Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hogy viselitek, hogy körülötte...

Hogy viselitek, hogy körülöttetek mindenki terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sajnos egyéb betegségek miatt nem jön össze a baba :( a baráti, ismerős társaságomba pedig mindenki vagy szült vagy most jelentgeti be, hogy terhes, és olyan nehezen viselem. Persze örülök nekik, de közben fáj, hogy én ezt ki tudja valaha át élhetem-e. Nekem az életben minden terület tele vokt akadállyal nehézséggel. Már nagyon megvisel ez :(


31/N


2019. dec. 19. 21:19
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
56%
Senki nem várja, hogy bárki tökéletes szülő legyen, mert senki nem az. Viszont attól, hogy nem vagyok villanyszerelő, tudom, hogy nem szabad a konnektorba belenyúlni két százas szöggel. 🤷🏼‍♀️
2019. dec. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
0%
Attól viszont, hogy tudsz pelenkázni még fogalmad sincs milyen az anyaság.
2019. dec. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
57%
Ezt nem is állította senki. Rólatok volt szó.
2019. dec. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
86%
De kérlek titeket, hogy térjünk vissza az eredeti kérdéshez, hogy hagyjan dolgozzák fel azok a párok, AKIKNEK NINCS GYEREKÜK azt, hogy minden hónap kudarc, másnak sikerül, olyanoknak is, akik nem is akartak gyereket. Ne fokozzuk a mások lelki baját olyanokkal, hogy "majd még azon is fogsz gondolkodni, hogy minek akartál gyereket", meg "cseréljük, majd te babazhatsz én meg kialszom magam" és hasonlók. Ha nem voltak gondjaitok, akkor azért ne írjátok ilyeneket, ha még voltak akkor meg tudnotok kellene, hogy ez nem segít a helyzeten.
2019. dec. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
6%
Ha van méhed és petevezetéked, petefészkeid akkor nincs olyan hogy valakinek nem lehet gyereke. Ma már mindent meg lehet oldani. Betegségeket lehet kezelni. Nem siránkozni kell, hanem cselekedni.
2019. dec. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
84%
Ehhez gratulálok, jó paraszt beszólás volt.
2019. dec. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
89%

#35

Mond valamit az a név, hogy Pataki Zita?

És most ettől többet inkább nem is írok...

2019. dec. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
81%
És mit mondasz olyan pároknak, akiknek több lombik ellenére sem sikerült? Akik pénzt, időt nem sajnálva mentek minden sikertelen kezelés után újból? Nem olyan egyedi eset ez... Egyik férfi ismerősöm ezért lett öngyilkos. Neki mit mondanál, ha még élne? Látszik, hogy neked nem volt ilyen gondod. Már csak azt nem értem, hogy hogyan lehetsz anya létedre ennyire lelketlen.
2019. dec. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
80%

"Hogy viselitek, hogy körülöttetek mindenki terhes?"


Nehezen. Foleg, hogy en mar nagyon regota szeretnek babat, csak eloszor megvartuk, hogy adottak legyenek a korulmenyek.. Aztan elkezdtunk probalkozni, de akkor mar 30 eves voltam, ennek 3 eve. Nincs olyan baratnom, nonemu rokonom, akinek ne lenne gyereke. A tobbsegnek 2-3 is. Hugomnak is van, pedig nem akart.

A legjobban egyebkent az zavar, hogy mar nem leszek fiatal anyuka (ha egyaltalan gyerekem lesz valaha), es majd ulhetek be a szuloi ertekezletre 28 eves anyukak melle 45 evesen. Es ugye ez a jobbik eset, mert az azt jelenti, hogy legalabb egyszer egy szep napon sikerult teherbeesni.

2019. dec. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
11%
Igen, mond. Gondolom viszont itt nem mindenki 40+ éves, hogy alig legyen esély arra hogy sikerüljön a lombik, és egyébként neki is lehetne gyereke, csak az örökbefogadás már nem olyan menő.
2019. dec. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!