Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha bennem ment el a barátom...

Ha bennem ment el a barátom mit tudok tenni ellene?

Figyelt kérdés
Kb 2 honapja vagyunk egyutt a baratommal. En mar lassan 1 eve nem voltam senkivel. A barátnőm szerint a srac csak megfektetni akart ugy h mondta h vigyazzak vele, mert utana dobni fog. Nos ma lefekudtunk, kertem hogy hasznaljon gumit mert nem szedek tablettat, leállt de utána mintha bekattant volna nekem esett es nem tudtam leallitani. A problemam az hogy egyszer csak kozolt velem hogy elelvezett. Mondtam neki h de kertelek hogy hasznalj gumit. A valasza ennyi volt hogy bocs szeretlek. Meg haha lehet hogy most anyuci es apuci leszunk, meg egy csalad. Mit tudok ez ellen tenni? Most nincs nyitva gyógyszertár a kornyeken. Illetve nem tudom h a 72 oras tablettat kiadjak e recept nelkul.
2019. máj. 23. 00:53
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
88%
Szoval ha szereted, de akarstod ellenere berakja es beled elvez pedig tiltakozol az szerinted nem eroszak? Soha ne legyen gyereked azt kivanom, egy 10 eves agyi szintjen vagy.
2019. máj. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
91%

Ilyen hülyét is ritkán látni, akit úgy kúrt szét a pasija, hogy ülni se tud, nem érdekli a srácot ha terhes lesz, tojik a fejére, ez meg házhoz menne a második menetért, annyira élvezte.

Azt jó, ha tudod, hogy a 72 órás tabletta nem hosszú távon gátolja a fogamzást, fél évente egyszer írják fel, tehát ha újra hagyod magad televerni, akkor marad az ima. Idő kérdése, hogy mikor maradsz ott terhesen.

2019. máj. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor csak abban reménykedem, hogy az ehhez hasonló kérdéseket unatkozó kamaszok irkálják. Mert ha ilyen sok, 0 IQ-val rendelkező ember él ezen a bolygón, akkor az emberiség tényleg megérett a pusztulásra.
2019. máj. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
67%
Vagd le a farkat!
2019. máj. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a hív vírustól is félhetnél ennyire, ha már ilyen puncivadász barátod van.
2019. máj. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:
Igen. Voltam kivizsgalason is. Szerencsére semmi gond. Csak kicsit durva volt azert faj lent, kaptam ra tablettát. Igazából nem azert szeretem amit csinalt velem hanem amilyen elotte volt velem, munkatarsam január óta. Es eddig egy masik oldalat mutatta. Na nem baj igy tanultam belőle egy eletre. Köszönöm a segítséget mindenkinek.
2019. máj. 24. 00:32
 37/39 anonim ***** válasza:
0%
Igenis felírja a házi orvos az esemény utánit!
2019. máj. 25. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%
Drágám, a HIV-nek 6 hét a lappangási ideje, csak szólok. Azelőtt hiába vizsgáltatod ki magad.
2019. máj. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
74%
Fuu de utalom az ilyen noket akik szart se tudnak egyedul annyit hogy a labukat szetrakjak..Azert nem tartod eroszakolasnak mert te szereted a sracot? Gratulalok ! Az eroszak nem attol nem eroszak ha szeretunk valakit hanem ha nem tesz olyat amit nem akarunk! Te magad irtad hogy bekattant es csinalta akaratod ellenere na ez egyenlo egy jo kis eroszakolassal es a vedekezesen is poenkodott hogy milyen vicces hogy tutira felcsinalt!! Tudod amilyen buta vagy es o ezt tudja es kihasznalja csak annyit tudok mondani hogy zsak a foltjat most is megtalalta. Egyet tanacsolok,soha ne ess teherbe vagy ha igen akkor ne tole es te meg okosodj egy picit majd utana szaporodj,nem kell a foldnek tobb bambasagi potlek.
2019. máj. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!