Iza.bella23 kérdése:

Vannak napok amikor sokat iszik a párom öli az alkohol a spermáit?

Figyelt kérdés

És lehet e úgy gyereke ,hogy pikelysömörrel küzd?

Már régóta próbálkozunk és mèg nem jött össze 2017 óta .

Orvosok tippelgetek nálam ,de hála 2019re ki derült ,hogy semmi bajom.


2019. szept. 24. 03:24
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Így ítélkezzünk egy vad idegen ember felett ! (Hozzá teszem mielőtt valaki belèm állna lehet rosszul fogalmaztam!)
2019. szept. 25. 01:37
 12/28 anonim ***** válasza:
És neked is vannak millióid összegyűjtve??
2019. szept. 25. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Aki minden nap iszik valamit, az alkoholista, kár mentegetned, nem normális, akármilyen jó ember is.

Vizsgáltassa ki ő is magát, ha 2 évig nem jön össze és nálad nincs gond, akkor elég egyértelmű szerintem a következő lépés.

2019. szept. 25. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Már bocsánat!Én pl.nem ítélkeztem.Csupán csak a kérdesre válaszoltam.De ha neked jo,szülj neki ötöt.Egyébként mi az hogy kivel nem fordul elő?Pl.velunk.Utáljuk az alkoholt,párom életébe nem ivott.Ha vendégsegbe megkínálják inkább kolát kér.Tudom hogy magyarországon 10-9 már alkesz,de azért hála Istennek mi nem.
2019. szept. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
nem alkoholista, DE minden nap iszik. Aha
2019. szept. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
De a legdurvább az az egészben ,hogy a nép átlagban elítél egy másik embert ismeretlenül ! Nem kérdeznek ,hogy esetleg rosszul e fogalmaztál vagy bármi... Rögtön megy a csata! Én élek vele nem más ! De viszont ,az hogy nem csak online életben van így ,hogy ránèz egy ember valamire vagy valakire és már szar... Hanem sajnos a való életben is így van itèlkeznek az emberek és erre lesz is egy kiirásom külön tèma körben mert ez nem ide tartozik!
2019. szept. 25. 13:24
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Aki minden nap iszik, az alkoholista. Mindegy, hogy mennyit, mindegy hogy nem mindig atomrészeg. Véletlenül se szülj neki gyereket, mert ez csak rosszabb lesz. És igen, az alkohol öli a spermákat - szerencsére.
2019. szept. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Akinek nem inge ne vegye magára én is szoktam inni én fel is vállalom! Rosszabbat is tettem már ... De viszont minden ember úgy éli az életét ahogy szeretnè ,ahogy összejött stb... Azert 5 gyerek nem kell csak 1et akarunk 🙂 vannak olyan párok akik semmi rosszat nem tettek életükbe alkohol vagy drog ,vagy cigi mégse jön össze a baba! + Szarok rá ki ,hogy ítéli meg a páromat nem üt nem egy szar alak! Ja és igen nekem is vannak millioim persze rám szakadt a bank 23 èvesen ! 😄
2019. szept. 25. 13:31
 19/28 anonim ***** válasza:
66%
Szegény gyerekek!Jobb ha nem lesz harmadik.Mi a francnsk írsz ki kérdést ha nem bírod a kritikát.
2019. szept. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ez nem egy provokáló, kamu kérdés, akkor mélységesen szégyelld el magad. Vagy úgy gondolod, terhesen meg kisbaba, kisgyerek mellett is fogsz majd inni? Nem ver? Még. Majd fog. Az ivás mindig oda vezet. Mindig.
2019. szept. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!