto a stílusod, ahogy viselkedsz mint egy utolsó hisztis pitsa. Itt mindenki segítő szándékkal irt, miért írtál ki egyáltalán kérdést??? Ha már eldöntötted h neked nem lehet gyereked....? Nem bírsz még 2-3 hónapot próbálkozni? 35 év fölött fel év után már mehetsz vizsgálatokra és még körbe se röhögnek. Szegény párod, csak őt sajnálom, micsoda egy türelmetlen kattant harpia jutott neki... mutasd meg a kis megjegyzésed, biztos dijazni fogja, h emiatt elválnál. Idióta.

2018. júl. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 A kérdező kommentje:
Szerintem te kattant vagy :D én most már nagyon jókat röhögök rajtad ! :D
2018. júl. 15. 13:34
 35/55 anonim ***** válasza:
90%
Ritka buta vagy😁
2018. júl. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
83%
Szuper, legalább ennyi örömöd legyen!
2018. júl. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
91%
Öszintén szólva eddig csak olvastam a kérdésedet, a kapott válaszokat meg a te reakcióidat, és ennek alapján nagy szerencse, nem leszel terhes, mert ennyire idegbeteg, bunkó valaki jobb, ha nem szaporodik!
2018. júl. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 Zsutyi ***** válasza:
100%
Nyugodtan jelentkezz be egy meddőségi klinikára,így is 3 hónappal későbbi időpontot tudnak adni,annyira sokan vannak,azalatt meg ha sikerül teherbe esned,akkor lemondod az időpontod!Már csak férjed korából kiindulva is ki fognak titeket vizsgálni,de nézess egy 3. és egy 21. napi hormonsort,abból kiderül van-e peteérésed!Tény türelmesebbnek kell lenned!Mi a férjemmel 3 éve próbálkozunk,már túl vagyunk egy sikertelen beültetésen!
2018. júl. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
85%

A kis ujjunkból kellett volna kiszívni hogy neked tüszőrepesztő injekciód volt?Egy szóval nem írtál erről,csak arról hogy 3honapja próbálkozol sikertelenül!

Egyébként pedig ha eltudtál menni injekcióra akkor vedd a fáradtságot és menj vissza a dokidhoz hogy elmondja mi ilyenkor a teendő és mik az esélyeid,ahelyett hogy itt támadsz mindenkire ok nélkül,mikor segítő szándékkal írnak az emberek!Nem is értem a problémádat!Az orvos minden kérdésedre választ adna de te mégis itt várod a választ a kérdésedre?Azt hiszed itt az oldalon orvosok válaszolnak a kérdésedre?


Üdv:a nagyon okos nőgyógyász és pszichológus 😉

2018. júl. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 A kérdező kommentje:
Ne beszélj többes számban, én csak rólad gondolom, hogy nagyon beteg ember vagy, és ha nem haragszol most már nem is reagálnék. Méltatlan és szinten aluli. Sok sikert az élethez!
2018. júl. 15. 20:40
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!