Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Missed ab után mikor sikerült...

Missed ab után mikor sikerült a terhesség?Egészséges problemamentes terhesség volt,félek előre az újabb vetélestől!

Figyelt kérdés

2020. dec. 3. 22:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szóval: 12 hetesek vagyunk. Utolsó voltam
2020. dec. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Gratulálok utolsó,kívánom hogy minden rendben legyen,és nyáron legyen egy egészéges kisbabád!!!Köszönöm a tanácsokat,kipróbálom Elevitet szedtem eddig.Mindig elkeseredek mikor megjön.....Mindenkinek ment a zöld kéz
2020. dec. 5. 21:52
 13/15 anonim ***** válasza:
Ismét utolsó vagyok: nem tudom, mennyire vagy stresszes alapjában, és erre mennyire vagytok rástresszelve. De az nagyon sokat számít. Próbáljatok minden gondolatot kikapcsolva szerelmeskedni, ne a baba miatt csak, hanem egymás miatt. Mi épp építkezünk és annyira arra koncentráltunk mindketten, hogy a babaprojektre nem is annyira gondoltunk.
2020. dec. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Azt szeretném megkérdezni, hogy akiknek már sikerült a baba, ugyanolyan koraterhes tünetei voltak, mint az 1.terhességnél?. Augusztusban volt vetélésem. Most 3 nap múlva nem kéne megjönnie, de szinte semmi pms tünetem nincs, holott, amikor terhes lettem, azt éreztem, hogy meg fog jönni.
2021. jan. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
13-as vagyok, nekem ugyanazok voltak a tünetek, mint az elsőnél. Nálam a mellfeszülés és az állandó zabálás. Mikor bevertem a nemvárt előtt 2 nappal egy egész pizzát(alapból egy felet eszek meg ha éhes vagyok) , kezdett gyanús lenni, hogy baba lesz :) épp tegnap töltöttük a 20 hetet, úgy néz ki a szivárványbabánk egy kis hercegnő lesz :)
2021. jan. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!