Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 1 petevezetékkel,endometriosis...

1 petevezetékkel,endometriosissal,és myomával kb mekkora lehet az esélyem,a természetes teherbeesésre?

Figyelt kérdés

2021. máj. 7. 05:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Erre megközelítő választ nőgyógyászt tud adni.
2021. máj. 7. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%
Nem vagyunk jósok 🤷‍♀️
2021. máj. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
14%
Ezt így tényleg nem lehet megmondani. De endometriózissal úgy tudom, szinte lehetetlen.
2021. máj. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
98%
Azért nem mondanám, hogy lehetetlen. Ismerek és hallok olyanokról, akiknek fél petefészkük, meg zártnak mondott vezetőik, évente összvissz 2-3 peteérésük, miómájuk, endometriózisuk, stb. van, mégis teherbeesnek. Nyilván nem könnyíti meg a dolgot egyik sem, de tényleg sok függ a körülményektől. Nyilván ha nincs peteérésed, akkor esélytelen a dolog, de ha mondjuk alapvetően van egy jól működő petefészked, petevezetőd, jó helyen érik a tüsző, hormonok és ciklus rendben, de mellette van miómád és endód, akkor nem esélytelen. Olyan is van, akinek bizonyítottan semmi baja, mégsem sikerül, szóval lutri. Ismerősömnek borzasztó miómái vannak, szenvedett egész életében, mégis született 3 gyereke. Rokonomnak konkrétan 0 volt a progeszteronja, alig volt ciklusa, mégis terhes lett. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy százalékot senkit sem fog tudni neked jósolni, hogy mennyi az esélyed, mert egy "egészséges" embernél is sokszor kiszámíthatatlan.
2021. máj. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Peteérésem az van mondjuk,bár a ciklus pár éve lerövidült 22,3,4 napra.Most epp sok év után lett egy pontos 28-as.Endometriosisra adtak egyszer valami gyógyszert fél évig kellett szedni,de úgy tudom az visszanől egy idő után.A petevezeték átjárhatóságot nem tudom.De akkor gondolom a hormonjaim nem lehetnek rendben,mert az endonak,és myomanak is köze van ösztrogéndominanciához.
2021. máj. 7. 20:40
 6/18 A kérdező kommentje:
Kösziii
2021. máj. 7. 20:40
 7/18 A kérdező kommentje:
Azért olyan jó ilyeneket hallani,az ilyenek mindíg halvány reménysugár,hogy akkor nekem is sikerülhet.
2021. máj. 7. 20:43
 8/18 anonim ***** válasza:
Szia nekem 1 petevezetékem maradt volt egy méhenkivüli 2003 ban azóta nem estem teherbe most tartok második lombiknál
2021. máj. 8. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Sajnos nem vagyok házas,mostanság nem úgy néz ki h az leszek.Szóval a lombik nem tud szóba jönni.Nem is tudom amúgy hogy megy ez a lombik program is.
2021. máj. 8. 11:24
 10/18 anonim ***** válasza:

Nem kell

Házasnak leni közjedzőtől kérsz igazolást hogy élettársak vagytok x ideje

2021. máj. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!