Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma az 5. DPO. Jövő hétvégére...

Ma az 5. DPO. Jövő hétvégére nem várom. Ti hogy viselitek a várakozást?

Figyelt kérdés

Tudom, nem sok idő, 7 hónapja próbálkozunk csak.

De egyre nehezebb...

Az első pár hónap negatív tesztekkel simán ment.

Görcstelenül, hogy úgy mondjam.

De ez a hónap, ez más.

Nem azért, mert sikerérzetem van, hanem mert annyira próbálok nem rágörcsölni, nem erre gondolni, hogy szinte csak erre gondolok.

Lekötöm magam, tanulok, de nem segít.

Görbét már 5 hónapja vezetek, vitaminokat is szedünk mindketten.

A doki azt mondja, h ez rendben van, leghamarabb télen kell mennem, ha addig nem sikerül.

Páromnak volt már vizsgálat.

Más egyéb nem.

Tudom, h sokmindentől lehet, h nem sikerül, de azt majd csak télen kezdik el.

Még egy vérvizsgálatot sem csinálnak, mert "csak" 31 vagyok.

Párom már elmúlt 40, sokáig nem szeretnénk próbálkozni, ő max egy évet akar neki még adni, a próbálkozásnak, utána hagyni.

Megértem őt is, de ez mély szomorúsággal tölt el..

Gyakran olvasom, hogy sokaknak évek alatt sikerül csak.



2018. aug. 9. 13:12
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
Bocsi én csak olvasok, de írjátok meg hogy kinél hogy lett, ha van rá mód. Tényleg érdekel és szurkolok :) 29/N
2018. aug. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 A kérdező kommentje:

Szia kedves olvasó, rólad mit lehet tudni? :)

Nálam a napokban lesz ovu, tesztelek, de most először fél éve nem mérek hőt.

Múlt hónapban nagyon rossz volt, nagyon kikészültem, és a DPO-k is nagyon lassan vánszorogtak csak.

Nálam ez a helyzet.

2018. aug. 27. 10:35
 33/50 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem 22-én volt ovu, de se hőt nem mérek se semmi ilyesmi. Most volt először hogy úgy adódott hogy talán terhes lehetek és mindkettőnket boldoggá tenné :) már a dátum ól gondolom hogy akár úgy is sikerülhetett, 23-án voltunk együtt. Persze a naptár csak előző ciklusbol kalkulál, hő sosem volt felvezetve, sima mensesnaptárnak használtam. Ciklusom 27-29 nap közötti, szóval én úgy gondolom annyira nem lőtt mellé és talán esélyes a dolog még így ovu után is :)

te miért nem mértél hőt?

2018. aug. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Nekem 4.napja késik, tesztek negatívak. Péntekre nem vártam. 27-28 naposak a ciklusaim. Márciusban hagytam abba a hormonális fogamzásgátlást, ez az első próbálkozós hónap, ez is csak "úgy alakult" nyaraláson. 😁

2 hete szedek Femibion 0-át.

Peteéréstől több, mint egy hétig folyamatosan alhasi szúrkálások, görcsök, hasfeszülés volt. Aztán pms. 😀 Múlt szerdán volt egy egész napos durva pms nap, mondtam is a páromnak, hogy meg fog jönni még aznap. Nem jött. Csütörtök óta semmi panasz, csak néha enyhén fáj az alhasam. A nyákom krémes, fehér. A hőm alacsony szokott lenni, átlag 36. Néha mensi előtt sem megy feljebb, tehát ezt nem tartom mérvadónak, de tegnap 36,7 volt, ma 36.

Az ovulációt a nyák alapján követem, valamint a petefészek és deréktáji fájdalom szokta jelezni. De ez az első hónap és ez is csak félúton alakult úgy, hogy ha baba lesz, örülünk. 😊

2018. aug. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 A kérdező kommentje:

Akkor nem 100%, h akkor volt ovud, ha nem mértél sem hőt, sem ovu tesztet nem csináltál.

Én a kettőt szoktam kombinálni, abból már tudom, h megtörtént és h mikor.

Nálam az ovuteszt már 2 nappal azelőtt poztív, h megtörténne.

De csak az nem elég, az csak azt mutatja, h próbálkozik a test.

De az, h tényleg megtörtént a hőmérséklet emelkedése mutatja. Szóval a kettő együtt nagyon jó kis megfigyelő rendszer.

Nekem többször volt, h nem volt ovu és ezt onnan tudtam, mert hiába pozitív volt a teszt, a hőm nem ment fel.

Utana voltam nőgyógyásznál, aki megerősített mindenben és kérte is, h a jövőben is jegyzeteljek.

Most azért nem mértem, mert suliban dolgozom, nyári szünet van, ezért össze-vissza kelek.

Reggel 6 és déli 12 között :-D

Gondolkodtam még a szünet elején, h hánykor keljek, mikorra állítsam az ébresztőt, de utána bevillant a múlt hónap, mikor bekattantam ovu után és most kicsit pihenek.

Remélem most nem ez lesz.

Bár így hő nélkül azt sem fogom biztosra tudni, h megtörtént e, így remélem nem fogok vele annyit foglalkozni.

Nagyon rossz volt.

Minden gondolatom ekörúl forgott, napont 10 szer elolvastam, h hanyadik dpo-n milyen tünetek, stb.. és úgy, h minden felesleges amiatt a rohadt pms miatt, amimmég pluszba úgy kikészített, patik, idegbaj, 37 feletti hő, görcsök és persze mindenre azt hittem. Jogosan persze, mert a terhes tünetek ugyanazok.

Sokat néztem dr Czeizel videóit a youtub-on és azt mondja, h ezek a megfigyelések az időzítés miatt is jók/fontosak.

Mert az a legjobb, h ha ovulációkor már a katonák ott várják a petesejtet, ami 24 óráig életképes, de a második 12 órában már öregedni kezd.

Amiért én még használom az ovu tesztet, mert tudom, h csak egészseges legyen bla bla, de úgy szeretnék egy kislányt :)

Az pedig ovu előtt min. 2 nappal kell együtt lenni és utána nem.

Ti kislanyt vagy kisfiut szeretnétek?

Kedves Életke, nagyon szuper, főleg, h késik!

Viszont a hőd az nagyon fura.

36,7 utána 36? Az nagy különbség negatív irányban.

Jól méred? Kb ugyanabban az időpontban és ugyanazon a testrészen rögtön ébredés után?

Ha igen, akkor meg fog jönni.

Mert terhesség esetén soha nem csökken, hanem nő.

De kívánkm a legjobbakat, h sikerüljön és csak rosszul mérted és nem is csökken :)

Kedves Olvasó neked is hasonlókat kívánok, remelem összejön, főleg így, h mindketten örülnétek a babának.

Már nem sok idő és tesztelhetsz :)

Bocsánat, kicsit hosszú lett..

Szabin vagyok :-D

Timi voltam, 31/n :)

2018. aug. 28. 08:31
 36/50 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Nyaralásra nem vittem lázmérőt és nem is terveztük, hogy október előtt beindítjuk a gyártási folyamatot. 😂

Amúgy, lehet, hogy kezd merülni az elem a lázmérőben és időnként rosszul mér. Szájban szoktam mérni mindig.

Rákattanni nem szeretnék a dologra (még jobban 😂), csak jó lett volna, ha nyaraláson összehoztuk volna. 😉

Hajnalban azt álmodtam, hogy 49 a hcg-m. 😀

Mensi még mindig sehol, a méhnyakam feljebb húzódott és kisebb, a nyákom még krémes fehér, de több és kicsit vizesebb.

Tegnap délután volt egy rosszullétem, egyet tüsszentettem, aztán elkezdett kaparni a torkom, fél órával később már majdnem elájultam, szédültem, égett a szemem, fájtak az izmaim, influenzásnak éreztem magam. Ma reggelre csak torokkaparás maradt, és tele vagyok energiával, vonzó, szexi, magabiztos nőnek érzem magam.😀 Puffadás, vizesedés elmúlt. Néha belegörcsöl a mellembe, de ennyi.

Szóval, nem tudom, mitől, miért késik, de ez még csak az 5.nap (32.ciklus nap), várok még. Bármi lehet. 😉

És, ha most nincs baba, majd a következő hónapban lesz. 😇

2018. aug. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 A kérdező kommentje:
Igen, én is így terveztem, h a nyaraláson :) az romi :) én a helyedbe elmennék dokihoz. Nem tudom, talán háziorvos is tud vérvételt csinálni hcg-t nézni? Én biztos nem bírnám ki. :) viszont ha már ilyen komoly tüneteid vannak, akkor hcg-nek is kellene lennie. Úgy tudom..
2018. aug. 28. 09:41
 38/50 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Csütörtökön (nem várt előtt 1 nappal), szombaton és tegnap is negatív volt a teszt. Néhány napot várok még. Tényleg bármi lehet még. Az orvosom csak keddenként rendel, így leghamarabb 1 hét múlva tudok menni. Ma még nem akartam menni, egyrészt pár nap késés előfordul(hat) szabályos ciklusnál is, egészségügyi probléma nélkül is, másrészt, ha baba van a dologban, még nem lát semmit. És baba esetén is előfordulhat korai vetélés.

Fura, hogy ma milyen józan, összeszedett tudok lenni ezzel a kérdéssel kapcsolatban... 😂😂😂

2018. aug. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:

Közben meg is jelent barna vérzés, szerintem ez mensi. Szeptember lesz a mi hónapunk, a szülinapom is akkor van. 😀

Drukkolok, hogy a többieknek ne jöjjön meg! 😉

2018. aug. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:

Timi úgy sajnálom :( drukkolok és isten éltessen :)


Persze nem tudhatom mikor van ovu, ez csak sejtés :) jóformán a közepidő stimmel és kész. Viszont akár elsőre be is jöhet, sosem tudni :)

annyira nem volt tudatos a dolog inkább csak most kezdem elkepzelni mi lenne ha.. :)

amúgy én semmi extrát nem érzek magamon, a ciklusom ezen szakaszában mindig ilyen a testem és a hangulatom is :)


Lehet hogy a hőméréa hiánya leveszi rólad az akár tudat alatti stresszt és sikerül :)

Annyira szurkolok :)


29/N

2018. aug. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!