Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha bennem ment el a barátom...

Ha bennem ment el a barátom mit tudok tenni ellene?

Figyelt kérdés
Kb 2 honapja vagyunk egyutt a baratommal. En mar lassan 1 eve nem voltam senkivel. A barátnőm szerint a srac csak megfektetni akart ugy h mondta h vigyazzak vele, mert utana dobni fog. Nos ma lefekudtunk, kertem hogy hasznaljon gumit mert nem szedek tablettat, leállt de utána mintha bekattant volna nekem esett es nem tudtam leallitani. A problemam az hogy egyszer csak kozolt velem hogy elelvezett. Mondtam neki h de kertelek hogy hasznalj gumit. A valasza ennyi volt hogy bocs szeretlek. Meg haha lehet hogy most anyuci es apuci leszunk, meg egy csalad. Mit tudok ez ellen tenni? Most nincs nyitva gyógyszertár a kornyeken. Illetve nem tudom h a 72 oras tablettat kiadjak e recept nelkul.
2019. máj. 23. 00:53
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
Plusz meg ennyit mondott a barátom. Barmi tortenik o itt van. De ha az el amit a barátnőm mondott akkor 1 hét mulva tuti dobni fog. 24\l
2019. máj. 23. 00:56
 2/39 A kérdező kommentje:
Most jottem el tole mikozben o aludt es bogok emiatt. Legnagyobb felelmem a teherbeesés. Erre o nem foglalkozott azzal amit mondtam neki
2019. máj. 23. 00:59
 3/39 anonim ***** válasza:
97%
Recept nèlkül nem adják ki, legjobb ha reggel a nőgyògyászaton kezdesz és kérsz
2019. máj. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszt. Pedig remenykedtem hogy anelkul is kiadjak
2019. máj. 23. 01:08
 5/39 anonim ***** válasza:
85%

Allj allj,te most a fo kerdes alapjan az ellen akarsz tenni hogy a pasid mar beled elvezett? Hmm.

Mindegy, viccet felre teve eloszor is a pasid egy szar alak es jobb lenne ha dobnad mert gyakorlatilag megeroszakolt...Hiaba nem ugy tunik neked,de ha ellenkeztel es o folytatta akkor bizony eroszak.

Masodszor meg ugyeletes gyogyszertarba eltudsz menni,mert ha faluban laksz is de a szomszedsagban csak van valami varos ahol van ugyeletes.

Ha megis a pasival maradsz aki egyertelmuen tojik rad mert most is onzo volt,akkor imadkozz hogy ne ess tole teherbe es inkabb legyel te a felnott es vedekezz...O ugysem fog.

2019. máj. 23. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
97%
Nyugi...Nem lesz ott ha baj van hiszen most is leszarta neked mi a jo
2019. máj. 23. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Remélem meg reggel is hatásos lesz az a tabletta. Nem eroszakolt meg. Legalábbis szerintem ez nem erőszak. Sajnos en is biztos vagyok benne hogy ha baj lenne nem lenne ott. Eszre sem vette azota sem hogy eljöttem.
2019. máj. 23. 02:04
 8/39 anonim ***** válasza:
96%
Azért nem vette észre, mert szexelt egyet és bealudt. Nem érdekli, hogy veled mi van. A tabletta holnap reggel is jó lesz. 72 órás.
2019. máj. 23. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
88%
Közölte, hogy elélvezett? 24 évesen jó sok agyad van...
2019. máj. 23. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
96%

Ha azt írod, hogy a barátod, akkor megérdemled. Csepp eszed lenne, akkor úgy írnád, hogy az exed.

Mondjuk ha lenne, akkor eleve le se fekszel olyannal, akinek csak szexre kellesz, és tudod, hogy nem áll melletted.

Drukkolj, hogy be tudd venni az esemény utánit (receptre se olcsó, csak szólok), és ne maradj terhes. Aztán a lehető legmesszebb kerüld el ezt a fas2t.

2019. máj. 23. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!