Sikeres első inszem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van olyan itt, vagy ismertek olyat, akinek soha nem volt pozitív tesztje évek alatt, elvileg minden rendben van Náluk és az első inszem sikeres is lett?

Csak keltem a reményt magamban :D



2021. márc. 15. 16:46
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sajnos az első nem sikerült 2 domináns tüszővel.. most a másodikon vagyok túl 1 dominánssal.. jövőhéten teszt,de most nem fűzök sok reményt hozzá. Elsőnél pihentem,most nem. Sok sikert mindenkinek! ;)
2021. márc. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Nekem nem jött össze.
2021. ápr. 1. 22:57
 23/29 anonim ***** válasza:
Sajnálom kérdező 😟 de ne add fel, biztosan sikerül majd nektek is! :)
2021. ápr. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm, reméljük :)
2021. ápr. 3. 16:00
 25/29 anonim ***** válasza:

Sajna nekem a második sem,már a 3.is megvolt. Tesztre várok jelenleg. Most 3db domináns tüszőm lett,viszont az egyik idő előtt megrepedt az biztos. :(

Ha ez is negatív,indul a lombik sajnos. :(

Nálatok mi a helyzet?


21-es voltam.

2021. ápr. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

szia. Akkor drukkolok neked nagyon :) nekem megjött minden eredményem, jövő héten kedden megyünk megbeszélésre, hogy mikor kezdjük a stimulációt.


23-as voltam.

2021. ápr. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Na szuper!!! Akkor megy a drukk neked is! :)❤️ Az első a legizgalmasabb amúgy.. Én ott nagyon sírtam,a negatívnál.. a másodiknál már nem éltem bele magam,így az már nem hatott meg annyira. Itt a 3.-nál meg már elengedtem a dolgot,jobban bízok a lombikba,csak attól meg félek kicsit.. :)


21-es ;)

2021. ápr. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Fúú hát bennem nagyon vegyes érzelmek kavarognak folyamatosan. Az eszemmel az esélytelenek nyugalmával vágunk ebbe bele, de valahol meg azért reménykedek, hogy hátha :D én vagyok akit 2-szer műtöttek endometriózissal és valószínűleg most is van a beleken. Szóval nem sok esélyt látok arra, hogy sikeres lesz. Azt hittem, hogy ez miatt egyből lombik lesz, de mivel átjárhatóak a petevezetékek így előbb az inszemet akarja megpróbálni a doki. Oké az mondjuk előnye,hogy sokkal kevesebb hormonnal jár mint a lombik, csak attól tartok, hogy teljesen feleslegesen húzzuk ezzel az időt, attól meg még jobban tartok, hogy mire eljutunk lombikra annyira belobban az endo, hogy újabb műtét lesz a vége :/ Amúgy kíváncsi leszek mit mondd kedden és, hogy miket kapok (gyógyszer vagy injekció). Téged mivel stimuláltak? :)
2021. ápr. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Sikerült végül a baba kérdezö?

Mi most csináljuk épp az inszemet. Én is nagyon izgatottan várom hogy sikeres lesz e!?

2022. máj. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!