Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha bennem ment el a barátom...

Ha bennem ment el a barátom mit tudok tenni ellene?

Figyelt kérdés
Kb 2 honapja vagyunk egyutt a baratommal. En mar lassan 1 eve nem voltam senkivel. A barátnőm szerint a srac csak megfektetni akart ugy h mondta h vigyazzak vele, mert utana dobni fog. Nos ma lefekudtunk, kertem hogy hasznaljon gumit mert nem szedek tablettat, leállt de utána mintha bekattant volna nekem esett es nem tudtam leallitani. A problemam az hogy egyszer csak kozolt velem hogy elelvezett. Mondtam neki h de kertelek hogy hasznalj gumit. A valasza ennyi volt hogy bocs szeretlek. Meg haha lehet hogy most anyuci es apuci leszunk, meg egy csalad. Mit tudok ez ellen tenni? Most nincs nyitva gyógyszertár a kornyeken. Illetve nem tudom h a 72 oras tablettat kiadjak e recept nelkul.
2019. máj. 23. 00:53
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
96%
Te biztos hogy 24 éves és nem 14 vagy? Amúgy,nem,nem szeret és nem lesztek egy család,ezt nehogy elhidd neki.
2019. máj. 23. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
97%

Hát pedig ha te határozottan tiltakoztál és mondjuk nem csak azt suttogtad, hogy nem,nem miközben széttetted a lábad, hogy még jobban hozzád férjen akkor bezony erőszak történt veled.Minden olyan amibe szex terén nem egyezel bele és mégis megteszik veled erőszak.

Amúgy a pasid egy gyökér.Remélem hamar tudsz szerezni esemény utáni tablettát és dobd ezt a pasit,nem lesz mellette jó neked.

2019. máj. 23. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
30%
Mondjuk védekezés?
2019. máj. 23. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
95%

Remélem már sorban állsz a nődokinál, hogy feliarsd a 72órás tabit.


Nem, nem lesztek boldog család, de még csak boldog pársem, ha ennyire leszarja mit akarsz.

2019. máj. 23. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
96%

Az ellen, hogy már velédélveuetz semmit.


Eseményutánit háziorvos is fel tud írni.



Ha szex terén azt mondod NEM, és

Mègid megteszi veled, akkor az erőszak..


Az erőszak többsége nemúgy zajlik, hogy elkapnak az utcán....

2019. máj. 23. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
8kor nyitnak. Elso dolgom ez lesz. Igazatok volt mégcsak irni sem irt azóta, hogy minden oké-e? Pedig 7re dolgozni ment. Nem erdeklem. Azt hittem hogy csak az utcan torteno "elkapom" fajta szamit megeroszakolasnak.
2019. máj. 23. 06:41
 17/39 anonim ***** válasza:
41%
Azt mondd meg, hogyan lehet nem észrevenni, hogy elélvez benned valaki...
2019. máj. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
90%
#15 Ez sajnos tévedés. Nem írhatja fel háziorvos, csak szakorvos írhat fel esemény utáni tablettát. Kérdező, mihamarabb irány a nőgyógyászat. Ott felírják neked a bogyót, a legközelebbi gyógyszertárban kiváltod, és ott helyben vedd is be. Minél hamarabb veszed be, annál valószínűbb, hogy hat. Ha már ott vagy a nőgyógyásznál, mondd el neki, hogy megerőszakoltak. Az, hogy bekattant, neked esett és NEM TUDTAD LEÁLLÍTANI, az bizony erőszak. (Ne szégyenkezz, döbbenetesen sok emberrel megesik hasonló. Nőket is, férfiakat is érint a párkapcsolaton belüli erőszak) A fene tudja, milyen nyavalyát kaptál el ettől az állattól. Esélyes, hogy nem csak veled viselkedett így, ki tudja, milyen lukakban járt eddig. Úgyhogy mindenképp vizsgáltasd meg magad.
2019. máj. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
94%
Én fel is jelenteném.
2019. máj. 23. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
95%
#19 hát ja, csak ez egy nagyon szutyok ügy. Hogy lehet bizonyítani, hogy a kérdező tényleg próbált ellenkezni? Pláne úgy, hogy ő maga nem is erőszaknak élte meg... a srác is valami IQ betyár lehet, szerintem fogalma sincs róla, hogy erőszakot követett el. Esélyes, hogy ő úgy éli meg, hogy dugott egy jót.
2019. máj. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!