Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hogy viselitek, hogy körülötte...

Hogy viselitek, hogy körülöttetek mindenki terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sajnos egyéb betegségek miatt nem jön össze a baba :( a baráti, ismerős társaságomba pedig mindenki vagy szült vagy most jelentgeti be, hogy terhes, és olyan nehezen viselem. Persze örülök nekik, de közben fáj, hogy én ezt ki tudja valaha át élhetem-e. Nekem az életben minden terület tele vokt akadállyal nehézséggel. Már nagyon megvisel ez :(


31/N


2019. dec. 19. 21:19
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
78%
#39 igen, emiatt én is aggódom egy kicsit. Én is 30 vagyok, két és fél év próbálkozás után most megyünk majd lombikra. Remélem, hogy sikerül, mert oké, hogy nem vagyok öreg, de éppen fiatal sem.
2019. dec. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
84%
Egyáltalán miért kell annak hozzászólni ehhez a kérdéshez aki nem is illetékes az ügyben? Annyira idegesîtő. Ha meg zavar hogy ilyen kérdést kell olvasnod akkor ne böngéssz a teherbeesési problémák témakörben...
2019. dec. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
78%

Bár nem terhes mindenki körülöttem, csak pár ismerősöm volt kismama, bizony nekem is rosszul esett.

Hogy mi régóta KÜZDÜNK érte, másnak meg nulla erőfeszítéssel, csak úgy sikerül. Újabb tanulság arra, hogy az életben sok minden nem igazságos... De aztán túlléptem rajta. Emellett még rengeteg ilyen dolog van... x emberek évekig albérletben laknak, hitelt törlesztenek, güriznek. Y emberek meg csak úgy "örökölnek egy-két lakást", vagy egyszerűen beköltöznek a készbe, amiért semmit nem kellett tenniük.


Rájöttem, hogy én ezzel szívok. Más ember meg mással. Ennyi sajnos... Mindenki életének adottak a maga nehézségei, még, ha más területeken is.


Amikor pedig sokszor láttam a sógornőmet sírva, vagy sík idegesen, akkor rájöttem, hogy a gyerekesek élete se feltétlenül csupa boldogság.


Hidd el, mindenkinek megvan a maga keresztje... Ennek a tudata nekem segít elvonatkoztatni.

2019. dec. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
86%
43: pontosan erről van szó. De én sem megyek oda senkihez magyarázni, hogy de jó neked, hogy nincs pénzed házat venni, legalább nem kell a füvet nyírnod. Vagy nem mondom nekinek, hogy de jó neked, hogy nem tudsz kocsit venni, legalább nem kell tankolnod sem. Nekem ezzel az egésszel alapvetően ennyi volt a bajom, és ez volt a célom, hogy megértsék, hogy ez miért tapintatlanság (nem a terhesség, nem a gyerek, hanem a rinyálás). Ezt mondom úgy, hogy a legjobb barátnőm éppen terhes, mi lassan három éve próbálkozunk sikertelenül, és soha egy rossz szavam nem volt hozzá, szívből örültem neki, hogy nekik sikerült.
2019. dec. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:

valamikor rosszul, valamikor nem..

attól függ, hogy kiről van szó..

az sem mindegy, hogy pl. úgy mesélik el, hogy dicsekednek , hogy elsőre összejött, vagy tudom, hogy évek óta küszködnek..

Hát nekem már megvolt 2 sírásom ez miatt, de aztán a legutóbbi párnál már valahogy lepergett rólam...

Viszont attól nagyon félek, hogy ha még sokáig nem fog összejönni , akkor annyira megkeseredek, hogy már a barátoknak sem fogok tudni örülni.

Sajnos tudom, hogy sokan megszüntetetik a kapcsolatot a terhesekkel, gyerekesekkel, mert annyira fájó nekik a találkozás...

őszintén..én megértem azokat az embereket is akik így tesznek.

Attól még szeretheted te a másikat, és örülhetsz is neki, de ha fáj minden perc amit vele töltesz, akkor bizony egy idő után elhiszem, hogy az ember csak a saját érdekeit nézi, és belefárad...

Nagyon sajnálom az összes olyan párt akiknek nehezen jön össze...

hát igen...

és itt az idő a nagy ellenség..

:(

2020. máj. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!