Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beállíthatta a ciklusomat?...

Beállíthatta a ciklusomat? Tapasztalat? Kb másfél hónapja szedem a Multi Maca-t és egyéb Forever-es termékeket mert ajánlották.

Figyelt kérdés
Kb másfél hónapja szedem a Multi Maca-t és egyéb Forever-es termékeket mert ajánlották. A vérzésem sem volt rendes és a ciklusom sem. A mostani vérzésem normális volt. Volt már hogy valakinek beállította a ciklusait normális 28 napra? Mert a pé-met a 14.nap éreztem. Most mikorra várjam a menzit? Ha 28 nap lenne akkor ma-holnap nem kéne megjönnie.
2008. nov. 9. 16:42
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/201 A kérdező kommentje:
Bocsi de megint kiakadtam. Írta hogy mit vásárolgattak...stb. Az előzményeket már tudjátok! Nem szívesen levelezek vele, mert néha nagyon meg tud bántani. Főleg azzal hogy na mi van? még mindíg nem sikerült nektek a baba? én már a 22.hétben vagyok...kb ezt veszem ki minden egyes leveléből...
2008. nov. 20. 17:02
 102/201 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

És mi lenne ha őszinte lennél és leírnád neki hogy mit gondolsz erről az egészről, a kapcsolatotról? veszíteni valód nincs nem? max végig gondolja. Meg azt gondold végig hogyha többet nem lesz normális a kapcsolatotok vgay esetleg végleg elveszik akkor mit gondolnál. Mindegy, vgay úgy érzenéd hogy egy baráttal kevesebb? mert ha nem akkor én a helyedben vagy beszélnék vele, vgay leírnám neki a véleményem, hogy igazán észre vehené hogy neked ez szarul esik.

Őszinte leszek, nekem nagyon nem jön be astílusa. Mondjuk ebben biztos benne van az is hogy elmesélted az előzményeket.

Én az LH tesztről nem tudok semmit sem. Igazából azt sem tudom mi az. MEsélsz? itt olvastam már egy két dolgot róla, de nem teljesen tiszta.

puszi és ne idegeskedj jó!

zsuzsi

2008. nov. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/201 A kérdező kommentje:

Szia Zsu. Szerintem holnap leírom neki hogy mit gondolok.


Na de ez lényegtelen, csak kibuktam...


Szóval az LH teszt. Még én is csak egyszer használtam és ma, elvileg a peteérést mutatja meg, és ha pozitív akkor 24-36 óra múlva megreped a tüsző. Legalább is ezt írja a papír. Akkor számít pozitívnak a peteérésnél, ha a T csík ugyan olyan, vagy erősebb mint a C csík. Ha halványabb akkor nincs pé, azaz negatív. De olvasgattam és a babatervezok.otthona.hu-n van olyan hogy jóstesztnek használták és akkor a halvány is pozitívnak számított, de egyre erősödött. Szóval nem igazán tudok sokat, csak ennyit.

Hétvégén tesztelek újra mert nem hagy nyugodni. A cicim már oldalt fáj és olyan izomlázszerűen. A megjönérzés és a pici hasfájás meg visszatért

2008. nov. 20. 19:26
 104/201 A kérdező kommentje:

Jaj, elküldtem. Reggel írok még!

Addig jóccakát! :D

Puszi

2008. nov. 20. 19:28
 105/201 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem a hőm 36,5 reggel, szerintem holnap fog felmenni. ELgalábbis a múlt hónapban így volt. Bár nem biztos hogy tudom majd normálisan mérni mert uyge hétvége lesz és akkor nem vagyok anniyra mazo hogy felkeljek reggel. Na majd kiderül.

Én is eltűnök hétvégére megyünk haza szüleimhez. NEm tudom leszek e netközelben de ha igen írni fogok.

És ma már péntek van!!!!

Évi Neked szorítok nagyon.

puszi:

zsuzsi

2008. nov. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/201 A kérdező kommentje:

Akkor jó hétvégét mindannyiótoknak!

Nekem a hőm még mindíg 37.3, és még nem jött meg. Elvileg ma lenne a napja ha az előzőtől nézem.


Tegnap 2 One Minutet vettem, gondoltam megcsinálom a másikat is. Hát halványan + lett!! Nem tudom hogy hihetek-e neki, mert ez tegnap nega lett, de nem kellett hunyorognom, bár elég halvány. Pár nap és megismétlem. Most nagyon izgulok!!!! Ja és amúgy az LH tesztem is erősödött!! Jajajajajaj, mi van? Remegek az izgalomtól :)

2008. nov. 21. 08:11
 107/201 anonim ***** válasza:

Én nagyon szorítok:)))) Szerintem bíztató:)

Azért írja ha valami van és ha tudom nézem majd hétvégén is.

zsuzsi

2008. nov. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/201 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Egy kis fejlemény. Nekem elég sok folyásom lett most délutánra, lehet most lesz pé-m. Mit gondoltok? majd a holnap reggel kiderül a hőmből remélem.

na jó hétvégét, és lehet csak vasárna leszek. Helyesebben reggel még meg tudom majd nézni szóval Évi ha van valami mesélj.

puszi

zsuzsi

2008. nov. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/201 A kérdező kommentje:

Az jó ha már sok a nyálka, akkor napokon belül pé!!! Írd meg reggel mennyi a hőd!!!

Nekem még nem jött meg, de nagyon megjönérzésem van, és néha meg szurkál a hasam. Olykor meg rohanok hogy "basszus most jött meg" mert olyan mintha jönne belőlem valami, persze semmi. Csak vasárnap tesztelek újra (ha kibírom addig!)

Azért jó hétvégét! Ha van még valami írj reggel!

Puszi

2008. nov. 21. 18:31
 110/201 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Na a reggeli hőm 36,8 de lehet ezt nem kell figyelembe venni, mert ugye tegnap későn jöttem haza, mondjuk aludni aludtam eleget, de este voltam kint többször wc-n. MAjd ha holnap is fent lesz akkor talán tényleg most volt.

Akkor Évi neked meg nagyon szorítok holnap reggel.

Most indulunk Balatonra:)))))

puszi

zsuzsi

2008. nov. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!