Lombikosok ti nem féltek, hogy rákot okoz a kezelés?

Figyelt kérdés
2020. szept. 21. 21:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
67%
Nem mondanám, hogy féltem, de mivel nyitottak voltunk az örökbefogadásra, ezért megbeszéltünk egy max lombik számot, ami után inkább örökbefogadunk. Az utolsó lombiknál fogantak az iker lányaink.
2020. szept. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
dejó:)
2020. szept. 21. 21:42
 13/18 anonim ***** válasza:
78%
Ha valakinek csak lombikkal lehet gyermeke ugy gondolom, h vallalja a kockazatot. Szamomra inkabb az a felfoghatatlan, h biztos van egeszsegkarosito hatasa, nem is kicsi, es mar meglevo 1, 2 gyerek melle miert vallalnak be tobbediket?
2020. szept. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
33%
Kedves 67%-os, remélem a véleményed is leírod, nem csak lepontozol mindenkit.
2020. szept. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
83%

Én sokat olvastam a neten amikor 5.inszemináció után megkaptuk a papírt, hogy irány a lombik. Én is több oldalon találkoztam olyannal, hogy aki lombikon vesz részt nagyobb eséllyel lehet mellrákos, így érdemes szűrővizsgálatra járni.

Amit 13-as ír: "Ha valakinek csak lombikkal lehet gyermeke ugy gondolom, h vallalja a kockazatot." ezzel egyet tudok érteni. Ha igaz amit olvastam, arra gondoltam hátha nem így lesz. Sajnos egyébként is előfordulhat, szűrővizsgálatra egyébként is járni kell.

2020. szept. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Így van, a mellrák kockázata nagyobb ha hormont kap a nő, de ez igaz a fogamzásgátlóra is vagy a Norcolut szedésére is.
2020. szept. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
59%

Akik dohányoznak, náluk is nagyobb a rák esélye vagy, akik durván elhízottak. Mégis él az emberiség és nem hal meg minden dohányos vagy elhízott rákban. Náluk is magasabb a rizikó mégsem mész oda provokálni!

Nyilván úgy mentünk bele, hogy vállaltuk a kockázatot bármi lesz, de ez bármelyik téged nőre igaz. Van, aki a szülőszobán hal meg, de így még élni sem érdemes vagy kimenni az útra, mert nagyobb eséllyel ütnek el, mintha a lakásban ülnél nemde?

2020. szept. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
*terhes
2020. szept. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!