Mit mondjak az orvosnak ha mindenáron fogamzásgátlót akar fel írni?

Figyelt kérdés
Jövőhéten megyek orvoshoz. PCOS -em van, és szeretném kezeltetni magam. Az eddigi orvosok akiknél voltam mind fogamzásgátlót írt fel, annak ellenére hogy a férjemmel babát szeretnénk. Az pedig csak el fedi a tüneteket amúgy is, nem segít! Szóval a kérdés hogy, hogy tudnám neki szépen mondani hogy nem fogok fogamzásgátlót szedni?

2020. máj. 6. 19:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Hatasos. Persze van akinek ez sem segit.

Itt a gyakorin is rengeteg tapasztalat le van irva, forumok, facebokk csoportok. A gyogyszer onagaban viszont nem segit valoszinuleg akik azt mondjak jogy nem hasznalt nem tartottak be a 3as kezelest!

Cukor dieta vagy IR dieta , Merckformin, Mozgas

Ennyi a titok

2020. máj. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Annak is fontos a rendszeres mozgás aki vékony testalkatú? Persze próbálom tartani a diétát is
2020. máj. 6. 20:09
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom de szerintem igen . Akar egy fel oras otthoni aviva torna. Ez amugy is segiti a no dolgokat! Hajra! 😊

A gyogyszer az elejen amig nem all be okozhat hasi gorcsoket hasmenest hanyast.

De az orvos ugy is mindent elmond rola

2020. máj. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
95%
Mondd azt az orvosnak, hogy ő az 5.orvos akinél vagy, az előző 4 fogamzásgátlót írt fel, annak ellenére, hogy gyermeket szeretnétek és a PCOSen sem segít. Szeretnélmmas megoldást. Mi a véleménye, tudna-e érdemben segíteni rajtad? Én így kezdeném.
2020. máj. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
83%
Mondd neki, hogy lassan mondod, hogy ő is megértse: nem fogsz gyógyszert szedni, mert gyereket akarsz. Ennyi.
2020. máj. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Mindenképpen mondom neki majd
2020. máj. 6. 21:10
 17/17 anonim ***** válasza:
PCOS mellett is teherbe lehet esni. Tesóm így szült. Legyél határozott a dokival. Melyik varosban élsz? Bp-en tudok dokit ajánlani.
2022. okt. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!