Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hogy viselitek, hogy körülötte...

Hogy viselitek, hogy körülöttetek mindenki terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sajnos egyéb betegségek miatt nem jön össze a baba :( a baráti, ismerős társaságomba pedig mindenki vagy szült vagy most jelentgeti be, hogy terhes, és olyan nehezen viselem. Persze örülök nekik, de közben fáj, hogy én ezt ki tudja valaha át élhetem-e. Nekem az életben minden terület tele vokt akadállyal nehézséggel. Már nagyon megvisel ez :(


31/N


2019. dec. 19. 21:19
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
86%
4#9# szerintem jobb lett volna, ha inkább továbbgörgettek... Erre mi szükség volt??? Ez nem segítség... Mellesleg, senki nem hibáztatja a kismamákat, látszik, hogy nem bírjátok felfogni... Erre idejöttök nyafogni, még ti vagytok az áldozat.... Szánalmas komolyan... Ha valakinek nincs pénze nyaralásra, menjetek és osszátok az észt, hogy legalább nem égnek le a tengerparton...
2019. dec. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
54%
#20 Ki mondta neked, hogy nem láttam még babát a sajátom előtt? Egy másik gyerek teljesen más mint a sajátod, még ha a nap nagy részében te gondozod is. Össze sem lehet hasonlítani.
2019. dec. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
36%
Akkor sem tudod milyen, el sem tudod képzelni, hiába bizonygatod. A sajátodért te felelsz, te aggódsz, te sírsz vele ha sír. Stb... Más gyerekét könnyű gondozgatni...
2019. dec. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
41%

"Nekem viszonylag idősebb koromban született egy kistesóm akit ugyanúgy gondoztam, mint anya. Pontosan tudom, hogy mire vállalkozom egy babával"


Há ne haragudj, de ezen felröhögtem. Édes kevés, hogy vigyáztál a kistesódra. Te sem gondoltad komolyan, hogy ez felér az anyasággal ugye? :D Nem, nem tudod. Fingod sincs róla.

2019. dec. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
24%

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.


Szerintem vegyél inkább játékbabát, hiszen a te logikád mentén, az is ugyanaz mint az anyaság :))

2019. dec. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
72%

Hű, mennyi hülyeséget beszéltek itt össze. Senki nem mondta, hogy könnyű. A vigyázás kistesóra nem azt jelenti, hogy két-három órát voltam vele. Igenis az is felelősség. Hetekig én keltem hozzá éjszaka is, mert anyát műtötték, nem tudott szinte lábra sem állni.


Az látszik, hogy ti nem értitek, hogy miről beszélek. Jöttök itt nekem sajnáltatni magatokat, hogy milyen rossz nektek, mert van gyereketek. Teszitek ezt egy olyan témában, olyan fórumon, ahol meddő párok beszélgetnek egymással. Inkább görgessetek szépen tovább, panaszkodjatok máshol. Teljesen egyet értek 21-essel, jó hasonlat volt.

2019. dec. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
78%
Hiába beszéltek félre, igenis tudtátok/tudnotok kellett volna, hogy mire vállalkoztok, ez a lényeg. És nem kell rugdosni a meddő párokat ezzel a sz@r dumával, ennyi a lényeg. Nem az a baj, hogy valaki terhes, vagy hogy van gyereke, ezt nem értitek. Az a baj, hogy olyanoknak rinyáltok itt most miatta, akiknek minden álma, hogy legyen gyereke. Senki nem gondolja, hogy ez könnyű és csak cuki baba fotók, és aranyos kis ruhák. De az biztos, hogy én örülni fogok akkor is a gyerekemnek, amikor éppen nem hagy aludni, mert fogom tudni értékelni a puszta létezését is.
2019. dec. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
20%

Az sem ér fel az anyaság közelébe sem, ha te keltél fel hozzá, hiába kapálózol. Pár hét éjjel-nappal babázás lófsz az anyasághoz képest.

Rólad eszembe jutott egy a közösségi oldalakon elterjedt kép, amin az áll, hogy igenis léteznek tökéletes szülők, csak nekik még nem született gyerekük.

Gondolom egy kis bébiszitterkedés után te is szívesen osztogatsz gyereknevelési tanácsokat a fene nagy tapasztalatoddal.

2019. dec. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
71%
Teljesen tévedsz az utolsó hozzászólásoddal. Aki nem kéri a véleményemet, az nem kapja meg. Hiába tereltek, az alapvető probléma még mindig ugyanaz, és az nem az én tapasztalatom, hanem a kilences és négyes bunkósága.
2019. dec. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
0%
Képzeld el, mindenki tudja mire vállalkozott, csak a valóság más, mint amit elképzelsz. Bár a te életedben biztos minden hajszálpontosan úgy van, ahogyan azt elképzelted.
2019. dec. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!