Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beállíthatta a ciklusomat?...

Beállíthatta a ciklusomat? Tapasztalat? Kb másfél hónapja szedem a Multi Maca-t és egyéb Forever-es termékeket mert ajánlották.

Figyelt kérdés
Kb másfél hónapja szedem a Multi Maca-t és egyéb Forever-es termékeket mert ajánlották. A vérzésem sem volt rendes és a ciklusom sem. A mostani vérzésem normális volt. Volt már hogy valakinek beállította a ciklusait normális 28 napra? Mert a pé-met a 14.nap éreztem. Most mikorra várjam a menzit? Ha 28 nap lenne akkor ma-holnap nem kéne megjönnie.
2008. nov. 9. 16:42
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/201 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Még mindíg nem jött meg, és sokat fáj a gyomrom meg puffadok. Van menzis fájás, és mindíg azt hiszem hogy megjött, de nem. Reggel tesztelek lilyvel, remélem mutat valamit és nem csak késik!

Majd írok reggel, bár tudom hogy most senki nincs netközelben.

Puszi. Évi

2008. nov. 22. 18:53
 112/201 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én itt vagyok és nem tudom mi az eredmény :( szomorú vagyok. NA nem baj, szorítok.

Nálam a hő még nem ment fel, kezdek izgulni hogy nem is lesz pé-m. Pár igazából ha vissza gondolok arra, hogy amikor terhes voltam is azt mondta a doki hogy szerintemm később volt peteérés mert kisebb, és alapvetően is 30-31 naposak a ciklusaim. Szóval talán még nincs gond.

Várom az eredményt nagyon.

puszi

2008. nov. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/201 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok, én is visszatértem, nemrég értünk haza, pesrze, hogy rohantam a géphez, hogy megnézzem ki hogy alakul. Zsuzsi akkor nekünk együtt van pé-nk, anyi különbséggel, hogy mi most nem tudunk babát készíteni. Évi már nagyon kiváncsaik vagyunk hogy mi lett, csináltál tesztet? Hát ha ezek után nem baba van, akkor nem tudom mi ez, mert a hőd nagyon jó, meg a tüneteid is a legjobbak.

Nekem fárasztó hétvégém volt, péntek szombat dolgoztam, meg a lányokkal is sokat foglalkoztam. Ma szinte egész nap le se szálltak rólam. Ami természetes, hisz két napot nem voltam velük.

Én meg vagyok nyugodva, mert szerintem nekem van pé-m, méghozzá ma, de ha nem is pontosan ma, akkor a napokban, szóval úgyis szerintem minden nap együtt leszünk, mikor ezeket a tüneteket fogom érezni, amit most, akkor meg biztosan. Lehet hőmérőzni nem is fogok, mert ahogy te is írtad Zsuzsi nem is biztos, hogy pont akor esik le, mikor mérjük. Lehet, hogy csak pá órára és úgy olvastam, hogy a hajnali órákban. Szóval leírom, hogy hogy is alakultam és légyszi írjatok véleményt. Meg ha valahogy tudom a hőgörbémet is beszúrom. Szóval csütörtökön reggel 36,7 volt, aznap volt egy kis nyúlós folyásom, gondoltam én, akkor pé lehet,vagy közeledik, mert előtte napokban meg ilyen sárgás, krémes volt, ami ugye megelőzi. Direkt felébredtem 5 órakor hajnalban egyet mérni, 36,3 volt a hőm. Aztán reggel ( péntek) 36,6. Péntek szombat a folyásom elég kevés volt és sárgás megint, ovufájdalmaim semmi. A hőm szombat reggel 36,8. Vasárnap reggel , vagyis ma a hőm 36,5 és egész nap ilyen átlátszó , nyúlós folyásom van, még 3 cm-re is elnyúlik. Bocsi, de csak úgy értem meg, ha vizsgálom magam és ilyeneket is figyelek. És ma vannak ovus fájdalmaim is, pl. megjön érzés, hasszurka, puffadás, derékfájdalom és ma van a 14. napom. A ciklusom meg 30 napos általában. Szerintem ma van, de meglátjuk a hőm mennyire megy fel reggel. DE!!! Magamnak itt azt a következtetést vontam le, hogy ezekben a napokban volt és érzem , hogy van is, a hőm akármit is mutat, nem is foglalkozom vele, mert csak kétségek közé kerülök, meg felidegesítem magam. Úgyhogy a jövő hónapban szerintem amikor csak tudunk együtt leszünk. Középidőben főleg. Majd most megyek 26-án a dokimhoz, megnézi, hogy a nyálkahártyám milyen vastag a ciklus második felében , ha még az is jó, akkor elvileg be is kell tudni majd ágyazódni, most már csak azon szurkolok, hogy a férjem kiskatonái is fel legyenek készülve. De hát gondolom mennyire vágynak már egy jó kis ... Bocsesz! De ez az igazság. Megpróbálom beszúrni a hőgörbét, akkor légyszi nézzétek meg, remélem nem voltam túl bonyolult. Puszi nektek!

2008. nov. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/201 anonim ***** válasza:
2008. nov. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/201 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Szia Gina, újra itt. Nekem nagyon jó hétvégém volt, osztálytalálkozó meg szakestély az egyetemen, Szóval zajlott az élet, de jó is volt, csak nem sikerült kipihenni magamat, no de sebaj.

Szerintem eddig oké a hőd, majd kiderül hogy felmegy e tényleg a hőd. Majd kiderül. Én is azt várom. Nekem ma reggel is csak 36,6 volt, szóval nem tudom. Nem bánnám ha holnap azért már feljebb lenne. Nekem ez a 17. napom, és 30-31 napos volt a ciklusom a műtét előtt, de ugye utána kesze kusza volt. De a múlt hónapban már csak 30 nap volt. Majd kiderül. Nem bánnám ha nem jönne meg.

Én egyre inkább úgy vagyok vele hogy nem fogom mérni a hőmet azután a hónap után. Együtt leszünk amikor jól esik, aztán a többi meg majd alakul. Szerintem Gina jó a hozzáállás. Gondolom mennyire várod már a férjed. MEg gondolom a lányok is.

Évi kérünk jelentkezést!!!

puszi

zsuzsi

2008. nov. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/201 anonim ***** válasza:
Szia, igen azt hiszem másképp nem is szabad hozzáállni, mert minél jobban rágörcsölünk anál rosszabb lesz. Én biztosan nem fogom mérni, mikor a férjem itthon lesz, max. majd mensi előtt, abból már látni fogom, hogy magasabb e , mint máskor szokott. Aztán ha nem , akkor majd talán legközelebb. De az is lehet, hogy egyszerűen csak annyot csinálok, mint a két lánnyal, nem foglalkozom az egésszel. Megbeszéltük, szeretnénk, nem fogunk védekezni, együtt leszünk, amikor csak kedvünk lesz hozzá, aztán vagy megjön, vagy nem. Sorsunk úgyis meg van írva, ha az van benne, hogy most, akkor most, ha meg nem, akkor annak is van valami oka biztosan. Na megyek , fürdés a lányoknak, meg vacsi, aztán reggel ovi. Majd még később megnézem Évi nem e jelentkezett, már nagyon izgulok érte! Pussz
2008. nov. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/201 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!

Gina! Szerintem is valahogy péntek-szombat-vasárnap van pé-d, csak nem tudom melyik nap, mert a péntek reggeli hőd emelkedése is lehetett, de a két nappal utáni is. De igazad van, legyetek együtt minden nap vagy kétnaponta, és akkor tuti összejön!!!! Én nagyon szorítok!

Nekem a reggeli tesztelés elmaradt, holnap fogok csinálni! Majd reggel megírom mi lett az eredmény, aztán mindenképp bejelentkezem a dokimhoz, mert az a biztos. A mellbimbóm már nagyon ég és fáj, nem nagyon tudok rajta feküdni (hasonló volt a terhességemnél ami ugye elment...) és a hőm még mindíg 37.3! Néha meg úgy ég, fáj a gyomrom hogy csak a pirítós jó rá! Már megjönérzésem nem nagyon van, de rettenetesen puffadok. Szerintem is baba lesz, de nem merem beleélni magam.

Na majd reggel írok! Most megyek aludni, mert nem bírom tovább!

Jóccakát Nektek!

2008. nov. 23. 20:17
 118/201 anonim ***** válasza:
Szia Évi, nagyon várom a reggeli fejleményeket, de amiket leírsz, azok mind egyértelmű terhességi tüntek. Én is piritóssal keltem minden reggel, meg puffadtam, szerintem is baba lesz. Meg már azért késik is, szóval.... Nagyon örülnék neked!!!!!!!!!!!!!!Jó éjszakát nektek!
2008. nov. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/201 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Éppen hogy csak valami mintha megjelent a teszten. Pedig ez már szerintem is baba. Nem hiszem hogy csak bemagyaráznám a tüneteket, mert a cicimen alig tudok aludni, csak ha kitámasztom a karommal magam. Többet nem tesztelek, mert lehet bejön a megérzésem és az álmom! Biztos meséltem már, de annó úgy éreztem hogy ha majd terhes leszek akkor nem fogja mutatni a teszt igazán, csak amikor a dokihoz elmegyek. És álmomban meg ott voltam a dokinál, kb 7 hetesen mikor először láttam a babát és már dobogott a szíve és ott lettem biztos hogy babát várok. Hát ez nagyon úgy fest hogy így fog alakulni! Mondjuk a megérzéseim eddig soha nem hagytak cserben, rengetegszer bejött már, volt hogy órára pontosan! Azt hiszem hogy dec. 9-én fogok tudni menni a dokimhoz, mert akkor nem dolgozok, ő meg mindíg kedden rendel. Nagyon izgulok hogy mi van már!

Ma csak este írok újra mert 8-ig dolgozok és nálunk nincs net, de ha hazajöttem elolvasom mik a fejlemények!

Szép napot Nektek!

Puszi

2008. nov. 24. 06:21
 120/201 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Szerintem is Évi ez baba lesz. Tök jó lenne. Akkor lehet hogy Ginának igaza lesz és szépen lassan minden hónapban bővülünk egy kismammával? De jó lenne, mert akkor most én jövök:)

NEkem a hőm ma lement 36,5-re. Már kezdek izgul. MOndjuk a kismama oldal szerint tegnap ma van peteérésem, ha a30-31 naposak a cilkusaim. Azért azt hiszem én megnyugodnék ha holnapra felmenne. Egyébként minden oké, a hasam néha szurkál most reggel, azon kívül semmi extra. A folyásról most nem tudok nyilatkozni...:)

Na szép napot mindenkinek, és ha minden igaz ma már Égiról is hallunk ugye?:) Várjuk a mesét.

puszi

zsuzsi

2008. nov. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!