Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hogy viseltétek a jótanácsokat...

Hogy viseltétek a jótanácsokat, hogy hogyan “kell” teherbe esni?

Figyelt kérdés
2021. máj. 24. 21:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Az en kedvencem a "csodak vannak" miutan kiderult hogy termeszetes uton nem lehet gyermekünk. Na attol a falra másztam. De gyorsan leallitottam mindenkit hogy a kozhely a legrosszabb amit mondhat.
2021. máj. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nekem barátnőm mondata a kedvencem, miután lombikkal lettem terhes. “Nincs nagy titka, akkor kell együtt lenni, mikor peteérésed van, nekünk is bejött.”
2021. máj. 24. 21:57
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
K.vára idegesített. Pl az "engedd el magad, az a baj, hogy ragorcsolsz". Ja, 5 év után hogy a f.szba ne görcsölnék rá? Amúgy meg biztos soha nem engedem el magam, csakis ez lehet az oka, hogy nem jön össze...
2021. máj. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is ez a rádgörcsölsz bicska nyitogató, f szom rágörcsöltem és még is itt a fiam, most a tesó nem sikerül mármint de csak beteglett volna vagy nem lett szívhang most meg a kémiai. Most jön, hogy a sors nem akarja.
2021. máj. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
18%
A nagyra 6 évet vártunk, de ezek sosem zavartak kicsit sem. Ja és akkor jött össze, amikor elengedtük. 😄
2021. máj. 25. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%
Én a “ne görcsöljetek rá ennyire” tanácsoktól falhoz tudnék menni.. sokáig kaptuk ezt mindenkitől .. persze mióta kiderült hogy gond van még nem mondta senki. A legrosszabb dolog ha nem sikerül és még téged is okolnak miatta
2021. máj. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%
Mi nem mondtuk senkinek, ezért is...de az interneten is olvas az ember mindenfélét. Szerintem is a "ne gondolj rá, ne görcsölj, engedd el" duma a legborzasztóbb, egyrészt, mert úgy állítják be, mintha tényleg ez lenne a "titok nyitja", nem gondlsz rá és hopp,terhes vagy. Másrészt mert hatalmas baromság, ezt már akkor is tudtam, de be is bizonyosodott: mikor teherbe estem, semennyire sem gondoltam rá kevésbé, nem "engedtem el", mégis összejött...
2021. máj. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
76%
Mi direkt nem vertük nagy dobra, mikor elkezdtünk próbálkozni, csak azok tudták, akik nem adnak hülye tanácsokat.
2021. máj. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
74%

Nekem 2x is úgy esett hogy akkor lettem terhes mikor "elengedtem" a dolgot.

Ettől még nem hinném h sok köze lenne hozzá.

Engem is ez a mondat idegesített a legjobban.

2021. máj. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
87%

Mi kb senkinek nem mondtuk, hogy próbálkozunk. Kisfiúnk a 7. hónapban sikerült, IR volt a probléma nem a rágörcsölés.


Most a tesó másfél éve nem kopogtat. Mint kiderült mindkét petevezető lezárt... Kb 1% esélyt adnak a dokik hogy magától megnyílik. Egyből lombikot javasoltak, ebbe az irányba megyünk tovább.

De több ismerősöm is mondta miért nem vagyunk türelmesek, ráér az utolsó pillanatban lombikhoz fordulni. Sokan így is teherbe estek, miért nem várjuk ki mi lesz stb...


Nagyon ideges tudok lenni ilyenkor, másfél éve várjuk a babát, mennyit kéne várnunk, ráadásul kb a csodára???

2021. máj. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!