Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Akiknek ilyen volt a ciklusa...

Akiknek ilyen volt a ciklusa mi lett a megoldás?

Figyelt kérdés
2 hónapja barnátam mielőtt megjött. Először 1 hétig aztán 3napig. Most nem jött meg 32.napra,barna sincs,3napja késik,már-már reménykednék h baba,de mostmeg nagyon halvány rózsaszín van a wc papiron. Tegnap szurkált a hasam,ma is érzem kicsit.(Amugy első két nap szoktam kicsit görcsölni de nem vészesen) de ha ma megjön akkor már 35 napos a ciklusom,ez hosszú. Januárban már utána kéne nézni,h mi a baj, de nagyon nem kívánom azt a huzavonát.

2020. dec. 13. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia. A rózsaszín lehet beágyazódás is. A barnázás általában progeszteron hiányra utal.

Ha nem jön meg, mindenképp tesztelj. :)

Szedsz bármi vitamint?

2020. dec. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szedek dm terhes vitamint,azon kívül c,d és magnézium. De ha beágyazódás, az lehet ennyire későn h már menstruálnom kéne 3 napja. Egy hete csináltam tesztet az negatív volt. De ha tényleg beagyazódás lenne akkor nem is csoda h az negatív lett. De az idő sehogysem jön ki. Mert ha terhes lennénk akkor ma lenne 2 hete.
2020. dec. 13. 13:45
 3/4 A kérdező kommentje:
Vagy 12 napja. Ha van rózsaszin beágyazódáskor az a kezdetekor végén van?
2020. dec. 13. 13:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem most úgy volt, hogy november 28-án kellett volna megjönnie, előtte már éreztem, hogy végre siker, ez szombat volt, utána következő szerdán volt egész nap pisilések után törlésnél rózsaszín a papíron. Elvileg holnap leszek 6+2, holnap megyek dokihoz. :)
2020. dec. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!