Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha bennem ment el a barátom...

Ha bennem ment el a barátom mit tudok tenni ellene?

Figyelt kérdés
Kb 2 honapja vagyunk egyutt a baratommal. En mar lassan 1 eve nem voltam senkivel. A barátnőm szerint a srac csak megfektetni akart ugy h mondta h vigyazzak vele, mert utana dobni fog. Nos ma lefekudtunk, kertem hogy hasznaljon gumit mert nem szedek tablettat, leállt de utána mintha bekattant volna nekem esett es nem tudtam leallitani. A problemam az hogy egyszer csak kozolt velem hogy elelvezett. Mondtam neki h de kertelek hogy hasznalj gumit. A valasza ennyi volt hogy bocs szeretlek. Meg haha lehet hogy most anyuci es apuci leszunk, meg egy csalad. Mit tudok ez ellen tenni? Most nincs nyitva gyógyszertár a kornyeken. Illetve nem tudom h a 72 oras tablettat kiadjak e recept nelkul.
2019. máj. 23. 00:53
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
92%

Igaza van az előttem szólóknak, ez bizony erőszak. Nem akartad, tiltakoztál, ő meg "bekattant és neked esett". Mi lenne ez, ha nem erőszak?

Vegyél esemény utánit, és dobd a fenébe ezt az alakot. Legyen benned önbecsülés, ez egy xar alak. Nem hogy apának, párnak nem kellene.

2019. máj. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
80%

Felírja háziorvos, nekem is felírta, szóval te tévedsz!

Amúgy gyökér a pasi, de te sem vagy semmi 24 évesen, egy marék lepkefingnak több esze van komolyan. Olyanokat írsz, hogy lehidaltam.

2019. máj. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
87%
Na voltál nőgyógyásznál?
2019. máj. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
75%
#22 no mifene. Akkor engem tök fölöslegesen fingattak meg 2 éve? Ugyan ügyeleten voltunk, mert éjjel történt a baleset. Azt mondta az ügyeletes, hogy csak nőgyógyász szakorvos írhatja fel. Végülis nem lett baj, megvártuk a reggelt, és robogtunk a nőgyógyászatra. De elég tragikus, hogy egyik helyen ezt mondják a másik helyen azt. Az idő meg ugye vészesen telik.
2019. máj. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
78%
Esemény utáni, és b...d ki, amíg ennél nagyobb fájdalmat is okoz, hidd el, aki ennyibe néz, soha nem fog többe sajnos.
2019. máj. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
78%
Ez erőszak! Vegyél be 72 órásat, remélhetőleg hatni fog, ezt a gyökeret meg felejtsd el.
2019. máj. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
42%

18


Mióta?

Nekem hàziorvos írt fel, de kb 10 éve

2019. máj. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
81%

Ez nemi erőszak. Ne vedd bántásnak, de a leírásod alapján úgy tűnik, fogalmad sincs arról, mennyit érsz te, és el is hiszed ilyen f#szoknak, hogy semmit. Olyan nincs, hogy nem védekezik az ember, megszakítás sem lenne védekezés. És te mégis belementél ebbe, már ez hiba volt. Ezek után akaratodon kívül megdugott, gondolom nem élvezted és nem figyelt oda, hogy te is el tudj élvezni. Soha az életben többet nem fog keresni, mert csak egyszer akart megdönteni. Szépen szedd össze magad és máskor ne feküdj le minden jött menettel, aki igazán szeret nem fogja elvárni sem azt, hogy az első randin ágyba menj vele, sem hogy védekezés nélkül tedd. Ő azt gondolja, te majd foglakozol az esemény utánival, neki semmi gondja. Az nem vala sok pénz, de nem is tesz jót a szervezetnek. Egytől nem lesz bajod, de egyáltalán nem cukorka. Persze ha megtartanád a babát, még neki állna feljebb.

Nehéz amúgy bármit tanácsolni, mert nem hiszem, hogy vagy annyira magabiztos, hogy kiállj magadért. Mondhatom hogy én mit tennék, bár velem ez így elő sem fordult volna. De ahogy sokan írják, ez erőszak, elmész a nőgyógyászhoz, megvizsgál, ha annyira erőszakos volt akkor látszódik a hüvelyeden a nyoma. Tehetsz feljelentést és meg is érdemelné, de ahhoz nagyon jó kell állni magadért, és mivel te még most is úgy gondolod, hogy majd felhív, kétlem hogy végig fogod ezt vinni

2019. máj. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:
Na sikeresen szereztem esemeny utanit es be is vettem. Természetesen reggel sem keresett hogy hova lettem. Legalább igy lenyugodtam kicsit hogy bevettem a tablettat. Elegge faj ott lent most. De attól függetlenül nem tartom eroszakolasnak mert en szeretem a sracot. Bar igy sajnos hogy nem is keres kicsit osszetortem.
2019. máj. 23. 15:39
 30/39 anonim ***** válasza:
89%

Bammeg... Ha fáj ott lent, akkor nődoki. Kiállít egy papírt, hogy bizony erőszak történt. Azzal bebattyogsz a rendőrségre és feljelented.

De úgysem fogod, mert a rózsaszín ködtől úgy sem látsz tisztán. Viszont ha most nem jelented fel, akkor ki tudja hány lánnyal fogja ezt megtenni Mr. Nagymenő... Remélem egyszer valaki feljelenti vagy valaki elveri. Mondjuk egy bántalmozott lánynak a bátyja.

2019. máj. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!