Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma az 5. DPO. Jövő hétvégére...

Ma az 5. DPO. Jövő hétvégére nem várom. Ti hogy viselitek a várakozást?

Figyelt kérdés

Tudom, nem sok idő, 7 hónapja próbálkozunk csak.

De egyre nehezebb...

Az első pár hónap negatív tesztekkel simán ment.

Görcstelenül, hogy úgy mondjam.

De ez a hónap, ez más.

Nem azért, mert sikerérzetem van, hanem mert annyira próbálok nem rágörcsölni, nem erre gondolni, hogy szinte csak erre gondolok.

Lekötöm magam, tanulok, de nem segít.

Görbét már 5 hónapja vezetek, vitaminokat is szedünk mindketten.

A doki azt mondja, h ez rendben van, leghamarabb télen kell mennem, ha addig nem sikerül.

Páromnak volt már vizsgálat.

Más egyéb nem.

Tudom, h sokmindentől lehet, h nem sikerül, de azt majd csak télen kezdik el.

Még egy vérvizsgálatot sem csinálnak, mert "csak" 31 vagyok.

Párom már elmúlt 40, sokáig nem szeretnénk próbálkozni, ő max egy évet akar neki még adni, a próbálkozásnak, utána hagyni.

Megértem őt is, de ez mély szomorúsággal tölt el..

Gyakran olvasom, hogy sokaknak évek alatt sikerül csak.



2018. aug. 9. 13:12
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
Én a helyedben egyáltalán nem csinálnék már teszteket, csak, ha minimum két hete késik. Így is sok csalódástól megkíméled magad. Én is lassan 31 leszek, 6 hónapja próbálkozunk, és nincsen baba. Első gyerek lenne. Kezdem én is nehezen viselni, de mióta nem tesztelgetek feleslegesen, azóta kicsit könnyebb. Átérzem a dolgot teljesen. Oké az is, ha több év alatt jön csak, de 30 felett én már nem így érzem. Nekem sokat számít egy év is.
2018. aug. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
#4-5-os vagyok, mi is Nemetorszagban elunk, erdemes a dokinak azt mondani, hogy mar hosszabb ideje probalkoztok, elmondani, hogy a parod eletkora miatt nagyon fontos, hogy kideruljon mielobb, hogy minden oke-e. Nem vagyok orvos, de azok alapjan, amit irsz, hogy egeszsegesen eszel, megis van rajtad tulsuly, eselyes lehet a pajzsmirigy-alulmukodes, ez jarhat IR-rel es PCOs-sal, nalad mar volt ciszta, ez nemfeltetlenul jelenti, hogy pcosod is van, de lehet. A szulestol valo retteges is kozbejatszhat.
2018. aug. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !
2018. aug. 10. 03:25
 14/50 anonim ***** válasza:
Hanyadikan teszteltek? :) én már legszivesebben most tesztelnek. 6.dpon vagyok még csak :(
2018. aug. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 A kérdező kommentje:

Én a 7-en vagyok és keddre, a 10-re terveztem.

Írták többen, h jobb megvárni míg kimarad és utána, mert ha pozitív majd mégsem, csalódás.

Nekem nem volt még átjárható vizsgálatom, így a pozitív majd negatívnak is "örülnék", mert akkor átjárható és előbb -utóbb sikerül.

De nekem még olyan sem volt soha.. úgyh még ez a gond sincs kizárva :(

És te mikorra tervezed a tesztet? Még pár napig biztos felesleges.. :/

2018. aug. 11. 11:08
 16/50 anonim ***** válasza:
Hetes vagyok. Ti hogy álltok? Van valami tunetetek? Nálam ébredési hő 37.2. Folyamatosan iszomxuan puffadt a hasam de olyan szinten, hogy feszül a hasam. És ami s legfontodsnb, a férjem aki soha nem álmodik, 3.dpon megalmodta hogy babánk lesz! :)
2018. aug. 12. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:

Első vagyok

A petefészkem szurkál állandóan és nagyon puffadok továbbá fehér krémes még mindig a folyásom. :) reménykedek nagyon

2018. aug. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
Elso te mikor tesztelsz? Hetes vagyok
2018. aug. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 A kérdező kommentje:

Nekem is van mindenféle tünetem.

Amik teljesen ugyanazok, mint az erősebb PMS tünetek.

Szörnyű minden..

Én bevallom, ma teszteltem, 9.DPO, mert éjszaka azt álmodtam, h a one step-esen látszott egy nagyon halvány csík.

Persze csak álom maradt.

Úgyh küzködök a PMS-sel, közben nézegetek egy fehér csíkot, csak nem akar változni, nem úgy mint éjszaka.

Nektem több szerencsét!!

Írjatok majd.

2018. aug. 13. 09:57
 20/50 anonim ***** válasza:
Hetes vagyok. Én is csináltam reggel egy predictort negatív MÉG :) 3 Nap múlva már biztosan pozi
2018. aug. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!