Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mi az amit én is tudok tenni...

Mi az amit én is tudok tenni annak érdekében, hogy minél előbb áldott állapotba kerüljek?

Figyelt kérdés

A nőgyógyászhoz hónapokat kell várnom mire fogad, jó magánt még nem találtam, de rajta vagyok.


Milyen itthoni praktika van, vagy mit vehetek meg és próbálhatok ki, ami segíthet?


2021. febr. 26. 13:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
52%
Nem bántásból, de ha annyira szeretnétek már gyereket akkor két év alatt, hogy lehet h egy normális dokinál nem jártál? Oké, a magán drága, de a baba se olcsó.. Rendben van, hogy nem kell /szabad ráfeszülni, de ha rendszertelen a ciklus? Mi még nem is próbálkoztunk, de elmentem ezzel a dokihoz, mert ezt nem csak a baba miatt kell rendbe hozni.. Nagy valószínűséggel nálad is játszik valami hormonprobléma. Nem tudom hány évesek vagytok, de azért szerintem ide nem praktika kell...
2021. márc. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

- Terhes vitamin, vagy E vitamin. E vitamin rendszeresen a párodnak is.

- Egészséges táplálkozás, megfelelő mértékű testmozgás. A párodnak is.

- Kellő mennyiségű pihenés, alvás. Lehetőség szerint a stressz minimalizálása. A párodnak is.

- Méhpempő kúra. A párodnak is. Nem kapszulás, hanem a tiszta, termelői változata.

- Peteérés és ciklus figyelése, ovulációs teszt. Minden hónap termékeny napjainak a kihasználása.

- Orvosi kivizsgálás. Ha rendszertelen a ciklusod, de nem akarnak foglalkozni veled, hazudd már a kezdő körben, hogy több, mint egy éve próbálkoztok.

2021. márc. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy vérvételre érdemes lenne elmenni. Ott sok minden kiderülhet, ami akadályozhatja a teherbeesést.
2021. ápr. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!